Klub: Chceme schudnúť!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ad9497dbfa6794d4bac2d63185d8753Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

ide o to poznat svoje telo a nevnucovat si nic nasilu. kto potrebuje jest casto nech je a kto menej tak menej. u kazdeho je to ine a myslim, ze ked spravne odhalime co nase telo chce, sme na dobrej ceste schudnut.
ku tym radam co tu napisala hankabar. ja som schudla bez pocitu hladu aj bez nich Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:


Lady Drace, nejíst večer, jak to myslíš? Takové to "po páté nejím"? To není dobře.



Snažím se po šesté, no. Ono je to těžký, ty řekneš že to není dobře, jinde se zase píše/tvrdí že to tak má být, že tělo to jídlo večer už to zatěžuje....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

Jak píše Tanka, člověk musí vypozorovat, co je dobře právě pro něj. Obecná pravidla nejsou pro každého. Já třeba večer jíst nemůžu, je mi pak v noci zle a nespím.
Jinak pro mě je po zkušenosti naopak nejhorší jíst maličko a často. To jsem dělala a měla nadváhu. Teď mám svůj systém, který mi vyhovuje.
Jím, jen když mám hlad (ne chuť). Snídani mám kaloricky nejbohatší a "jedu" na ní často až do 13, 14 hodin odpoledne. Oběd je vařený (hodně bílkoviny, trochu sacharidu a zelenina) a k večeři miluju velké saláty (zelenina a bílkovina). Takhle mi to vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Jo, to je pravda, člověk si musí najít to své... Já kdybych nesnídala, tak by to bylo strašný, bych ani nedošla do školy... A kdybych nejedla třeba od páté/šesté hodiny večerní, tak bych se v noci budila s hladem... Mě by vyhovovalo jíst prostě pravidelně a po menších dávkách, včetně svačin a tak, ale nedaří se mi toho docílit, s pravidelností nemá moje stravování nic společného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:34 pm    Předmět: Citovat

Lady Drace napsal:
hankabar napsal:


Lady Drace, nejíst večer, jak to myslíš? Takové to "po páté nejím"? To není dobře.



Snažím se po šesté, no. Ono je to těžký, ty řekneš že to není dobře, jinde se zase píše/tvrdí že to tak má být, že tělo to jídlo večer už to zatěžuje....


Však tím taky nemyslím třeba vepřo knedlo zelo Smile něco malého 2 hodiny před spaním. Ono taky záleží na situaci. Když vím, že jdu na akci, kde budu pařit do 3, tak nebudu mít poslední jídlo v pět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:

ku tym radam co tu napisala hankabar. ja som schudla bez pocitu hladu aj bez nich Laughing


Však jsem jen myslela, co kdyby se to někomu hodilo. Ty stránky totiž nejsou fakt špatné Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:51 pm    Předmět: Citovat

Taky bych se potřebovala zbavit nějakého tůčku bůčku a nahradit ho svaly. Jím malé porce často, ale zdá se mi to lepší již na udržení dobré váhy i při jezení různých dobrot, než na hubnutí, aspoň si tím vysvětluju, že už nevážím tunu.
Jím s přítelem klidně o půlnoci, rádi dobré jídlo, tak se nemůžu divit, ale toho se nevzdám Very Happy, u mě je problém s pohybem, pfff.
Jinak doporučuju na zahnání hladu acidofilní mléko a kefír, je to dobré hlavně v létě Smile.

Nevíte účinný cvik na břicho pod pupíkem? Very Happy
Asi hlavně nejíst sladkosti, což mi moc nejde Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 2:14 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Lady Drace napsal:
hankabar napsal:


Lady Drace, nejíst večer, jak to myslíš? Takové to "po páté nejím"? To není dobře.



Snažím se po šesté, no. Ono je to těžký, ty řekneš že to není dobře, jinde se zase píše/tvrdí že to tak má být, že tělo to jídlo večer už to zatěžuje....


Však tím taky nemyslím třeba vepřo knedlo zelo Smile něco malého 2 hodiny před spaním. Ono taky záleží na situaci. Když vím, že jdu na akci, kde budu pařit do 3, tak nebudu mít poslední jídlo v pět.


Jasně, tak to máš uričtě pravdu. Stejně člověk každý den tak nepaří Smile Ale přemýšlím, co by to malé mělo ideálně být. Jestli třeba nějaká zelenina, vařená syrová, nebo třeba kousek sýra nebo ....? Asi by to nemělo být nic sladkého, co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 3:31 pm    Předmět: Citovat

pise sa kadeco, ale co prospieva druhemu, moze skodit dalsiemu. mne osobne vadi, ze ked som hladala nieco o chudnuti, natrafila som len na nejaku dietu alebo potom kliniku a vsade ma presviedcali, ze sama neschudnem, ze aj tak potrebujem nieciu pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:37 pm    Předmět: Citovat

Jojojo! Já se přidávám! Jde mi tedy o nějakých 4-5 kg..., ale štvou měSmile
Myslím, že nemám špatnej základ, mamka mi v jídle předala perfektní návyky, myslim, které sice občas flákám, ale de facto vím, jak to má vypadat. Pouze mi dělá problém, aby bylo jídlo vyvážené. Ne co se dne týče, ale v rámci týdnů a měsíců, střídat potraviny.

Myslím, že jím vcelku pravidelně, pestře, zastoupení sacharidů, bílkovin a tuků v pořádku. Jenže nehubnu, spíš naopak. Protože jím zbytečně velké porce a protože mám málo pohybu.

S pohybem je to těžší, jak tu bylo zmíněno, jsem chudý student a bodystyling jako tělák jednou týdně mi nestačí. Éra běhání zkončila bohužel. Na druhou stranu, přes zimu má člověk šetřit energii na jaro;)

Jo a dnes jsem začala:) Dávám si tři hubené dny, abych si zmenšila žaludek (bo mám často hlad a jím velké porce:)), kdy jím hlavně ovoce a zeleninu a od pondělí pěkně pravidelně a malé porce:)

Hohó! Já se těšim:)

Ať se nám daří!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.