Nová členka - představení
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c52304e3cd7a99e7da2c42ed9f8c9c8dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petra M.
21-40
21-40


Založen: 27.10.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 9:12 am    Předmět: Nová členka - představení Citovat

Ahoj všichni co máte nebo se snažíte o dlouhé vlasy, už pár dnů tu čmuchám po Vašich článcích a našla jsem spoustu rad, takže jsem se rozhodla se představit. Je mi 26 let a jsem z České Lípy, teď posledních pět let jsem svoje vlasy hodně zastřihovala a postupně zkracovala, teď je mám tak po lopatky a už už jsem se zase chystala ke kadeřnici aby mi s tím něco udělala, protože mám vlnité konečky a moc jsem je neuměla upravovat. Ale po přečtění Vašich článků jsem si řekla, dost zkracování. Přestala jsem zesvětlovat a teď mám světle hnědý vlasy, už nechci chemicky odbarvovat a ničit si vlasy. Díky Vám se teď zajímám o hennu a péči o vlasy, která docela pokulhávala.
Takže Vám děkuji a dlouhým vlasům vstříc. Už se nemůžu dočkat až je budu mít alespoň do půl zad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 9:27 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Wink To je fajn, že ti články a fora pomohly. Hodně štěstí s vlásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 10:32 am    Předmět: Citovat

ked tu budes casto, tak vlasy budu do pol chrbta co nevidiet. drim palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 10:36 am    Předmět: Citovat

Ahoj Petro, vítej, jak jsi vlnité konečky vyřešila? Já se s nimi taky dlouho trápila, na setříhaných vlasech jsou hezké jen u krátkých, jak jsou vlasy delší, tak to není vůbec hezké. Taky jsem pořád zkracovala, pak jsem si řekla dost a tu dorůstací fázi vydržela. A teď mi už vlasy úspěšně dorůstají do jedné délky a ta vlnitost mi přestává vadit Wink Taky je musím pořád zvlhčovat a olejovat, aby byly hezky měkké, vysušené vypadají jak ovčí vlna Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra M.
21-40
21-40


Založen: 27.10.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Ahoj Petro, vítej, jak jsi vlnité konečky vyřešila? Já se s nimi taky dlouho trápila, na setříhaných vlasech jsou hezké jen u krátkých, jak jsou vlasy delší, tak to není vůbec hezké. Taky jsem pořád zkracovala, pak jsem si řekla dost a tu dorůstací fázi vydržela. A teď mi už vlasy úspěšně dorůstají do jedné délky a ta vlnitost mi přestává vadit Wink Taky je musím pořád zvlhčovat a olejovat, aby byly hezky měkké, vysušené vypadají jak ovčí vlna Very Happy


já jsem to vlastně řešila žehlením, o vlasy sem se moc nestarala, nějak mi dřív přišlo že ať se starám nebo ne tak je mám pořád stejně zničené, ale když si to tady pročítám, tak si uvědomuju, že jsem se o ně nijak moc nestarala, ale zase jsem se ještě tenkrát nebarvila. Já mám vlasy vlnité když je mám kratší, delší budou spíš rovné až dorostou, takže nechám narůst a vyřeší se to samo, a pak budu chtít určitě zase vlnité, to jsme my ženský Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra M.
21-40
21-40


Založen: 27.10.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 10:59 am    Předmět: Kataska Citovat

ty máš na ikonce hodně vlnitý, já mám opravdu jenom konce, ale začíná se mi to líbit, já taky olejuju a dávám teď zábaly, protože jsem je měla z barvení a žehlení a fónování hoodně vysušený, teď už ani nežehlím, ale fénuju, mám i mastný vlasy, takže myju často někdy i každý den, takže je to boj,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 11:03 am    Předmět: Citovat

Jéje, to znám. Vlasy se mi hodně spravily po pár měsících, co jsem se o ně opravdu starala, takže určitě vydrž, budeš odměněna Wink
Já jsem taky přemýšlela, že bych ty neposlušné konce žehlila, ale to bych se asi na dlouhé vlasy mohla rovnou vykašlat, takže radši ty vlnité - když jsou v jedné délce, tak to i vypadá docela hezky a když je chci vlnité celé, tak si z vlhkých zapletu dva francouzské copy, tak 10 cm konce nechám zvlnit přirozeně a po uschnutí a rozpletení ty vlny po celé hlavě vypadají docela přirozeně a vydrží dva dny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 11:11 am    Předmět: Re: Kataska Citovat

Petra M. napsal:
ty máš na ikonce hodně vlnitý, já mám opravdu jenom konce, ale začíná se mi to líbit, já taky olejuju a dávám teď zábaly, protože jsem je měla z barvení a žehlení a fónování hoodně vysušený, teď už ani nežehlím, ale fénuju, mám i mastný vlasy, takže myju často někdy i každý den, takže je to boj,

Ten stav na ikonce je výjimka, to jsou vlasy u moře, které jim ohromně svědčí, takže trochu prosušené, nadýchané, nacucané mořskou vlhkostí a solí (to bych asi brzo měla roztřepené konce), běžně mívám zvlněných dolních 15 cm, nahoře rovné Wink
Na mastné se mi hodně osvědčila kopřivová voda, (mě konkrétně od Baley), výrazně mi to prodloužilo dobu nemytí, můžeš zkusit, třeba ti sedne... A taky si hodně členů pochvaluje přírodní šampóny, to by ti taky třeba mohlo prodloužit mezidobí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra M.
21-40
21-40


Založen: 27.10.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 11:18 am    Předmět: Re: Kataska Citovat

Kataska napsal:
Petra M. napsal:
ty máš na ikonce hodně vlnitý, já mám opravdu jenom konce, ale začíná se mi to líbit, já taky olejuju a dávám teď zábaly, protože jsem je měla z barvení a žehlení a fónování hoodně vysušený, teď už ani nežehlím, ale fénuju, mám i mastný vlasy, takže myju často někdy i každý den, takže je to boj,

Ten stav na ikonce je výjimka, to jsou vlasy u moře, které jim ohromně svědčí, takže trochu prosušené, nadýchané, nacucané mořskou vlhkostí a solí (to bych asi brzo měla roztřepené konce), běžně mívám zvlněných dolních 15 cm, nahoře rovné Wink
Na mastné se mi hodně osvědčila kopřivová voda, (mě konkrétně od Baley), výrazně mi to prodloužilo dobu nemytí, můžeš zkusit, třeba ti sedne... A taky si hodně členů pochvaluje přírodní šampóny, to by ti taky třeba mohlo prodloužit mezidobí Wink


děkuju za radu, tak to si jí hned o polední pauze skočím koupit, já zkoušela tu lávovou zem a to mi vlasy hodně vysušovalo i s přidaným olejem, chci si koupit nějaký hydratační šampon, na časté mytí jsem si už zvykla, ale jsem ochotná zkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Tak pak dej vědět, jak ti kopřivová voda vyhovuje a jaký si vybereš hydratační šampón, mě celkem vyhovuje kokosový od Swiss O Par, ale třeba seženeš i víc hydratující a já se nechám inspirovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.