Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d688cc77c51bb0f08d2eb788c44e2a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 6:59 pm    Předmět: Citovat

Popadla mě krize. Vlasy pod zadek, už je skoro nenosím rozpuštěný a štve mě to. Přijde mi to hrozně nepraktický, mám chuť je střihnout do pasu. V květnu jsem je střihla nad zadek a už jsou zase zpět. Na jednu stranu z toho mám radost, na druhou ne, protože rozpuštěný je stejně nenosím. Buď se musím naučit je zase nosit rozpuštěný(rady?), nebo půjde kus pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 7:10 pm    Předmět: Citovat

Pokud ti to bude pohodlnější a příjemnější, tak já bych je střihla. Sama mám cca po boky a o moc delší je taky nenechám ikdyž rozpuštěné nosím. Jinak vlasy máš krásné a určitě takové budou i o kousek kratší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 7:17 pm    Předmět: Citovat

Jestli ti za tři měsíce naroste takový kus, tak klidně střihni. Já třeba nenosila vlasy rozpuštěné, ani když jsem je měla po lopatky. Vadilo mi, jak mi lezou do obličeje, takže pro mě to není relevantní důvod. Ale pro někoho být může.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 7:51 pm    Předmět: Citovat

Morganna: Já je právě dřív nosila rozpuštěné pořád a všude. Teď v podstatě vůbec a chybí mi to. :/ A jo, taky mě to překvapilo, ale od května zase dorostly šíleně rychle. Několik let se ani nehly a teď blázní.

Caithlin: Děkuju. Smile Asi jo, asi do toho půjdu. Počkám po dovče v Chorvatsku, moře jistě udělá své, a pak půjde asi kus pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: pá září 20, 2013 3:43 pm    Předmět: Citovat

Tak šlo dneska 20 cm pryč, vlasy jsou teď nad zadek, ale kratší než na když jsem stříhala na jaře a cítím se skvěle. Smile Ty konečky jsou teď teda takový huňatý a hrozně hustý, ale to se snad srovná, nerada bych je prostříhávala, když jsem konečně dosáhla hustého konce copu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 5:27 pm    Předmět: Krize.. Citovat

Ahoj,
připojuju se k dlouhovlasé krizi. Nesnáším je, nejradši bych je střihla na mikádo Sad ale vím, že by mi to bylo líto.. Jdu si od Vás nechat vynadat Very Happy Potřebuju nově "nabít optimismus" Smile A jen se z té krize vykecat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 7:07 am    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Marrietta20 napsal:
Ahoj,
připojuju se k dlouhovlasé krizi. Nesnáším je, nejradši bych je střihla na mikádo Sad ale vím, že by mi to bylo líto.. Jdu si od Vás nechat vynadat Very Happy Potřebuju nově "nabít optimismus" Smile A jen se z té krize vykecat.


V žádném případě nestříhat!!! Zvlášť, když je člověk naštvaný! Byla jsem na tom stejně někdy na jaře. Padaly, nerostly, řídké konce... Chce to fakt vydržet. Doporučuju dát do drdolu už ráno a nechat až do večera. Pro lepší náladu si kup nějakou ozdobu do vlasů třeba na ten drdol. Mysli občas při česání na to, jaké to bude, až vyrostou Wink
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarmilka
0-7
0-7


Založen: 24.9.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 8:45 am    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Marrietta20 napsal:
Ahoj,
připojuju se k dlouhovlasé krizi. Nesnáším je, nejradši bych je střihla na mikádo Sad ale vím, že by mi to bylo líto.. Jdu si od Vás nechat vynadat Very Happy Potřebuju nově "nabít optimismus" Smile A jen se z té krize vykecat.


Mně pomáhá, když ty starosti o vlasy na chvíli nechám na mamce. Ráno se nechám učesat tak, aby celý den nepřekážely a večer mi je rozpustí až těsně před spaním. Francouzský, nebo rybí cop, nebo cop zapletený z culíku. Za pár dní se mi po vlasech začne stýskat a zase se češu ráda. Nemáš třeba kamarádku, která by ti přes tu krizi pomohla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 11:15 am    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Olina napsal:
Marrietta20 napsal:
Ahoj,
připojuju se k dlouhovlasé krizi. Nesnáším je, nejradši bych je střihla na mikádo Sad ale vím, že by mi to bylo líto.. Jdu si od Vás nechat vynadat Very Happy Potřebuju nově "nabít optimismus" Smile A jen se z té krize vykecat.


V žádném případě nestříhat!!! Zvlášť, když je člověk naštvaný! Byla jsem na tom stejně někdy na jaře. Padaly, nerostly, řídké konce... Chce to fakt vydržet. Doporučuju dát do drdolu už ráno a nechat až do večera. Pro lepší náladu si kup nějakou ozdobu do vlasů třeba na ten drdol. Mysli občas při česání na to, jaké to bude, až vyrostou Wink


Proboha, růst už néé! Very Happy už takhle si je všude přisedávám - vlasy pod zadek. Very Happy V drdolu/copu je právě nosím pořád, strašně mě vytáčí, když mi všude lítaj. Onehdá jsem je měla rozpuštěné, jela jsem do práce a v metru mi je nějaký chlap omylem nabral do svého kapesníku a málem se mi do nich vysmrkal. To byla fakt poslední kapka. A na co mít dlouhé vlasy, když je musím mít pořád rozpuštěné? Jsem anestezioložka a nesmím je mít v práci rozpuštěné. Navíc tak strašně překáží.. Ale jsem srab - bojím se nůžek jako čert kříže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 11:21 am    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Jarmilka napsal:
Marrietta20 napsal:
Ahoj,
připojuju se k dlouhovlasé krizi. Nesnáším je, nejradši bych je střihla na mikádo Sad ale vím, že by mi to bylo líto.. Jdu si od Vás nechat vynadat Very Happy Potřebuju nově "nabít optimismus" Smile A jen se z té krize vykecat.


Mně pomáhá, když ty starosti o vlasy na chvíli nechám na mamce. Ráno se nechám učesat tak, aby celý den nepřekážely a večer mi je rozpustí až těsně před spaním. Francouzský, nebo rybí cop, nebo cop zapletený z culíku. Za pár dní se mi po vlasech začne stýskat a zase se češu ráda. Nemáš třeba kamarádku, která by ti přes tu krizi pomohla?


Jak jsem psala výše - rozpuštěné je skoro nenosím.. Máš nádherné vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.