Paruky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44f4b4ec67c7a1368f67a7e11086058fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 6:29 pm    Předmět: Citovat

No já nevím, Kath. Má to totiž několik nevýhod.
1, sehnat příčes v dané cenové hladině takový, aby odpovídal barvě a aspoň trochu typu vlasů, bude fuška
2, připínání - to je problém. Buď sponky, přicvakneš to k hlavě, ale to časem dělá lysiny. Nebo je ten příčes v culíku a gumičkou se navleče k tvému culíku. jenže při složitosti toho účesu, který chceš, bych měla vážné obavy, že to bude sakra vidět. A nevím jestli chodit po ulici na hlavě s něčím, kde dost lidí pozná, že ty vlasy nejsou všechny tvoje, zrovna chceš. Ono to bývá dost vidět. Teda já to poznám skoro vždycky a vždycky si říkám, jestli to měla ta holka zapotřebí.
A většinou si odpovím, že neměla. Máš krásné vlasy a nehyzdi to příčesem, prosím tě. Ten bych přenechala spíš někomu téměř vyplešlému.
Něco jako ukrajina jde udělat kolem hlavy tak, že se to plete po způsobu francouzáku, taky to dělá takový ozdobný lem - prostě kolem hlavy se přibírají prameny, efekt krásný. Měla to slečna s vlasy po ramena, tzn. nedostatku délky bych se nebála.
Ale jestli se přece jen rozhodneš pro příčes, dej vědět, jaks pořídila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, Dés. Já se nakonec rozhodla tak, že se na to vykvajznu... Jednak by to vážně nešlo udělat tak, aby nešlo vidět, že to není dodělané, a taky bych se bála psychického efektu - ono ty příčesky se většinou vyrábí velmi husté a já se bojím, že by mě to začalo hrozně deptat - něco ve stylu, takhle dlouhé a husté je mít nikdy nebudu (což při zdravém rozumu fakticky nebudu) a když vezmu, kolik úsilí mě stálo vyrovnat se s pár nedostatky, tak zas přilévat olej do ohně nechci.

Si holt nechám zajít chuť no Laughing Docela mě to mrzí, protože jsem se v tom copu našla (uh, to zní divně Very Happy ) a ze svých vlasů ho nikdy neudělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:35 pm    Předmět: Citovat

Kath: Ještě k tomu připínání, co se tu řešilo, dá se sehnat něco, co vypadá jako "koňský ohon", nevím, jak jinak to pojmenovat, prostě svazek volných vlasů, které se dají do copu jednoduše připlést nebo přidat k culíku a dají se sehnat v různých hustotách vlasů (což by pomohlo od depky, jak má člověk málo vlasů), délkách atd. Vzpomněla jsem si totiž, že je mívali v Ganze, ale jen černé a hnědé, nicméně nejspíš by se daly sehnat i jinak barevné. Ač to byly umělé vlasy, tak vypadaly docela pěkně, přimotané bývaly k nerozeznání (alespoň na první pohled)... Mimochodem kdyby sis pořídila lidské vlasy, tak je barvením můžeš doupravit k obrazu svému - tedy svých vlasů Wink
Já sama mám nutkání si takový "koňský ohon" koupit, protože mě deptá, že se vlásky sice plazí k pasu, ale stále to není ono, chtěla bych jim občas trochu "pomoct"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

Shahlah - no to jsem puvodne chtela taky navrhnout. Paranthy se mi strasne libi, akorat kdyz nejsou k sehnani v blond, tak v moji barve uz tym tuplem ne Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 10:29 pm    Předmět: Citovat

Morg: Já nemyslím paranthu - ta je z vlny či z čeho a navíc má na konci zvonečky atd. a jsou buď černé nebo různě barevné (tyrkysové, růžové...), z toho by Kath asi nebyla nadšená Laughing , ale v Ga bývaly i příčesky, co opravdu vypadaly jako vlasy, ale tedy jen černé nebo hnědé- blond v Indoš asi nejde na dračku Laughing
Jinak tobě by klasická parantha stejnak byla krátká, ne? Ale můžeš si vyrobit delší, stačí jen ta vlna nebo jiný matroš a nějaká těžší cikgrlátka nebo střapce na konec Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

Rikas zvonecky a cingrlatka? Laughing Laughing Laughing Laughing Beru.
Uz tak se ted jeden docent na zkousce divil, ze nosim na ruce rolnicky... Laughing Laughing Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 2:58 pm    Předmět: Citovat

jojo, cink cink Laughing Já mám "jen" střapcovou, páč mi z cinkání po chvíli začíná hrabat Shocked Občasné pocinkávání náramků mi nevadí, ale pravidelné cinkání paranthy nebo nákotníčků psychicky nezvládám Laughing Embarassed Laughing

Mimochodem začínám uvažovat o tomhle příčesku,

a to kvůli odrostům, momentálně jsem jak tříbarevné kotě a odrosty už se začínají blížit culíku, takže to vypadá jako bych měla černý umělý příčesek, děs a hrůza Evil or Very Mad Tak si říkám, že bych si alespoň občas připla hnědý, aby to vypadalo přirozeněji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

http://www.mysticum.cz/paruka-princezna-p-2651.html?cPath=126


víte, jaký je to úžasný pocit procházet ty různé nabídky účesů a vědět že minimálně některé jdou? (různí "anděli" a "holky z bavorska") - no ale tato je luxus - takový účes je úúúúúžasný. Tak vlasy bych na to měla teď jen si koupit příčesek jako cop a dát to jako čelenku... (na to bych už vlasy fakt neměla!!! Very Happy )
ale to jen tak mimo, jsem se nudila;-)

musím to zeditovat - tolik vlasů fakt nemám ani bez čelenky, to bych si moooc fandila, ale aspoň tak "přibližně" ... chápete ne?
o bože dejte nudící se ženské internet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 6:59 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si tedy objednala hnědý příšesek, dnes přišel, vypadá poměrně dobře, ale je černý! Mad Hodně dlouho jsem zkoumala, jestli to není alespoň tmavě hnědá, ale ne - černá přesně jako moje barvené vlasy... Takže kdybych barvu nenechala odrůstat, tak by byl skvělý, ale takhle... Sakra! Hned jsem napsala prodejci stížnost, tak jsem zvědavá, doufám, že to nějak vyřešíme...

Nicméně pocit s příčeskem je úžasný - tolik vlasů! Shocked Ale horší je pocit, když jsem příčesek sundala a zbyl mi zase jen ten můj tenký myší ocásek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

Tak prodejce odpověděl, ať mu pošlu fotky příčesku a pokud udělal chybu, že mi pošle správný, tak jsem zvědavá Twisted Evil

Naposledy upravil Shahlah dne st říjen 14, 2009 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.