Klub: Chceme schudnúť!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7e1f0c678bccc1e8ee56e139ad3dea4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:27 pm    Předmět: Citovat

Vsetci svati, pomahajte mi!
Vcera ma moja pseudosvokra vytiahla na velmi "jednoduchu" a "zaciatocnicku" hodinu power jogy (priatel sa ju snazil odbijat asi 1/4 roka, ale nenechala si to vyhovorit). Dneska si citim kazdy sval na tele - dokonca aj tie, o ktorych existencii som nemala ani len potuchy... Som presvedcena, ze sa ma ta zenska rozhodla ustvat na smrt ako odplatu za to, ze som si dovolila jej sahnut na jedineho syna. Laughing Laughing
Na druhej strane ma to docela nakoplo - predsa nebudem vacsia kysna ako takmer 50-tnicka po jednom decku.
Cize od zajtra opat ZWOWs a cardio, snad ma uz ziadne mykoplazmy ani respiracne chlamydie nesabotuju. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:37 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq: Podobně jsem se cítila i já po své první hodině power jógy Very Happy Taky tam byly nějaké padesátnice a já si připadala fakt blbě, že zatímco ony cvičí celkem s lehkostí, tak já u toho umírám Smile Ale docela rychle se to poddalo, chce to jenom zvyknout si na nový druh pohybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 10:01 am    Předmět: Citovat

Meeesha Arrow Samotne cvicenie mi prave neprislo az take hrozne. Uznavam, lavou zadnou to sice neslo, ale urcite to nebolo moje zvladnutelne maximum. Za svoj zivot som presla rukami 3 ruskych treneriek/ov pre boha, toto ma nezlozi. Laughing
Skor ma stvalo co sa dialo potom - neskutocna svalovica a bolave slachy. Vedela som, ze odkedy som aktivne prestala sportovat, tak to so mnou islo dole z kopca, ale zeby az takto??? Shocked To ma na tom najviac nici - ze som si to prestala udrziavat a uz mam problem aj do spagatu sadnut bez pokrcenych kolien. Rolling Eyes Taka skor otazka osobnej hrdosti. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 10:02 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq: Ty uděláš provaz? Shocked Tak to seš úplně v jiný lize než já, sice jsem se už docela slušně rozhýbala, ale takhle dobrá fakt nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 11:28 pm    Předmět: Citovat

Nooo. Embarassed
To je este relikt z dob cvicenia modernej gymnastiky (10 rokov); asi aj preto mam na seba tvrdsie naroky. Laughing Kedysi som totiz dosadla do spagatu s 1 nohou vylozenou na stolicke (a aj to bolo pre jednu zo spominanych ruskych treneriek malo, tahala nas do rozsahu 270° - a ja sa cudujem, ze mam bedrove klby v prdeli Rolling Eyes). Terajsi stav je len chabym odvarom, preto ma to stve viac ako keby predtym nerobim nic. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 10:26 am    Předmět: Citovat

Tak to je demoralizace s tím provazem Very Happy Já mám problém se v předklonu dotknout špiček Very Happy Akorát se utěšuju tím, že ta neohebnost nepřichází s věkem, ale činilo mi to problém už jako dítěti na hodinách tělocviku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 9:13 pm    Předmět: Citovat

Avery napsal:
Já mám problém se v předklonu dotknout špiček Very Happy


Máš moc dlouhé nohy, to je jasné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 9:45 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Avery napsal:
Já mám problém se v předklonu dotknout špiček Very Happy


Máš moc dlouhé nohy, to je jasné Smile


To je pravda. Já mám nohy krátké a i ve svých letech položím při natažených nohách dlaně na zem, ale radši bych se nedotkla ani špiček, jen kdybych měla nohy delší! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 9:27 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Housenka napsal:
Avery napsal:
Já mám problém se v předklonu dotknout špiček Very Happy


Máš moc dlouhé nohy, to je jasné Smile


To je pravda. Já mám nohy krátké a i ve svých letech položím při natažených nohách dlaně na zem, ale radši bych se nedotkla ani špiček, jen kdybych měla nohy delší! Wink


Taky položím dlaně na zem ( mám 178 cm) - a doktor mi řekl, že je to špatně , protože to signalizuje příliš pohyblivou páteř a z toho pramenící problémy se zády. Laughing
Nevěřím - ty problémy mají původ jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 10:12 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Taky položím dlaně na zem ( mám 178 cm) - a doktor mi řekl, že je to špatně , protože to signalizuje příliš pohyblivou páteř a z toho pramenící problémy se zády. Laughing
Nevěřím - ty problémy mají původ jinde.

Zaujimave, ja som bola vzdy v tom, ze hlbka predklonu zavisi najma od trenovanosti podkolennych sliach. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.