Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7c27356d20de8643d57841daecbda720Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:01 pm    Předmět: Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!! Citovat

Tak lidičky.... Popadla mě totální krize, nesnesu rozpuštěné vlasy (dřív jsem měla rozpuštěné furt), nechce se mi to česat, umývat, upravovat.... Nejraději bych to vzala mašinkou na 2 cm. Ale na druhou stranu vím, že kdybych to udělala tak by jednak někteří lidi byli na mě trochu naštvaní (nebo ne naštvaní ale nelíbilo by se jim to....) a taky bych toho já začala brzo litovat.... Prostě jsem tak trochu v dlouhovlasé krizi a nevím co s tím...

Nemáte někdo nějaký recept co s tím jde dělat? Něco, co vám pomáhá...
(jinak se omlouvám pokud se to už někde řešilo...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Mne zaberá jediné,schovat vlasy do nejakého drdolu alebo pevnejšieho copu, napr francuzkeho, aby som ich nevidela a najma necítila na krku, okolo tváre.
Inak neznesiem rozpustené vlasy. Vadí mi že sa všade zachytávajú,zavadzajú a po "voľnom" dni su nerozčesteľné.
A držím palce, nech kríza čoskoro prejde čo s najmenšou ujmou na vláskoch. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

Také se mně to teď stalo, hrozně mně vadily rozpuštěné. Pomohlo na nějakou dobu nosit svázané, teď jsem je také zapletla, aby se zvlnily a tím zkrátily. Zase je můžu nosit rozpuštěné, ale už ne pořád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

Jooo to mívám občas taky. Ale zaručeně pomáhá prohlížení dlouhovlasatých obrázků, třeba tady na DV Smile to si to pak pořádně rozmyslíš, jestli ostříhat nebo ne Wink Jinak, já je teď vážu do jen takového ledabylého drdůlku,nebo jak to říct, culík který na podruhé a napotřetí svážu gumičkou v půlce až mi vznijne taková drdůlek. nemám vlasy kolem obličeje a tak si jich pak víc vážím, když to rozpustím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:09 pm    Předmět: Citovat

Já je vždycky byla zvyklá mít rozpuštěné.... ale jo, stahuju je a nějak to přežívám ale mám pocit že to chce nějakou brutální změnu (na druhou stranu barvit nechci určitě a nůžky.... raděj ne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
Já je vždycky byla zvyklá mít rozpuštěné.... ale jo, stahuju je a nějak to přežívám ale mám pocit že to chce nějakou brutální změnu (na druhou stranu barvit nechci určitě a nůžky.... raděj ne)



a co takhle nejaky novy brutalni uces na denni noseni? Very Happy ozbrojeny drdol treba? Cool nebo poridit nejake nove vlasove ozdoby=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
Simba77 napsal:
Já je vždycky byla zvyklá mít rozpuštěné.... ale jo, stahuju je a nějak to přežívám ale mám pocit že to chce nějakou brutální změnu (na druhou stranu barvit nechci určitě a nůžky.... raděj ne)



a co takhle nejaky novy brutalni uces na denni noseni? Very Happy ozbrojeny drdol treba? Cool nebo poridit nejake nove vlasove ozdoby=)


o tom taky uvažuju.... jen škoda že u nás se toho do vlasů moc nesežene....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:49 pm    Předmět: Citovat

To nesežene no..nemáme moc velkej výběr...ale pokud jsi zručná, tak si můžeš něco udělat sama,ne ?Smile Nebo někdo v tvym okolí Smile to jsou teprve skvostný kousky, já si takhle udělala sponu, na který byly keramický barevny knoflíky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
Já je vždycky byla zvyklá mít rozpuštěné.... ale jo, stahuju je a nějak to přežívám ale mám pocit že to chce nějakou brutální změnu (na druhou stranu barvit nechci určitě a nůžky.... raděj ne)


tiez nosim stale rozpustene a parkrat ma tento stav postihol. u mna zabrala ignoracia. boli zhuzvane v gumke, necesala som, neumyvala, az dokym ma to nepreslo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

když já potřebuju něco aby mě přestaly ty vlasy vadit Very Happy.... nejsem si jistá že spona zabere - ale určitě vyzkouším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.