Kouření - těla moření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d0c04e80381de1c79d8fb3630a5f2648Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Já myslela, že i na trávě můžeš získat závislost..Shocked
Ono to de těžko poněvadž THC což je ta účinná látka zůstává v těle roky a tudíž ji tělo pořád má,narozdíl třeba od heroinu,který je tělo schopno odbourat za pár hodin a pak může vzniknout fyzická závislost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 11:47 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Jsem zdravotní sestra a nikdy jsem nekouřila. Během 2leté praxe v oboru jsem zjistila, že doktoři a sestry kouří skoro všichni a pak pacientům říkají, jaké to má škodlivé účinky. Kouření je podle mého názoru nejhnusnější zlozvyk, protože má vlv na zdraví "nevinných" nekuřáků, ze kterých dělá pasivní kuřáky.
Dříve jsem se snažila lidem jejich kouření rozmlouvat, ale teď už se kuřákům prostě snažím vyhýbat.
Nesnáším ten kouř a ten smrad...


S tím souhlasím, je jen málo zdravotníků, kteří nekouří. Jsem taky odchovanka zdrávky a kdo u nás ze třídy nekouřil kouřit začal. Kouřilo se vždycky po praxi....asi ze stresu....holky říkaly, že je to uklidňuje. Já jsem kouřit nezačala, poněvadž odmalička mi ten kouř a pach příšerně vadí. Občas kouřícím známým připomenu, jak je to škodlivý, nebo jim na chvíli cigarety seberu, ale pokud nechtějí přestat oni sami tak s tím nic nenadělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:57 am    Předmět: Re: Kouření - těla moření Citovat

Pěkný den Fairy, tohle bude hlavně pro Tebe:-):

Fairy napsal:
Vím, že už jsem proslulá jako hodně radikální v mnoha věcech.


Docela jsi se dobře popsala, působíš na mě opravdu často radikálně Smile , až se někdy divím, kdeže se to v té éterické Víle bere Very Happy

Fakt je, že já sama neumím vynášet jednoznačné soudy a tvrzení ... nějak se na věci musím dívat z různých úhlů...a pak mi to prostě už nejde:-)

Na druhou stranu Ti Fairy musím říct, že právě tahle jasnost názoru a odvaha ho otevřeně sdělit ( jakkoliv jde proti proudu a třeba i proti mému vlastnímu náhledu na věc) se mi na Tobě moc líbí . Smile

Někdy s tebou souhlasím, často ne, ale vždy si s velkým potešením přečtu Tvé příspěvky a musím říct, že se na ně vždycky těšímSmile

Vznášíš do našich diskusí drive, dynymiku, třeba i kontroverzi (nemyslím, že bychom se jí měli vyhýbat, konečně minimálně to nás ostatní donutí přemýšlat o našich vlastních postojích k té či oné věci, formulovat je, přehodnocovat...)

Pro mě osobně je vždy velice obohacující mluvit s člověkem, který má na svět kolem jiný názor než já.


citace:
Prosím, neberte si mě nikdo z vás příliš osobně, přiznávám už na začátku, že s kouřením a alkoholismem jsem se rozhodla být už do konce života nesmlouvavě na kordy.


Moc se mi líbí, že jsi v této větě oddělila kuřáky jako lidi a kouření jako nepochybně zdraví škodlovou činnost. Vím, že je to někdy obtížné, ale právě schopnost oddělit problém a člověka je hodně důležitá - myslím, že nemáme právo napadat kuřáky jako méně hodnotné lidi ( samozřejmě že nejsou méně hodnotní), ale na druhou stranu je naše plné právo vyjádřit, že nesouhlasíme s tím, co dělají....Nevím, jestli jsem v tomto místě srozumitelná..nějak mě momentálně nenapadají lepší slova, když tak se to pokusím objasnit v nějakém dalším postu...

citace:

Ráda bych, aby se tyto dvě tak rozšířené a ničivé neřesti staly v naší společnosti menšinovými. Moc ráda podpořím každého, kdo se rozhodne s tím seknout, pokud mu budou stačit mé nulové zkušenosti z první ruky


Přeji hodně úspěchů v boji:-) Asi to bude na dlouho....
a moc oceňuju, že kromě "radikálního" vyjádření nesouhlasu nabízíš i pomocnou ruku, to není vůbec běžné
Exclamation [/quote]

Jsem moc ráda, že jsi tu s námi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

Embarassed Embarassed Embarassed Ou, Niki, tolik chvály! To mi nedělej, zalézám pod koberec Wink . děkuji. Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

[quote="Aha"]Díky Fairy za živé téma Smile

Není vůbec zač ; )

JEDNA STRANA: Co se mně týče... cigára mi neskutečně páchnou, ještě víc pach z úst, co po tom jde člověku.

A z oblečení..Kombinace s lihem a potem je naprosto "neodolatelná"...

DRUHÁ STRANA: soucítím s Irama, kterým kouřní zakázali i v hospodách. Soucítím s Amíky, kteří musí na cigáro před barák, jako by nestačila kuřárna. Vždy to jde vyřešit tak, že se dá koexistovat.

Neeee!Nesouhlas! Totálně se vzpírám! U nás existuje naprostá kuřácká totalita! Mluvím z pozice nekuřáka, který jakživ nemohl do žádného podniku, protože by tam prostě nepřežil. Nahuleno je u nás úplně VŠUDE! Jaká koexistence? TAdy všechno patří kuřákům! Miluji tanec - ale copak mohu chodit na plesy či na diskotéky, když tam pro čoud nelze dýchat? Vyjdu si do restaurace jednou za uherský rok - a vedle se usadí rodinka, která si celá zapálí, a já pro smrad nevím, co mám na talíři? Kde je tolerance vůči NEKUŘÁKUM? Ha, Aha? Já chci také posedět mezi lidmi, také chci tančit mezi lidmi, aniž bych se musela dusit či pasivně kouřit! Když chtějí ničit sebe, ať si to jdou dělat ven nebo domů. Jak my ostatní k tomu přijdeme, že to buď musíme dýchat nebo jen dřepět doma? Normální je dýchat čistý vzduch, ne smrad z cigaret! A proto mipřipúadá úplně v pořádku, že to v USA i v Irsku na veřejnosti zakázali. Tak vypadá svoboda! Kdo kouřit chce, ať to dělá, ale neničí tím život a zdraví ostatním, kteří to dělat nechtějí!!! Howgh!

JEDNA STRANA: V hospodách si odsedávám. Pach z trávy je úplně děsnej. Bojkotuji klienty z tabákového průmyslu ve své práci.

DRUHÁ STRANA: Tráva mi jednu cca vzdálenou dobu nebyla cizí. Philip Morris dělá jednu z nejlepších charit u nás.

Nechápu. Nemám potřebu . Den strávený v galerii je nad všechny trávy světa...Nádherné obrazy nabité genialitou vás povznesou tak, že zhulený člověk bude proti vám střízlivý pragmatik.

DRUHÁ STRANA: Kouření má pro některé lidi vysloveně pozitivní psychologický efekt. Společné kouření může mít pro některé lidi vysloveně pozitivní sociální efekt.

To je UBOHOST, když k tomu ti lidé potřebují hulit! Mají být spolu rádi pro sebe sama. Je smutné, když k tomu musejí mít tak prázdné pojítko. Co třeba nějaký koníček? AHA?

JEDNA STRANA:........ hele už toho nechám Smile

A taky by mi přišlo divné, kdybychom tady u nás, kde jste většina z vás nějakým způsobem "nenormální" svojí délkou vlasů (například), vypichovali kuřáky jako "nenormální" Smile)

Neeee! To ne! Kuřáci jsou bohužel dnes normální, nenormální jsem já! ZaplaťpánBůh! Very Happy
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:


Den strávený v galerii je nad všechny trávy světa...Nádherné obrazy nabité genialitou vás povznesou tak, že zhulený člověk bude proti vám střízlivý pragmatik.



hm...Fairy ... a co potom stravit den v galerii ZHULENA?
To je teprv maso a zazitek nad zazitky Very Happy Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 12:05 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Fairy napsal:


Den strávený v galerii je nad všechny trávy světa...Nádherné obrazy nabité genialitou vás povznesou tak, že zhulený člověk bude proti vám střízlivý pragmatik.



hm...Fairy ... a co potom stravit den v galerii ZHULENA?
To je teprv maso a zazitek nad zazitky Very Happy Very Happy Twisted Evil


Zkoušet netřeba. Nechci ji opouštět pozvracená a na nosítkách... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Nika napsal:
Fairy napsal:


Den strávený v galerii je nad všechny trávy světa...Nádherné obrazy nabité genialitou vás povznesou tak, že zhulený člověk bude proti vám střízlivý pragmatik.



hm...Fairy ... a co potom stravit den v galerii ZHULENA?
To je teprv maso a zazitek nad zazitky Very Happy Very Happy Twisted Evil


Zkoušet netřeba. Nechci ji opouštět pozvracená a na nosítkách... Rolling Eyes


vsak te Fairy nikdo nenuti, abys to zkousela:-)
ja ti tenhle pristup naprosto schvaluju.

To byl jen muj alternativni pohled, zazila sem parkrat a bylo to z meho SUBJEKTIVNIHO pohledu dobry.. zintenzivňuje se vnímání barev, tvarů, interpretace děl se ubiraji jinou cestou....

PS. pravdepodobnost, ze bys galerii opustila zvracejici a na nositkach je ...mala... Smile marihuana ma radu rizik pri uzivani, to naproto nechci zpochybnovat, ale nemeli bychom pri jejim hodoceni podelehat nejake iracionalni hysterii...
PS2: ty jo, že já tady hájím něco, co vlastně už skoro nekouřím? to je mazec:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Fairy napsal:


Den strávený v galerii je nad všechny trávy světa...Nádherné obrazy nabité genialitou vás povznesou tak, že zhulený člověk bude proti vám střízlivý pragmatik.



hm...Fairy ... a co potom stravit den v galerii ZHULENA?
To je teprv maso a zazitek nad zazitky Very Happy Very Happy Twisted Evil


Hahá! Twisted Evil Můj brácha je malíř a má na to, myslím, podobný náhled.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Neeee!Nesouhlas! Totálně se vzpírám! U nás existuje naprostá kuřácká totalita! Mluvím z pozice nekuřáka, který jakživ nemohl do žádného podniku, protože by tam prostě nepřežil. Nahuleno je u nás úplně VŠUDE! Jaká koexistence? TAdy všechno patří kuřákům! Miluji tanec - ale copak mohu chodit na plesy či na diskotéky, když tam pro čoud nelze dýchat? Vyjdu si do restaurace jednou za uherský rok - a vedle se usadí rodinka, která si celá zapálí, a já pro smrad nevím, co mám na talíři? Kde je tolerance vůči NEKUŘÁKUM? Ha, Aha? Já chci také posedět mezi lidmi, také chci tančit mezi lidmi, aniž bych se musela dusit či pasivně kouřit! Když chtějí ničit sebe, ať si to jdou dělat ven nebo domů. Jak my ostatní k tomu přijdeme, že to buď musíme dýchat nebo jen dřepět doma? Normální je dýchat čistý vzduch, ne smrad z cigaret! A proto mipřipúadá úplně v pořádku, že to v USA i v Irsku na veřejnosti zakázali. Tak vypadá svoboda! Kdo kouřit chce, ať to dělá, ale neničí tím život a zdraví ostatním, kteří to dělat nechtějí!!! Howgh!


Tak s tímhle úplně souhlasím. A když je člověk sem tam těhotný, tak mu to začne vadit ještě mnohem víc, protože se mu při tom ještě navíc chce zvracet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.