Tuzim po bordovych vlasoch

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6fadeb4c4719ed33364e60b1528512afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stela
0-7
0-7


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 11:05 pm    Předmět: Tuzim po bordovych vlasoch Citovat

Ahojte vsetci, som Vasa nova clenka, ktora je vlasovy fanatik a som nadsena tymto webom. Zaroven by som Vas chcela poprosit o radu lebo uz neviem na koho sa obratit.
Uz som vyskusala Khadi hennu jantarovo cervenu, Logona a Santi prirodne farby (mahagony red a mahagon), HenneColour bordovu samotnu, aj mix s hnedou a moj ciel je tmavo bordove vlasy. Roky som si farbila vlasy na hlboko tmavocervenu/ syto bordovu farbu a neviem ziadnym typom heny docielit aspon podobnu farbu, vysledok je vzdy bledorysavy,bledohnedy alebo ostro cerveny a uz som zufala.
Povodne mam taky spinavy blond vlasy a hennu si nechavam posobit 2-3 hodiny.
Docielim hennou niekedy bordovu farbu, a ked ano, tak akou? Zmiesala som vsetky spominane heny roznymi kombinaciami a nic, Alebo to uz mam vzdat a vratit sa spat k chemickej farbe lebo hennou sa tmavobordova nedocieli? Sad
Please poradte ak viete o nejakej dobrej bordovej henne. Nahodou nepoznate v Prahe kadernika, ktory sa venuje farbenim hennou?
Diky moc!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kira74
0-7
0-7


Založen: 23.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 8:47 pm    Předmět: Citovat

Své vlasy si můžete nechat obarvit rostlinnými barvami nebo si je nechat ošetřit dalšími přípravky Khadi
v těchto kadeřnictvích:

v kadeřnictví Mojmíra Kacálka "U Mikuláše" v Rychnově nad Kněžnou, Městská Habrová 1491 - tel. 776 031 974
ve Vlasy studiu Kateřiny Baričiak v Táboře v obchodním centru Slunce, Purkyňova 29/61 - tel. 602 676 335, www.vlasystudio.cz
v kadeřnictví Jany Hrdinové na Praze 9 - Vinoř, Chaltická 539 - tel. 725 541 886
v Kadeřnictví RADIUM PALACE Kateřiny Dondové v Jáchymově, T. G. Masaryka 413 - tel. 724 595 488, www.kadernictvijachymov.cz
v kadeřnickém a kosmetickém Salonu krásy Marlen na Praze 6 - Hradčany, Pod Baštami 295/5 - tel. 734 389 120, www.salonmarlen.cz
v kadeřnickém a kosmetickém salónu CRAZY STYLE v Prostějově, Olomoucká 4 - tel. 777 661 445 (Monika Nečasová), www.crazystyle.cz
v Kadeřnictví ALENA v Albrechticích nad Orlicí, Na výsluní 275 - tel. 774 232 314 (Alena Prošvicová)
v kadeřnictví Zity Sanetrníkové v Liberci, Chelčického 293/5 - tel. 723 802 899

To je na webovkách Khadi.cz
Taky bych chtěla dosáhnout tmavé bordó pomocí henny. Zatím mi to taky moc nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 9:58 pm    Předmět: Citovat

Zasadni vec tkvi ve vrstveni henny ... tzn na zacatku to bude vsude "nic moc" ale postupem casu, az se barvivo na vlasech navrstvi to zacne tmavnout a zacne to "dostavat grady" Smile

Jinak co se mne osvedcilo, pridavat do hennove smesky misto citronu ocet (ja davam cerveny vinny), hodne tea tree oleje (ztmavuje barvu a haze ji vice do cervena) a nakonec hennu dat na chvili "upect" do trouby (cca 50 stupnu na pul hodiny pod igelit/poklicku aby se nevysusila) ... zalevat horkou vodou, nepridavat moc oleje Smile

Pouzivam hennecolor bordo, eventualne smichanou s pytlikovou Lamdou (cista henna bez primesi), dneska mam na hlave samotnou Lamdu, pac sem si tu HC bordo nestihla koupit.

Z ohlasu zde na foru jde i Lamda samotna casem az do fialova (navzdory tomu, ze "zacina" jako zrzava).

Na blond vlasech to pujde hur, dosahnout tmave vinove barvy, ale pri trose stesti by se to mohlo podarit. Eventuelne barvit dvoufazove, nejdriv hnedou (ztmavit vlasy) a pak tou cervenou.

Pro poradek jen uvedu ze moje puvodni barva je takova stredne popelave hneda, hennou barvim uz ctyri roky a fotky toho jak to vypada mam v galerii (eventualne muj "recept" na hennu ve vlasopeci).

Drzim palce, at se vam to podari Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kira74
0-7
0-7


Založen: 23.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 5:27 am    Předmět: Citovat

Jitt - díky moc.
Máš krásné vlasy. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 6:57 am    Předmět: Citovat

Kira74: Diky Smile akorat bych se mela dokopat k nejakemu dalsimu fotu, posledni jsou rok stary .. Laughing

Jsem ostuda Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kira74
0-7
0-7


Založen: 23.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 9:25 am    Předmět: Citovat

No, já jsem se taky pokoušela, ale nedařilo se mi zmenšit fotku, aby k něčemu byla. Tak se na to pak vrhnu, až bude víc času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.