Daruj hračku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d4df530fa8166d2efaf1b880a29b0365Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:06 pm    Předmět: Daruj hračku Citovat

http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/?od=0&kolik=40

Vyberete si?


edit- vybrano, tesim se, az pujdem s Knedlou zitra nakupovat. Je mi jasne, ze deti v ustavech a detskych domovech netrpi zrovna materialnim nedostatkem, ale i tak je mi tahle akce mnohem sympatictejsi nez treba adopce na dalku.

(Chudak Knedla mi po procteni tech prani zacala uz ted pripadat jako rozmazlenec, pritom sem ji toho zas tolik nenakoupila. Ale kdyz clovek vidi, ze nekomu udelaji radost i blbe ponozky...)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 10:41 am    Předmět: Re: Daruj hračku Citovat

felcharka napsal:
...ale i tak je mi tahle akce mnohem sympatictejsi nez treba adopce na dalku.

...


Já vím, že je to mimo, ale musím se zeptat - co ti vadí na adopci na dálku? (Nejsem přívrženec ani odpůrce, prostě mě to zaujalo).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 1:04 pm    Předmět: Re: Daruj hračku Citovat

Dana napsal:

Já vím, že je to mimo, ale musím se zeptat - co ti vadí na adopci na dálku? (Nejsem přívrženec ani odpůrce, prostě mě to zaujalo).


Nepruhledne financovani, mala cast penez, ktera jde primo detem, spojeni s nekterymi zajmovymi politickymi skupinami...

Snazim se prispivat jen tam, kde mam jistotu, co se s tim bude dit. Dobra nadace ma na svou administrativu brat maximalne 6 % prispevku a to nejde vzdycky overit.
A obecne je mi milejsi pomahat konkretnim lidem (a psum Laughing ) v okoli nez za hranicemi. ( I kdyz treba lekari bez hranic me lakaji hodne)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Aha, zajímavé. mě právě ta základní myšlenka přijde dost dobrá, protože pokud se nepletu, tak ty peníze by měly jít hlavně na vzdělání dětí a to považuju za hodně důležité.

Nemám vůbec žádné povědomí o tom, jak to funguje v praxi, pokud tak, jak říkáš, tak je to hrozná škoda Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.