Paruky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5b81ff7934046808cd6fcf98972a3dccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Allean napsal:
egle napsal:
hmmm, a co bude se mnou, když nejsem ani blondyna ani bruneta? Shocked Laughing

No přece - jsi na tom nejlíp, budeš si moct vybírat Very Happy

no, myslim, že na barvu vlasů určitě nikoho nesbalim.... ale černovlásky v tom taky nejsou zahrnutý (a že jich je...), tak v tom aspoň nejsem sama Wink

Já to beru spíš jako plavovlásky a tmavovlásky, aby se do toho zahrnulo všechno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

Viděla jsem v televizi paní Bubílkovou, prý překonala rakovinu. Měla na hlavě paruku a bylo to dost nepřirozené. Takové strašně husté vlasy. Ono asi opravdu nejde dělat řídké paruky, které by vypadaly přirozeně, protože by byl vidět ten podklad, na kterém jsou vlasy přišité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:11 pm    Předmět: Citovat

chlapi podľa mna letia na blondínky ale za manželky si vyberajú tmavovlásky Laughing ale ked je už chlap namotaný tak už je mu to fuk môžte sa zmeniť aj zo dna na den na ryšavú či blond či čiernovlásku,vtedy to už neriešia maximálne majú strach v očiach ked žena ide ku kaderníčke že aká sa odtiaľ zase vráti..na mna pozerala kolegyna že som zmenila farbu vlasov a že blond mi išla viac a môj priateľ na mna vypleštil oči že nieee to máš takto dobrééé mi šepkal do ucha Laughing ale ja viem že blond som sa mu páčila viac len on sa obáva že ked to zase prefarbím čo za farba by to bola s panikou v očiach mrmlal niečo o zelenej Laughing a parochne sa vyrábajú fakt moc husté a akési krátke,aspon ja čo som skúšala nejaké tak všetky boli kratšie ako moje vlasy a tak mi trčali dole lebo som ich nevedela vopchať pod tú parochňu no holt som asi nešikovná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

Nevěděla jsem, kam směřovat svůj dotaz, tak jsem zamířila sem Smile

Začala jsem být maniak do copu ala Timošenková a žel mě hrozně štve, že mi chybí tak 20cm, abych ho omorala okolo hlavy a jak se ke konci ztenčuje, tak není nositelný (ze dvou jsem zkoušela a nepřipadá v úvahu, vypadá to divně a řídce). A já ho prostě chci nosit Very Happy tak mě napadlo si pořídit příčesek, kterým bych zredukovala ten délkový deficit. Z netu to moc kupovat nechci, tak mě napadá, nevíte, kde se vůbec takové příčesky (levnější, takže z kadeřnictví určo ne) daly sehnat? Já to nějak nikde neviděla... A hlavně nějak nemám vyřešené, jak ho přichytit, aby to vypadalo přirozeně, takže... je to asi blbý nápad, no Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 4:20 pm    Předmět: Citovat

KAč - ve Futuru vedle TErranovy maji majinkaty obchod s parukama a priceskama. Obcas to vidam i v bizuterkach a takovych vecech Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 4:22 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
KAč - ve Futuru vedle TErranovy maji majinkaty obchod s parukama a priceskama. Obcas to vidam i v bizuterkach a takovych vecech Wink

jo ale je pěkně drahý - ale tedka jak byly ty čarodějnice na hradě jsem sehnala paruku od nich za 300 mimo futurum měly pěkné slevy !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Nevěděla jsem, kam směřovat svůj dotaz, tak jsem zamířila sem Smile

Začala jsem být maniak do copu ala Timošenková a žel mě hrozně štve, že mi chybí tak 20cm, abych ho omorala okolo hlavy a jak se ke konci ztenčuje, tak není nositelný (ze dvou jsem zkoušela a nepřipadá v úvahu, vypadá to divně a řídce). A já ho prostě chci nosit Very Happy tak mě napadlo si pořídit příčesek, kterým bych zredukovala ten délkový deficit. Z netu to moc kupovat nechci, tak mě napadá, nevíte, kde se vůbec takové příčesky (levnější, takže z kadeřnictví určo ne) daly sehnat? Já to nějak nikde neviděla... A hlavně nějak nemám vyřešené, jak ho přichytit, aby to vypadalo přirozeně, takže... je to asi blbý nápad, no Laughing


Kde koupit umělý nebo cizí cop, bohužel neporadím Twisted Evil , ale zajímalo by mě, jak vypadá "Timošenková" ve variantě dvou copů... Nechceš to vyfotit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 4:41 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Morganna napsal:
KAč - ve Futuru vedle TErranovy maji majinkaty obchod s parukama a priceskama. Obcas to vidam i v bizuterkach a takovych vecech Wink

jo ale je pěkně drahý - ale tedka jak byly ty čarodějnice na hradě jsem sehnala paruku od nich za 300 mimo futurum měly pěkné slevy !


Aha, ja u nich vzdycky jenom koukala po udelatkach do vlasu, ale vim, ze je tam maji...
Jenom premyslim, kde jsem pricesy jeste kurnik videla..zaboha si nemuzu vzpomenout a pritom, vim, ze je to v Ově Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

Morgyš, Kalakai:

Děkuji, do Futura zajedu. No uvidím... asi si budu msuet nechat chuť, co jsem tak projížděla net, tak všechno nevhodné Twisted Evil

Feliscatus:
Soufflet to má v Účesích:
http://dlouhevlasy.cz/navody-a-postupy-na-ucesy/3x-ucesy-pro-vlasy-do-pasu-od-soufflet.html
Ale je to pro lidi, co nemají jeden cop o šířce palce, takže nic pro mě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 5:29 pm    Předmět: Citovat

Hele, kdyz so tu dvoucopou variantu udelam ja, taky to neni zrovna košer Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.