Kouření - těla moření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f6df19fe42de1d7837397d3ef7f319eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 6:42 am    Předmět: Citovat

Gore- to sa tu riešilo o pár príspevkov vyššie, navrhovala som slečny slušne požiadať aby odišli, vraj to nepomáha.

ZaBukem-možno by sa to dalo uhrať akože "fotila som si dvor a oni sú tam ten náhodou" Laughing neviem mne sa zdá že sa môže normálne fotiť na verejnom priestranstve...Alebo teda odfotiť ich, ísť za nimi a povedať im že teda máš fotku a že ich prosíš aby nefajčili pred domom, že ti to vadí. ak to nebudú akceptovať relatívne sa to dá považovať za súhlas s použitím (?) lebo však v konečnom dôsledku nebude fotku uverejňovať niekde na nete alebo v novinách, ukáže ju len policajtom alebo riaditeľovi...

Ja mám pocit že ona by aj chcela postupovať v rámci slušnosti, ale doterajšie pokusy o slušnosť zlyhali, tak musí vymyslieť niečo razantnejšie ak chce mať pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 7:00 am    Předmět: Citovat

Moc díky za rady, které mne i pobavily Smile
Sama jsem u přemýšlela, že bych z okna chrstla špinavou vodu z vytírání a řekla: "Jé, vy tady stojíte?" a podobné věci, ale jak píšete. Nechci na to dojet. Současná mládež se převelice nudí, takže ty by si ještě užili pomstu. Domluva s nimi není, ale jak na ně? Mohla bych každý týden psát řediteli, jenže v tom výsledek nevidím. Nedokážu přenést přes srdce, že i když půjdou kouřit jinam, tak budou obtěžovat někoho jiného a dělat bordel. Samotnou mě nenapadne odhodit ani papírek od bonbonů a snažím se chránit přírodu, jak to jenom jde, ale už to, kolik vajglů je denně na zemi, mi drásá nervy... jediná útěcha pro mě je, že až najdeme barák, kam se přestěhujeme, bude klid - snad, ale toto pak čeká na někoho, kdo bude v bytě bydlet po nás.
Chtěla bych to řešit v širším rozsahu, nejen tak, abych se jich zbavila já. Zkoušela jsem, zda nemůže škola udělat nějaký kuřácký koutek nebo něco podobného, ale prý bohužel nemohou, jelikož studentky nejsou plnoleté a blabla...
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 7:06 am    Předmět: Citovat

madeira - na školách je kouření zakázáno, takže žádné kuřácké koutky nehrozí...a jakmile budou slečny plnoleté, škola jim kouření mimo školní areal zakázat nemůže. Blázinec, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 7:11 am    Předmět: Citovat

Nelianna2: Nevím, jak přesně to s těmi fotkami je. Jen vím, že náš ksicht je náš nejcitlivější údaj, který se nemůže jen tak někde vystavovat bez dovolení. Dnešní mládež je v některých věcech až moc chytrá, tak aby to třeba nezahnaly do nějakých mezí, že si je tam fotí a bůhví kde jejich fotky vystavuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 8:51 am    Předmět: Citovat

Ad právní otázky pořizování fotek cizích lidí - je to problematické, podle mého názoru to není relevantní důkaz - nejedná se o trestní, ale o civil - pokud nedají souhlas abys tu fotku zveřejnila, i kdyby dokázat to řediteli (pokud si fotíme pro sebe do albíčka, všem je to relativně jedno, neboť se to nemají jak dozvědět, pokud to foto chceš použít pro jiné než zákonné/vědecké/umělecké a novinářské účely, je problém), tak to prostě moc nejde.. Ale tohle je už právně vyhroceno, samozřejmě, lidé jsou různí a třeba by slečny nic nenamítaly.. hlavně právní vědomí lidí je nízké Very Happy co já vím Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 10:54 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Můžu vás ujistit, dámy, že tyhle fanaticky politicko-korektní reakce jsou už vážně absurdní. Stačí se do takové situace dostat a poznáte, že vám za pár dní totálně vytečou nervy. A bude to důsledek pasivní agrese ze strany těch pubertálních slípek.

Současná západní společnost čím dál tím častěji prosazuje postoj nechat si všechno líbit. Sorry, ale to už je moc.

Ano, nervy by mi samozřejmě tekly, nejsem zenový mistr, ale to ovšem nemění nic na tom, že násilí nepovažuju za řešení této (potažmo jakékoli) situace Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

Laughing Násilí. Very Happy Nainstalovat tam 8 hlavňový minigun a postřílet všechny, kdo si tam dovolí jen vytáhnout cigáro. Tomuhle bych řekl násilí. To, co se tady probírá, je ještě vcelku mírumilovné řešení proti nepřizpůsobivým. Svým způsobem jsou. Domluva na ně platit nebude, na nějaký lidi prostě neplatí. A takový to „buďme na ně milí a nechme si všechno líbit“, je přístup, co dostane poškozené leda tak do hrobu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Laughing Násilí. Very Happy Nainstalovat tam 8 hlavňový minigun a postřílet všechny, kdo si tam dovolí jen vytáhnout cigáro. Tomuhle bych řekl násilí. To, co se tady probírá, je ještě vcelku mírumilovné řešení proti nepřizpůsobivým. Svým způsobem jsou. Domluva na ně platit nebude, na nějaký lidi prostě neplatí. A takový to „buďme na ně milí a nechme si všechno líbit“, je přístup, co dostane poškozené leda tak do hrobu.

Mám to chápat tak, že souhlasíš, aby tě někdo "mírumilovně eliminoval", když budeš v jeho očích nepřizpůsobivý? Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 4:06 pm    Předmět: Citovat

Bonemína: Hele, jestli to bude znamenat, že si někdo vůbec všimne, že existuju, tak prosím, ať si poslouží. Protože nejspí můžu klidně vykrást banku, aniž by si mě vůbec někdo všiml. K té nepřizpůsobivosti, jsem zvědav, na koho bych tak působil. Nejsem hlučný, nekouřm, neničím věci… Takže asi takhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 5:52 pm    Předmět: Citovat

Skočím Vám do konverzace, ale...

...nevíte někdo, kde v Ově koupit pěknou cigaretovou špičku? Sháním dárek, ale já jakožto nekuřák se po takových věcech normálně nedívám, takže nemám představu...

...když ne v Ově, tak nějaký tip na eshop? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.