Klub: Chceme schudnúť!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e5ba43f5c2c530f60cb166be60f634cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 10:37 am    Předmět: Citovat

jako někdo kdo se začal zabývat pružností vlastního těla..

Pokud se dotknete špiček (ať už v sedě nebo ve stoje) tím způsobem, že máte ohlá záda a natahujete ruce jako šimpanz nic moc neznamená. Správně by to ohnutí mělo vycházet z "břicha", teda úhel mezi spodním bříškem a nohama je důležitý.

Sedněte si fakt rovně s nataženýma nohama a opravdu poctivě se zkuste dotknout špiček bez jakéhokoliv hrbení se Laughing

Byla jsem právě na takovém protahovacím workshopu a paní se mne ptá, zda se dotknu špiček, říkám že ano, předvedu jak frajerka Cool a ona že je hezký jak mám hrbatá záda, ale ať to udělám pořádně.. co to trénuji správně, tak se dotknu aspoň nártů a jsem ráda... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 10:54 am    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
jako někdo kdo se začal zabývat pružností vlastního těla..

Pokud se dotknete špiček (ať už v sedě nebo ve stoje) tím způsobem, že máte ohlá záda a natahujete ruce jako šimpanz nic moc neznamená. Správně by to ohnutí mělo vycházet z "břicha", teda úhel mezi spodním bříškem a nohama je důležitý.

Sedněte si fakt rovně s nataženýma nohama a opravdu poctivě se zkuste dotknout špiček bez jakéhokoliv hrbení se Laughing

Byla jsem právě na takovém protahovacím workshopu a paní se mne ptá, zda se dotknu špiček, říkám že ano, předvedu jak frajerka Cool a ona že je hezký jak mám hrbatá záda, ale ať to udělám pořádně.. co to trénuji správně, tak se dotknu aspoň nártů a jsem ráda... Laughing

Aha - to je zajímavé - ale nevím,zda to chápu dobře - jako sedět na zemi, mít rovná záda, svírající s nataženýma nohama 90 stupnů - a dotknout se v této poloze špiček prstů? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 11:13 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Aha - to je zajímavé - ale nevím,zda to chápu dobře - jako sedět na zemi, mít rovná záda, svírající s nataženýma nohama 90 stupnů - a dotknout se v této poloze špiček prstů? Shocked

Nechcem do toho panvicke kecat, ale u nas bol vzdy pozadovany vysledok - sediet na zemi, mat rovna zada, vystrete kolena, brucho polozene na stehnach a tak sa dotknut prstov. Inak si to uz ani neviem predstavit, nejako ten simpanzi styl nepoberam. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 11:27 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
ilona napsal:
Aha - to je zajímavé - ale nevím,zda to chápu dobře - jako sedět na zemi, mít rovná záda, svírající s nataženýma nohama 90 stupnů - a dotknout se v této poloze špiček prstů? Shocked

Nechcem do toho panvicke kecat, ale u nas bol vzdy pozadovany vysledok - sediet na zemi, mat rovna zada, vystrete kolena, brucho polozene na stehnach a tak sa dotknut prstov. Inak si to uz ani neviem predstavit, nejako ten simpanzi styl nepoberam. Laughing


Jo - to chápu - prostě rovná záda při napjatých nohách co nejvíc položit na stehna a chytnout se za chodidla.
Třeba to panvička myslí taky tak ...akorát jsem to blbě pochopila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 1:48 pm    Předmět: Citovat

no samozřejmě Laughing jenomže většina lidí ohne záda když se pro špičky natahuje.. požadavek je mít břicho na kolenou nikoliv špičky prstů na palcích u nohou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 6:11 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
no samozřejmě Laughing jenomže většina lidí ohne záda když se pro špičky natahuje.. požadavek je mít břicho na kolenou nikoliv špičky prstů na palcích u nohou


Tak už to chápu Laughing Tenhle cvik mám ráda, je suprový na protažení celého těla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 7:45 pm    Předmět: Citovat

Já mám ráda placku, do které mne někdo natlačí.. sama se nedostanu moc nízko, ale když mi někdo klekne na záda tak jsem pak jako úplně nový člověk Laughing

Ten cvik s nataženýma nohama mi moc nejde, strasně mne táhne pod koleny Crying or Very sad i když to zkouším pravidelně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rehny
81-160
81-160


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 11:19 pm    Předmět: Citovat

Avery napsal:
Já mám problém se v předklonu dotknout špiček Very Happy Akorát se utěšuju tím, že ta neohebnost nepřichází s věkem, ale činilo mi to problém už jako dítěti na hodinách tělocviku Very Happy

Ano, taky si svoji neohebnost omlouvám tím, že jsem to tak měla měla vždycky a máme to tak i v rodině, takže to mám dědičně Very Happy.Táta i když hodně sportoval a dělal atletiku, tak byl stejně hrozně neohebnej. Můj vrchol byl cca ve 12 letech, kdy jsem tancovala a měla tréninky 4x týdně, tak jsem stěží udělala roznožku. Nakonec jsem se do ní dostala, ale úplně v pohodě a bez rozcvičení to nebylo. A provaz ten jsem pořádně nezvládla nikdy. A sezení s rovně nataženýma nohama před sebe mi dělalo problémy už ve školce, zvládla jsem to, ale bylo mi to dost nepříjemný a nechápala jsem, jak v tom ostatní děti můžou vydržet tak dlouho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2013 7:30 am    Předmět: Citovat

Sezení s nataženýma roztaženýma nohama mi taky dělá problémy, ani jako dítěti mi to nešlo. Dám mezi nima úhel tak 90 stupňů. A vůbec, nohy mám celkově strašně neohebné. Zrovna minulý týden jsme se na józe nejdřív pořádně rozcvičili a pak jsme zkoušeli provaz. Úplně každý se dostal níž než já, některé ženské si dokonce skoro sedly na zem. Tohle u mě asi nikdy o moc lepší nebude, ale i tak se snažím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejoure1
0-7
0-7


Založen: 5.4.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 12:02 pm    Předmět: juj Citovat

ten pocit poznam... odporucam stranku http://laco.lead1.eu/ tam som nasla vsetko potrebne... osobna skusenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.