Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=23053055d384a5c108ce1f97239bb80fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 11:30 am    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Marrietta20 napsal:
Olina napsal:
Marrietta20 napsal:
Ahoj,
připojuju se k dlouhovlasé krizi. Nesnáším je, nejradši bych je střihla na mikádo Sad ale vím, že by mi to bylo líto.. Jdu si od Vás nechat vynadat Very Happy Potřebuju nově "nabít optimismus" Smile A jen se z té krize vykecat.


V žádném případě nestříhat!!! Zvlášť, když je člověk naštvaný! Byla jsem na tom stejně někdy na jaře. Padaly, nerostly, řídké konce... Chce to fakt vydržet. Doporučuju dát do drdolu už ráno a nechat až do večera. Pro lepší náladu si kup nějakou ozdobu do vlasů třeba na ten drdol. Mysli občas při česání na to, jaké to bude, až vyrostou Wink


Proboha, růst už néé! Very Happy už takhle si je všude přisedávám - vlasy pod zadek. Very Happy V drdolu/copu je právě nosím pořád, strašně mě vytáčí, když mi všude lítaj. Onehdá jsem je měla rozpuštěné, jela jsem do práce a v metru mi je nějaký chlap omylem nabral do svého kapesníku a málem se mi do nich vysmrkal. To byla fakt poslední kapka. A na co mít dlouhé vlasy, když je musím mít pořád rozpuštěné? Jsem anestezioložka a nesmím je mít v práci rozpuštěné. Navíc tak strašně překáží.. Ale jsem srab - bojím se nůžek jako čert kříže


Tak je střihni třeba o deset cenťáků, aby sis je přestala přisedávat (sama se k tomu chystám, už několikrát jsem si, šikulka, málem zlomila vaz) a uvidíš, jestli nebude líp Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 11:40 am    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Morganna napsal:
Marrietta20 napsal:
Olina napsal:
Marrietta20 napsal:
Ahoj,
připojuju se k dlouhovlasé krizi. Nesnáším je, nejradši bych je střihla na mikádo Sad ale vím, že by mi to bylo líto.. Jdu si od Vás nechat vynadat Very Happy Potřebuju nově "nabít optimismus" Smile A jen se z té krize vykecat.


V žádném případě nestříhat!!! Zvlášť, když je člověk naštvaný! Byla jsem na tom stejně někdy na jaře. Padaly, nerostly, řídké konce... Chce to fakt vydržet. Doporučuju dát do drdolu už ráno a nechat až do večera. Pro lepší náladu si kup nějakou ozdobu do vlasů třeba na ten drdol. Mysli občas při česání na to, jaké to bude, až vyrostou Wink


Proboha, růst už néé! Very Happy už takhle si je všude přisedávám - vlasy pod zadek. Very Happy V drdolu/copu je právě nosím pořád, strašně mě vytáčí, když mi všude lítaj. Onehdá jsem je měla rozpuštěné, jela jsem do práce a v metru mi je nějaký chlap omylem nabral do svého kapesníku a málem se mi do nich vysmrkal. To byla fakt poslední kapka. A na co mít dlouhé vlasy, když je musím mít pořád rozpuštěné? Jsem anestezioložka a nesmím je mít v práci rozpuštěné. Navíc tak strašně překáží.. Ale jsem srab - bojím se nůžek jako čert kříže


Tak je střihni třeba o deset cenťáků, aby sis je přestala přisedávat (sama se k tomu chystám, už několikrát jsem si, šikulka, málem zlomila vaz) a uvidíš, jestli nebude líp Smile


Já si je spíš přibouchávám do okna. Stříhat se nechci, bojím se, že bych se u kadeřnice zhluboka nadechla a řekla "Na ramena"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 12:22 pm    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Marrietta20 napsal:


Já si je spíš přibouchávám do okna. Stříhat se nechci, bojím se, že bych se u kadeřnice zhluboka nadechla a řekla "Na ramena"


Na to je ideální nechat se stříhat někým z rodiny, ten nejlíp ví, že by jste litovali a víc vám to neudělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 4:55 pm    Předmět: Re: Krize.. Citovat

Marrietta20 napsal:

Proboha, růst už néé! Very Happy už takhle si je všude přisedávám - vlasy pod zadek. Very Happy V drdolu/copu je právě nosím pořád, strašně mě vytáčí, když mi všude lítaj. Onehdá jsem je měla rozpuštěné, jela jsem do práce a v metru mi je nějaký chlap omylem nabral do svého kapesníku a málem se mi do nich vysmrkal. To byla fakt poslední kapka. A na co mít dlouhé vlasy, když je musím mít pořád rozpuštěné? Jsem anestezioložka a nesmím je mít v práci rozpuštěné. Navíc tak strašně překáží.. Ale jsem srab - bojím se nůžek jako čert kříže


Tak přesně tohle jsem měla taky. A snad poprvé v životě jsem vzala nůžky, ustřihla 20 cm a nebylo mi to líto. Smile Teď si naopak velmi užívám délku pod pas/nad zadek. V práci je teda taky nemůžu mít rozpuštěné, ale ve volným čase si je rozpuštěné po hodně dlouhé době užívám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 10:06 pm    Předmět: Citovat

Moje krize je spíš krátkovlasá. Posledních asi 10 měsíců mi začaly růst takové ty vlasíky kolem vlasové hranice. Nikdy nedorostou dál než 10-15cm. Ty svině mi neustále lezou do očí, zamotávají se do řas, při líčení se pletou do řasenky a roznáší barvu všude po ksichtě, venku při sebemenším vánku létají do pusy a, co hůř, do jídla.

Máte jich někdo taky hodně? A co s tím děláte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 9:33 am    Předmět: Citovat

SPínáme si je pryč z obličeje.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 10:27 am    Předmět: Citovat

Moje krize je tak trosku jina Smile
Nechapu proc, ale vlasy se mi zacaly zase cuchat a padat.. Nechapu proc.. Pfff.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

Morganna: hm, jenže ony jaksi jsou tak krátké, že z jakéhokoli účesu prchají. A Nicole s čelenkou, to nikdo jakživ neuvidí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 11:55 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Morganna: hm, jenže ony jaksi jsou tak krátké, že z jakéhokoli účesu prchají. A Nicole s čelenkou, to nikdo jakživ neuvidí Twisted Evil


opatlám si ruce troškou oleje, výjimečně tužidla, a přilepím je k těm ostatním. Faktem ale je, že jich mám málo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 12:10 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Morganna: hm, jenže ony jaksi jsou tak krátké, že z jakéhokoli účesu prchají. A Nicole s čelenkou, to nikdo jakživ neuvidí Twisted Evil


No krom toho a toho tužidla s tím neuděláš nic. Zvláště pokud nosíš vlasy furt rozpuštěné. Takže trp Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.