Sběratelství
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b53cd3d06b2a007968f950312ce8d620Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Pohlednice (zeměpisné, ne Vánoce atd.) a turistické známky. A zajímavé kamínky. Pak mám jednu úchylku, a to tu, že mám doma pověšenou mapu republiky a poctivě zapichuji špendlík všude tam, kde jsem už byla. Smile

Takovou mapu jsme měli doma také - ale už byla hodně rozpichaná - tak jsme ji sundali.
Jako dítě jsem sbírala pohledy,bylo jich dost,několik krabic -ale při stěhování někam zmizely, což mě docela mrzí....
Jinak sbírám turistické známky, svého času jsem sbírala slony ale teď hlavně různé minerály a šutříky... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Já osobně nic nesbírám, ale moje kamarádka sbírá plechovky od energetických nápojů, jako je Red Bull, Shock a tak Smile strejda zase když byl mladej tak sbíral jakýkoliv plechovky. Teď jsem ho nedávno přemluvila, aby je vytáhl, že se chci podívat, bylo to sedm obrovksých krabic a takové dokonalé věci co tam byly..nádhera..staré plechovky od coly, piva, pepsi..takové ty sezónní, třeba vánoční a tak Smile no bomba Smile teta zase sbírá cukry, jako ty v těch papírových pytlíčkách..má už doma 278 různých druhů, co jsme je naposledy počítaly spolu...a babička sbírá ubrousky..různý s různýma obrázkama... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:31 pm    Předmět: Citovat

Já taky nesbírám nic, ale přítel sbírá když to vezmu souhrně "válečné věci" a tak podobně...Bambitky, šavle, helmy, vyznamenání.. objíždí různé burzy, nakupuje přes aukro a dokonce objíždí i takové ty akce jak si hrají na vojáky Very Happy No nechápu jak já pacifista jsem k němu přišla Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 3:23 pm    Předmět: Citovat

něčí sbírka hmyzu-našel google. Moc se mi nelíbí zabíjení těch bezobratlých, na druhou stranu má ta sbírka velkou informační hodnotu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

Tady je něčí sbírka parfémů (někdo z usa nebo británie patrně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

A mýdla z Provence (to není sbírka, ale je to hezké na pohled) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 6:08 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
něčí sbírka hmyzu-našel google. Moc se mi nelíbí zabíjení těch bezobratlých, na druhou stranu má ta sbírka velkou informační hodnotu

Manžel kdysi sbíral brouky a já jsem s tím měla velký problém. Bylo mi jich hrozně líto. Tak jsem ho nakonec přemluvila, aby toho nechal. Taky jsme kdysi měli hady, a to jsem ho taky psychologicky rozebrala, že kvůli tomu vlastně "vraždí" myši. Tak jsme hady prodali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

Dés: jak jsi psala na začátku o těch kostech, tak já je taky sbírala Embarassed Teď jsem dost vytřídila, zbyly mi nějaké dvě krabice od bot, něco se do nich teda ani nevejde... Kosti mě přijdou esteticky krásné, tak proto. A navíc mě bavilo je hledat v lese, donést domů a z té hnusné olezlé kosti udělat vybělenou nádheru a tu si vystavit doma na poličku a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, fakt?
A jak jsi je bělila, Savem? A z čeho nejčastěji se dají najít kosti? Já jsem jednou našla liščí čelist, ale nedokázala jsem ji nějak pořádně vybělit, škoda. A loni srnčí čelist, komplet chrup Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
něčí sbírka hmyzu-našel google. Moc se mi nelíbí zabíjení těch bezobratlých, na druhou stranu má ta sbírka velkou informační hodnotu

Tá zbierka je krásna. Takú by som si aj do izby dala, len neviem ako ten smrad Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.