Ano šéfe!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c838acb2bf30047f9afca10b54f70a20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 9:46 pm    Předmět: Ano šéfe! Citovat

Sledujete někdo tento pořad?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

Já to sleduju docela pravidelně a docela se u toho bavím. Člověk taky vidí, jaký hrůzy ty hospy/restauračky v kuchyni předváděj. Akorát si teda myslím, že by občas moch zkrotit vyjadřování, občas je toho hodně, ale to jeho "ty vole" kdyby padlo 5x, 8x tak dobrý, ale on to řekne skoro v každý větě Laughing
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

Já se dívám pravidelně a moc se mi to líbí. České podniky by se opravdu měly velmi často chytit za nos co předvádějí za nechutnosti. A peprné vyjadřování pana Zdeňka je oprávněné, vždyť někdy je to opravdu pekelné, ty české specialitky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 10:17 pm    Předmět: Citovat

A občas bych tu * některým ani nedal, sice tam je vidět, že se podnik zlepšil, ale stejně mi to nepřišlo nějaký extra
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 5:29 am    Předmět: Citovat

No viděl jsem jej jednou a stačilo mi to... jak v rámci toho, co se děje v "restauracích" i v rámci chování a vystupování hlavního protagonisty... Sad Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat

já mám ten pořad moc ráda, dodává to spoustu kuchařské inspirace a zamyšlení, jen potom, co člověk vidí, co se v těch restauracích vaří mám problém jít se někam najíst. Jinak to vyjadřování u zdenka mi nevadí, protože není urážlivé ale jen takové lidové
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

taky koukám pravidelně, dost to přinese inspirace a odstranění špatných zvyků ve vaření Smile Zdeněk mi nepřijde ani tak sprostej jako přirozenej, a to dost lidí nezkousne, radši berou přetvářku a nějakou "představu" o své pravdě a štve je, hlavně čechy, že přijde někdo a řekne jim, že pravda je uplně někde jinde, a málokdo to umí uznat než se urazit
dost páníčků bohatejch se rozhodne tak co ještě nemam, hm, tak si otevřu hospodu, a neuvědomí si že jejich gel ve vlasech a navoněná košilka k tomu asi stačit nebude, někdy mi přijde, že se ty lidi do tv hlásí jen pro svoje vlastní zviditelnění a místo aby si nechali pomoci, tak na Zdeňka jen nadávají protože se asi domnívali že ted mu to v tej tv natře a ego vyhraje u nich a místo toho se vždy ztrapní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:36 am    Předmět: Citovat

protože potom tedy nechápu, kdyžse přihlásí někdo za učelem podstaty a to aby si nechal pomoct, aby pak ještě Zdeňkovi nakazoval co mu má a nemá říkat nebo dělat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 1:31 pm    Předmět: Citovat

Taky sleduji, poslední dobou pravidelně a moc se na tento pořad těším. Zdeňkova přirovnání jsou velmi vtipné a originální, jeho slovník mě neuráží. Jen se divím, že si ho někdo pozve, aby mu pomohl zlepšit návštěvnost a úroveń uvařených jídel a pak se diví, že mu řekne, kolik toho dělá špatně a chce po kuchařích a personálu, aby plnili svoje povinnosti a snaží se jim tam odstranit nedosttky, které třeba v "provozní slepotě" nevnímají jako špatné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Ja proti tomu poradu nic nemam - urcite to pomaha aspon castecne zlepsit kvalitu nasich knajp, nicmene clovek, ktery rika za kazdym druhym slovem vole, na me pusobi jak kopac vykopu... Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.