Černá listina kadeřnic
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=580ddf117f532613d890c6538e18c644Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Zmije... Laughing Laughing Laughing trefné pojmenování Idea Wink Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

Děcka, musím si postěžovat. Evil or Very Mad Právě jsem se vrátila od kadeřnice, chtěla jsem ostříhat oslabené konce a lehce vlasy sestříhat, žádnou velkou změnu, jen ty vlásky trošku ozdravit. A narazila jsem na kadeřnici, která mě naprosto neposlouchala, prosila jsem ji ať při mytí moc nedrbe a netahá, a ona drbala a tahala teda dost, nedovedu si představit jak myje ostatní ženský, když já měla pocit že mi vyrve všechny vlasy. No, jestli tomu co mi udělala říká "žádná velká změna", to taky nevím... zkrátila to dost, přitom jsem jí říkala že chci v pohodě udělat culík. Prosadila že mi udělá pěšinku na stranu. A pak- foukání. Řekla jsem že to chci difuzérem, a ona mě začala přemlouvat že mi udělá pěkný objem i přes kartáč, a já se nechala překecat Evil or Very Mad No, a teď sedím doma, okamžitě jsem přesunula pěšinku na prostředek, a nejradši bych si to hned teď umyla a nechala volně uschnout, kdybych měla čas. Rolling Eyes Jsem na sebe strašně naštvaná, že jsem nebyla schopná si to víc prosadit. A na ní, že si myslí že ví co je pro mě nejlepší!!! Teď tady za 280 Kč sedím a brečím a navádám si.

Omlouvám se za výlev, ale já to potřebovala ze sebe dostat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

Slunéčko milé, nesmutni....ono to doroste....
Já se chystám ke kadeřnici za půl hodinky...a taky to chci jen lehce sestříhat a zastřihnout konečky....u téhle kadeřnice jsem ještě nebyla tak vůbec nevím,co mám čekat....jsem na to zvědavá,snad taky nebudu moc nadávat.... Confused Question Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 10:41 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Děcka, musím si postěžovat. Evil or Very Mad Právě jsem se vrátila od kadeřnice, chtěla jsem ostříhat oslabené konce a lehce vlasy sestříhat, žádnou velkou změnu, jen ty vlásky trošku ozdravit. A narazila jsem na kadeřnici, která mě naprosto neposlouchala, prosila jsem ji ať při mytí moc nedrbe a netahá, a ona drbala a tahala teda dost, nedovedu si představit jak myje ostatní ženský, když já měla pocit že mi vyrve všechny vlasy. No, jestli tomu co mi udělala říká "žádná velká změna", to taky nevím... zkrátila to dost, přitom jsem jí říkala že chci v pohodě udělat culík. Prosadila že mi udělá pěšinku na stranu. A pak- foukání. Řekla jsem že to chci difuzérem, a ona mě začala přemlouvat že mi udělá pěkný objem i přes kartáč, a já se nechala překecat Evil or Very Mad No, a teď sedím doma, okamžitě jsem přesunula pěšinku na prostředek, a nejradši bych si to hned teď umyla a nechala volně uschnout, kdybych měla čas. Rolling Eyes Jsem na sebe strašně naštvaná, že jsem nebyla schopná si to víc prosadit. A na ní, že si myslí že ví co je pro mě nejlepší!!! Teď tady za 280 Kč sedím a brečím a navádám si.

Omlouvám se za výlev, ale já to potřebovala ze sebe dostat.

To mě mrzí, slunéčko, že jsi takhle dopadla, ale neboj, pořád si opakuj "Vlasy rostou". Za chvíli budou zpátky. Aspoň už víš, ke které kadeřnici nechodit, i když je mi jasné, že by ses bez téhle zkušenosti obešla. A kterápak kadeřnice že to byla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, holky. Už jsem se uklidnila, jsou to jen vlasy... Ale ta bezmoc když jsem tam seděla a viděla jak mě za ty vlasy tahá a jak mi je fouká do tvaru, který se mi vůbec nelíbí, a tvrdí mi že to bude bezva. Grrr. Evil or Very Mad
Byla to slečna Veronika v kadeřnictví v Brně na Schodové. Ale myslím že by to mohla být i kterákoli jiná, kdybych byla víc důrazná, tak bych si to vybojovala, ale ona byla prostě silnější a prosadila svou představu. Poučení pro příště, připravím se na to jak na přijímací pohovor. Laughing
Doufám, Kopretinko, že Ty jsi dopadla podle svých představ! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Děkuju, holky. Už jsem se uklidnila, jsou to jen vlasy... Ale ta bezmoc když jsem tam seděla a viděla jak mě za ty vlasy tahá a jak mi je fouká do tvaru, který se mi vůbec nelíbí, a tvrdí mi že to bude bezva. Grrr. Evil or Very Mad
Byla to slečna Veronika v kadeřnictví v Brně na Schodové. Ale myslím že by to mohla být i kterákoli jiná, kdybych byla víc důrazná, tak bych si to vybojovala, ale ona byla prostě silnější a prosadila svou představu. Poučení pro příště, připravím se na to jak na přijímací pohovor. Laughing
Doufám, Kopretinko, že Ty jsi dopadla podle svých představ! Wink


Ja bych ji odtamtad asi utekla...ackoliv po bitve kazdy general, ze Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 12:59 pm    Předmět: Citovat

Já bych mohla vyprávět... jednou jsem byla v učňovském kadeřnictví a ta učnice chtěla, abych si při vysoušení dala hlavu dolů(přičemž jsem jim tam zametla podlahu) najednou hrozná rána do hlavy ! Víte, co se stalo? Té huse vlítly moje vlasy do fénu! měla jsem v něm přiškvařený pramen vlasů a fén přitisknutý k hlavě.Honem tam přilítla mistrová a ještě ji vynadala, že hned ten fén nevytáhla ze zásuvky, že sem mohla bejt mrtvá. Twisted Evil Twisted Evil Prostě k učnicím už nikdy !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem přišla před kadeřnictví a ono tam: "Pro nemoc zavřeno"...tak nevím,třeba je to znamení Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Tak jsem přišla před kadeřnictví a ono tam: "Pro nemoc zavřeno"...tak nevím,třeba je to znamení Laughing Laughing Laughing


Jé to je dobře Smile vlásky jsou zachráněny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

Jé, tady se nějak roztrhl pytel se zastřihováním-já byla taky dneska na konečky Wink

Káťo, to mě teda mrzí, že máš tak hroznou zkušenost s učňovským, já už nechodím nikam jinam. Přijde, že tam se ty holky "bojí", když řeknu, že chci tohle a tohle, tak mi to nevymlouvají a nepřesvědčují, že něco jiného mi bude sedět víc a radši se dvakrát zeptají co přesně chci, aby něco nezkazily Very Happy

Dneska jsem řekla "delší konečky", ať si to přebere jak chce (chtěla jsem prostě zastříhnout trochu víc, než jenom konečky a nevadilo by mi, kdyby toho ubrala kus), tak prostě zastříhla, ukázala ustřižený pramínek a zeptala se, jestli to tak může být Smile
Umýt vlasy jsem si nenechala, to bych si už nenechala v kadeřnictví umýt nikdy-ta představa, jak mi to umyje "něčím", prodrbe nevybíravým způsobem, zabalí do ručníku, vydrbe v ručníku, mokré rozčeše a pak začne fénovat a tahat přes kartáč...brrr Mad Mad Rolling Eyes
Takže mě stříhala na sucho, jenom rozprašovačem navlhčila konečky, pak se mě zeptala, jestli to chci profouknout fénem, ať to nemám mokré, tak jsem prostě řekla, že ne a šla jsem Smile

Jo a holky, jak vás střihají? Já jsem doteď vždycky seděla v křesílku, posledně u mě ta kadeřnice klečela a dneska mi rovnou řekla, ať si stoupnu a stříhala mě vestoje Laughing Laughing Laughing Přišlo mi to strašně vtipné, jak jsem tam stála a ona se mi ohýbala až k zadku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.