Klub: Chceme schudnúť!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c6ba6dc4040a65324f027ac3c67fa2f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 3:08 pm    Předmět: Citovat

Linddalin, Avery - ona je to novinka, takže teď je opravdu asi všude přejillianováno Smile

Má ji Kanzelsberger, levnějc Arara a najde se určitě i jinde Wink
http://www.dumknihy.cz/ovladnete-svuj-metabolismus
http://www.arara.cz/product/446978
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 9:11 pm    Předmět: Re: Cvičte pilates – je to jóga plus něco navíc pro vaši hez Citovat

javesela napsal:
http://www.moda.cz/Kategorie/Zdravi_a_krasa/20130606-Cvicte-pilates-je-to-joga-plus-neco-navic-pro-vasi-hezci-postavu.html

Holky je tady někdo kdo by potvrdil, že to vážně funguje.?


Jo, já když ho cvičila, tak fungoval. Měla jsem hezčí postavu, pevnější. Začínala jsem na 30 minutách měsíčně a po měsíci dost změna.....bohužel jsem se na to vykašlala a změnila životní styl a dost přibrala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 10:14 pm    Předmět: Citovat

Housenka: děkuju, neměla jsem ponětí, že to vyšlo i v češtině! Smile Vůbec mě nenapadlo, že je tak populární, že to bude i česky.

Já Jillian objevila před nějakou dobou, je fakt sympatická, opatřila jsem si pár videí, ale když jsem se na to podívala, tak mi bylo jasný, že tohle nezvládnu Very Happy Hlavně na to nemám moc prostor a nemůžu si dovolit dupat, většinou cvičím hodně pozdě večer, takže sousedi by mi asi nepoděkovali Laughing

No ale svoje rozhodnutí začít cvičit odkládám na dobu, kdy nebude takový vedro, teď bych odpadla asi ještě dřív, než bych začala (a to plánuju jenom kalanetiku, ale stejně) Rolling Eyes
No, nejspíš bych potřebovala, aby mi Jillian dělala osobní trenérku, pak bych asi tolik výmluv neměla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timpa
321-600
321-600


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 12:43 pm    Předmět: Citovat

Já začal tvrdě cvičit nějaký pátek + kovárna tak se mě podařilo dát 4kg dolů tak mě to na motivovalo tak jsem zvědavej na výsledky po prázdninách.

Jsem si parta lidí napsala svoje cíle tak všichni tvrdě makáme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 6:16 pm    Předmět: Citovat

Taky se začnu víc hýbat a pokusím se omezit gumový medvídky, kterých jsem schopná sežrat i velký balení - na gymplu jsem měla velikou sebekázeň v jídle, kromě sypanýho musli a zmrzliny jsem nejedla vůbec nic sladkýho, jednou do tejdne jsem si dávala očistnej den jen o snídani a ovoci, denně jsme s taťkou jezdili na kole... teď i když hodně chodím pěšky, to se sportem v Praze není valný, cvičení je sice fajn, ale chybí mi takovej ten pravidelnej pohyb s velkým výdejem energie, polevila jsem a dvě kila jsou nahoře, sice to není žádná tragédie, ale chci je sundat - za pár let budu uvažovat o dětech, tak chci mít radši rezervu, abych pak nebyla jak koule. Bohužel mám kvůli páteři zakázanou veškerou atletiku, skákání, běhání a posilování s těžkejma činkama... ale chodit, plavat, jezdit na kole a cvičit můžu, takže to bude chtít udělat si na to víc času...a nežrat medvídky!! Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 8:32 pm    Předmět: Citovat

Yoko, tak si dávej jen jednoho gumového medvídka denně Smile
http://www.rolostore.com/images/products/giant-gummy-bear-300x300.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 9:35 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Yoko, tak si dávej jen jednoho gumového medvídka denně Smile
http://www.rolostore.com/images/products/giant-gummy-bear-300x300.jpg


Věřím, že ani takhle velkej méďa by pro mě nebyl problém Very Happy To je tím, že nejím čokoládu, tak mám zase tuhle drogu...ale omezím je, nechci mít zadek jak vrata, tak zalepím pusu a začnu si zas dávat pořádně do těla, jako malá jsem byla spíš oplácaná a zažila jsem si kvůli tomu pár blbých chvil ve škole, takže jsem na sebe možná někdy až moc přísná a nesnesu ani kilo navíc. Jediný, na co jsem hrdá, že jsem trošku přibrala přes prsa a ruce - plochá dráha a vyžilý hůlky nebyly nic moc, bohužel se mi trochu zvětšily i jiný partie, na který už tak hrdá nejsem, takže začnu spíš cvičit a tvarovat, aby to nahoře zůstalo, jak je, ale dole trošku ubylo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 5:26 pm    Předmět: Citovat

milujem gumové čokoľvek! smola pre mňa, že teraz majú obrovské množtvo vegánskych gumovostí..

yoko, tak si kupuj menšie vrecúška a zadeľ si ich do príjmu ako dezert alebo čo. ja sa nerada vzdávam sladkého, tak sa (zdravými) sladkosťami úplne vedome napchávam na raňajky alebo poobede, potom ma nechytajú záchvaty žrania čohokoľvek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 9:52 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
milujem gumové čokoľvek! smola pre mňa, že teraz majú obrovské množtvo vegánskych gumovostí..

yoko, tak si kupuj menšie vrecúška a zadeľ si ich do príjmu ako dezert alebo čo. ja sa nerada vzdávam sladkého, tak sa (zdravými) sladkosťami úplne vedome napchávam na raňajky alebo poobede, potom ma nechytajú záchvaty žrania čohokoľvek Smile


Budu si je muset dávkovat a zamykat...tak na to,abych si pro ně speciálně šla jsem v tomhle líná, ale když jdu kolem večerky, kde maj levný Haribo, většinou neodolám...můj milej mě rozmazluje tím 200g balením, jenže jsem schopná ho dát fakt na jeden zátah...občas se mi podaří si je dávkovat. No oni jsou sice fajn na klouby, ale ten cukr a barviva - kámoška mi říká: "Už to nežer, víš, co je tam éček!!" Embarassed Laughing No ale nemyslím, že by ta dvě kila byla z medvídků - večer je moc nejím, spíš nebyl teď tolik čas na sport, bohužel nejsem z těch, co maj štíhlost zadarmo, jakmile delší dobu polevím, poznám to na sobě...ale napravím to, jedem k moři a do plavek si neodpustím ani deko navíc, na to jsem magor Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 9:16 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem potkala naši sousedku z vesnice, a ta mi řekla, že mě nepoznala, protože jsem nějak hubená. To mě přimělo trochu si zrekapitulovat mé půlroční snažení.
Takže: začala jsem někdy před Vánoci cvičením kalanetiky, po 5 týdnech jsem přešla na posilování s Jillian Michaels, po dalších 5 týdnech jsem začala chodit na power jógu a postupně posilování opustila, zbyla mi jen ta jóga. K tomu jsem začala jíst víc bílkovin a míň sacharidů, jinak jsem jídelníček moc neměnila, nebylo to potřeba.
Výsledkem je, že sice vážím asi nejvíc za celý svůj dosavadní život, ale jsem celkově štíhlejší, zmizely mi muffiny na bocích, mám mnohem hezčí nohy, a kdybych zhubla ten malý špek na břiše, řekla bych, že bych tam měla vidět pěkný pekáč buchet (po stranách břicha se rýsuje už teď). Zároveň (a z toho mám asi největší radost) se mi povedlo poprvé v životě mít nějaké svaly na rukách. Sice mám ruce pořád silnější, toho se asi nikdy nezbavím, ale jsou pevné.
Takže celkově jsem se sebou teď spokojená, chtěla bych to udržet na současném stavu a dál posunovat svoje hranice v ohebnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.