Ano šéfe!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e74ad2736ee7d49083814e9070b8ce6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 6:24 pm    Předmět: Citovat

u tohoto pořadu mám pocity velmi rozporuplné.. na jednu stranu mi to přijde trapné, na druhou pravdivé..Very Happy

přirovnání hlavního aktéra mě někdy pobaví, třeba to jeho: sypeš to tam jak babica

to mě nejdřív odrovnalo drzostí a pak smíchem...

jinak příklad ze života.. jako součástka OB každý víkend v sezóně jsme nuceni jíst po hospodách... většinou je to fajn, ale na jednu nejmenovanou restauraci budu vzpomínat hodně dlouho..

nejdřív jsme čekali půl hodiny na lístech, pak na nápoje, pak se mému muži udělalo špatně, strašná neochota personálu udělat pár krůčků s vodou ven (to my nemáme paní čas), hodina čekání na jídlo a pak Shocked ... jídlo stoprocentně přendané z jiného talíře, mazlavé hranolky oblemtané omáčkou... takže se mi chtělo zvracet taky.. jo a perla na závěr.. připočítali nám polívku navíc, co vůbec nepřinesli..Very Happy na to jurášek ukázal prstem a nakonec nenechal dýško ani desetník.. zížitek..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Slovník pana Pohlreicha beru jen jako marketing, vždyť je to převzaté, on sám je prý milý člověk.
Restauraci Café Imperial mám ráda a chutná mi tam.
Nicole, bez chuti a zápachu...nevím nevím, já takovou zkušenost nemám, jen v těch jídlech prostě nejsou tuny různých veget, podravek a jiných glutamátů, což mi vyhovuje.

Hm, kvalitní suroviny jsou pro mě prioritou při návštěvě restaurace (nikoli hospody, tam nechodím). A právě proto mi vaření v Imperialu připadá jako urážka těchto surovin. Mimochodem nedavno byla dost obsáhlá recenze na stránce pro cizince v ČR. Jedla tam větší společnost a autor měl na zdejší jídlo stejný názor.
Já do restaurací obecně chodím za zážitkem a proto vyjímečně. Když ale jdu, chci si pochutnat, chci se cítit vítána a nikoli oblbována.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 9:21 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Poppaea napsal:
Slovník pana Pohlreicha beru jen jako marketing, vždyť je to převzaté, on sám je prý milý člověk.
Restauraci Café Imperial mám ráda a chutná mi tam.
Nicole, bez chuti a zápachu...nevím nevím, já takovou zkušenost nemám, jen v těch jídlech prostě nejsou tuny různých veget, podravek a jiných glutamátů, což mi vyhovuje.

Hm, kvalitní suroviny jsou pro mě prioritou při návštěvě restaurace (nikoli hospody, tam nechodím). A právě proto mi vaření v Imperialu připadá jako urážka těchto surovin. Mimochodem nedavno byla dost obsáhlá recenze na stránce pro cizince v ČR. Jedla tam větší společnost a autor měl na zdejší jídlo stejný názor.
Já do restaurací obecně chodím za zážitkem a proto vyjímečně. Když ale jdu, chci si pochutnat, chci se cítit vítána a nikoli oblbována.

Škoda, já jsem tam šla na základě recenze v Euro Top 50 pražských restaurací a byla jsem vážně spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.