Nováček zdraví!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c509953e8de165994591c70caf4e6e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amanthea
8-20
8-20


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 3:07 pm    Předmět: Nováček zdraví! Citovat

Ahojda lidičky!
Objevila jsem tyhle úžasné stránky, přečetla si několik úžasných článků a bez váhání jsem se zaregistrovala Very Happy Je mi 16 a mám plavé rovné vlasy. Největší hloupost, jakou jsem jim kdy provedla, byl červený melír (už je ta hrůza skoro pryč). Doposud jsem s vlasy neměla nějáké extrémní problémy, jen se mi rychle mastí (za to si můžu sama, neměla jsem si zvyknout mýt je každý den) a trochu mě zlobily roztřepené konečky. Mám vlasy asi do půlky zad a doufám, že ještě porostou. Co se týče koníčků, tak je to četba, chození po lesích, focení, vyrábění všeho možnýho i nemožnýho, meteorologie a strašná spousta dalších věcí Smile Mám dva rotvajlery, dvě sladkovodní želvičky, jednu bláznivou korelu a teď nedávno mi umřela bláznivá fretka. Strašně ráda zpívám, nejčastěji ode mě uslyšíte písničky od Nightwish, ale poslouchám tolik hudby, že to snad ani není normální Very Happy Tak jsem tu sestavila krásný dlouhý životopis, zatím dlouhým vlasům zdar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 3:24 pm    Předmět: Citovat

Vítej Amantheo Smile krásný "úvodník" Smile
Ať si tu jen spokojená a doufám, že se vláskům bude dařit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 5:17 pm    Předmět: Re: Nováček zdraví! Citovat

Amanthea napsal:
chození po lesích

Ááá, vítám dalšího chodce po těch našich hájích Very Happy
Vlasy se mi mastí taky, záleží jestli je to dané typem pokožky, nebo je to jen návyk, v tom druhém případě se s tím dá hnout a interval prodloužit. Na roztřepené konce je tu spousta rad, určitě nakoukni do fora.
Ať se ti tu líbí!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 8:22 pm    Předmět: Re: Nováček zdraví! Citovat

a ja vitam dalsieho milovnika zvierat Wink
a inak....ja uz mam na svoje ´olejnate´ vlasy jedno porekadlo: BEZ MASTI ANI NA KROK Very Happy trocha nechutne Very Happy to nic...v kazdom pripade vitaj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monere
81-160
81-160


Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 11:26 am    Předmět: RE: Nováček zdraví Citovat

Tak ta malá čarodějnice už je i tady? Twisted Evil Na tvoje dlouhý úvodníky už jsem si zvykla, takže nic novýho Laughing Nechce se mi tě tady vítat, vzhledem k tomu, že já sama jsem tady nová a bylo by to trošku divný Very Happy Každopádně dlouhým vlasům zdar! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 12:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, vítej na stránečkách. Já jsem taky takovej pisatel a lesochodec. Wink Tož si to tu užij a studuj. Je tady spousty zajímavých článků a rad. Very Happy
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.