Další zrzyvláska

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f416bfdf81ba05806735d839391d79beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leeya
0-7
0-7


Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 12:21 pm    Předmět: Další zrzyvláska Citovat

Ahoj, zdravím vás všechny vlasatéSmile

Našla jsem tohle skvělé forum kdysi, když jsem hledala něco o henně a pak na něj dlouho zapomněla..teď se po nějakém období chemického barvení chci opět vrátit k henně, protože mám pocit, že mi to nesvědčí, navíc jsem vždycky chtěla dlouhé vlasy, i když se mi nikdy nepodařilo nechat je pořádně narůst..jsou jemné a v poslední době mi dost padají, a tak chci zjistit kde, je problém, jak docílit toho, aby mi vlásky zase zhoustly a narostly déle než po lopatky...
Tady jsem našla spoustu rad, tak se těším až začnu experimentovat a doufám, že to pomůže..Jsem ráda, že tu jste!
Krásný den všem

Zrzyvláska Leeya
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

Krásný den i tobě Zrzyvlásko Leeyo Wink
Vlasy všeobecně nějak víc padají na podzim, zkus mrknout do vlákna Padání vlasů a uvidíš, že s tím má problém vícero lidí.

Experimentování zdar! Wink a ať se ti tu jen a jen líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 5:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Leeyo Smile
Forum je plné rad, něco určitě zabere a vlasy narostou, v ikonce máš moc pěkný odstín, jestli je to chemická barva, tak něco podobného se dá trefit i hennou, což je fajn - tak ať se ti při hennění daří Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leeya
0-7
0-7


Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

na ikonce je to takovy mix chemky a henny, protoze jsem to (i kdyz vim, ze se to nema), trochu stridala jak me popadaly ruzne chute zit zdrave a zas chvile kdy jsem chtela hned barevny vysledek...
ted jsem se (doufam definitivne) rozhodla pro prirodni peci, akorat cekam, nez se mi vymyje barevny sampon a tesim se na hennu:) vubec jsem neznala tolik receptu na hennu a tak jsem hned precetla to dlouhatanske vlakno o tom co pridavate do henny a jsem nadsena:)taky jsem si najednou uvedomila, ze se z mych mastnych vlasu nejak staly suche vlasy, takze musim asi uplne zmenit celkovy pristup..uaa, no myslim ze je nacase s tim neco delat...jeste stesti ze sjou tady dlouhevlasy, jinak nevim, kde bych ty rady brala...dik moc:)

tak doufam ze si po par tydnech, mesicich a letech daji vlasky rict a porostou a uzdravi se:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leeya
0-7
0-7


Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

Pročetla jsem nějaké ty rady a přestala si česat vlasy za mokra a fakt to funguje, padají o dost míň! seice jsou první den troshu rozčepýřené a malinko zvlněné, ale zy ty vlasy co zůstnou na hlaě to stojíSmile Very Happy
Takže dík za rady:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:53 pm    Předmět: Citovat

Fakt krasna barvicka vlasku... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 1:21 pm    Předmět: Citovat

Zrzyvlásko Leeyo at rostou!!S chuti do toho pul je hotovo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 12:18 pm    Předmět: Citovat

Vítej Wink
Máš moc krásnou barvu vlasů(nebo měla),každopádně tady najdeš hromadu příspěvků ať už k henně nebo k šamponům....zkrátka ke všemu Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.