tak tedy...

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=47e67de525f1c47b58012a45fed9ad42Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 9:43 pm    Předmět: tak tedy... Citovat

Ahoj! Very Happy
Jmenuji se Jana a momentálně si dávám vlásky "dopořádku", ve dvanácti jsem si je totiž ráčíla ostříhat způsobem, který se mi dodnes zdá poněkud tragickým. Teď mi vlásky jakž takž dorostly do pasu a pracujeme na zhoustnutí, což se trochu zkomplikovalo epizodou se šamponem specielně pro dlouhé vlasy, po kterém mi začaly vypadávat tak, že jsem si zoufala, že se budu muset nechat ostříhat. Pokud uvidíte červený Herbal Essence - utíkejte! Kadeřnicím se nesvěřuji, na vlásky může sáhnout jedině maminka... Wink Tak to by bylo o vláskách, teď trocha o mně: studuji na vysoké ve Státech, odbory biologie a účetnictví, mám malou bílou kočičku, Spirit, učím se jazyky a začínám vysněný balet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 9:56 pm    Předmět: Re: tak tedy... Citovat

čečetka_wendeshki napsal:
Ahoj! Very Happy
Jmenuji se Jana a momentálně si dávám vlásky "dopořádku", ve dvanácti jsem si je totiž ráčíla ostříhat způsobem, který se mi dodnes zdá poněkud tragickým. Teď mi vlásky jakž takž dorostly do pasu a pracujeme na zhoustnutí, což se trochu zkomplikovalo epizodou se šamponem specielně pro dlouhé vlasy, po kterém mi začaly vypadávat tak, že jsem si zoufala, že se budu muset nechat ostříhat. Pokud uvidíte červený Herbal Essence - utíkejte! Kadeřnicím se nesvěřuji, na vlásky může sáhnout jedině maminka... Wink Tak to by bylo o vláskách, teď trocha o mně: studuji na vysoké ve Státech, odbory biologie a účetnictví, mám malou bílou kočičku, Spirit, učím se jazyky a začínám vysněný balet...


Vitaj u nas a furt se vracej (jsme navykovi Very Happy !)
Kockaru tu najdes spousty, jazykofilu rovnez a na vlasofilstvi je stranka zamerena, jen dale Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 5:35 pm    Předmět: Re: tak tedy... Citovat

no tak bezva Very Happy a fórum fakticky bezva... už tu trávím víc času než na facebooku... (řekla bych než na úkolech, ale to není zas tak těžké... Wink Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.