Sběratelství
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=89ba1c128050badcad28bede3f5bfb84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 2:30 pm    Předmět: Citovat

Dés: Bělila jsem savem a nějakým hodně procentním peroxidem, co mi dal strejda myslivec, pěkně obložit vatou namočenou v těchto chemických věcech a obalit tím kostičky... Najít se toho dá spousta, hlavně po zimě. A nejvíc části vysoké zvěře, srnek a srnců, mám 2 lebky malých srnců, pak nějaké kuny, dále čelist jelena, stehenní kost z prasete, spostu obratlů, nějakou tu lopatku a tak, no... Jo a taky nějaké zuby býložravců, je toho dost. Jen maminka z toho neměla moc radost, když jsem jí ty olezlé kosti tahala na balkon Very Happy Ale třeba menšími kůstkani a obratli "zdobím" dárky - jen do toho nažloutlého balícího papíru, lípnu na to obratel, oříšky, hliněné kuličky a třeba lýko a každý ví, že je to ode mě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 6:56 pm    Předmět: Citovat

ja jsem kdysi sbirala takove ty nalepky z exotickeho ovoce ... banany, mango, papaya, ruzne druhy melounu a tak ... kolikrat jsem si to kupovala jenom kvuli tem nalepkam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 6:59 pm    Předmět: Citovat

jééé Laughing ja sbirala jako mališ nalepky z bananu a lepila si to na lampicku nad posteli Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
kůstkani a obratli "zdobím" dárky - jen do toho nažloutlého balícího papíru, lípnu na to obratel, oříšky, hliněné kuličky a třeba lýko a každý ví, že je to ode mě Very Happy

To je bezvadné!! Originální autorský podpis - obratle Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

Jo, většinou tam lípnu obratel nebo nějaké menší kůstky (záprstní od srnek, mám i kopýtka - takovou tu černou zrohovatělou hmtu, co tvoří kopýtko, tak takové trojúhelníkové kůstky z toho... Z nich mám i náušnice Embarassed teda měla jsem, ztratila jsem Crying or Very sad ) Dokonce do tanečních jsem vyrobila soutěžní kotilion s lebkou kočky, ale nakonec jsme ho do soutěže radši nedala... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Jo, jeste me napadlo - sbiram prstové fusekle. Ne cilene, ale rada v nich chodim a ono se jich kazdy rok par paru sejde Wink

dneska jsem viděl na nábřeží v Podolí na fitness stezce běhat pár a ten měl prstové boty Shocked vypadaly legračně. Předpokládám, že v nich museli mít i ty fusekle prstové Laughing Ty boty vypadaly jak vodnické škrpály Very Happy

Zapálený sběratel jsem nebyl. Leda nějaká ta autíčka do vitrinky. Teď sbírám žabičky, když najdu v geopixlách. jako elektrinik jsem spíš kutil a stavěl zesilovače a reprobedny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 11:09 pm    Předmět: Citovat

Nevím jestli se tomu dá říkat sbírání, ale ráda kupuju a různě sháním parfémy. Nemám jich doma nějaké enormní číslo, ale už dost pro běžného uživatele Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 9:14 am    Předmět: Citovat

Lady drace: čekala jsem, jestli se ozveš, z vlákna Vůně a parfémy mi to tak nějak přišlo, že toho máš hodně a že se vyznáš Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 10:46 am    Předmět: Citovat

Když pominu šperkový fanatismus, který už čítá několik plných šperkovnic a krabic......
Sbírám žáby - malé figurky z porcelnánu, skla, dřeva, keramiky.......už ani nevím, kdy to vlastně začalo - kdysi mi kamarádka dala jakousi žábu k vánocům, a od té doby mě všichni přátelé a rodina obdarovávají žábami...mám je všude po bytě, rezervovala jsem jim dokonce i celou vitrínu bývalé knihovny......a jeden z nejnovějších extra kousků je od Swarowskiho...... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Lady drace: čekala jsem, jestli se ozveš, z vlákna Vůně a parfémy mi to tak nějak přišlo, že toho máš hodně a že se vyznáš Very Happy Wink


No ono to není sběratelství v tom pravém slova smyslu Smile Ale když jsem tu zahlídla tu fotku kopky flakonků, tak jsem se musela ozvat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.