Černá listina kadeřnic
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=402745dd3d23f0ef92284a12d51e5071Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 3:45 pm    Předmět: Černá listina kadeřnic Citovat

Jak jsem tam tak četla ten příspěvek od Aminy, napadlo mě, že když už tu máme "zlatou listinu" kadeřnic dobrých, nebylo by od věci udělat také černou listinu těch, kterým bychom se měli za každou cenu vyhnout. Neškodilo by také u každé připojit vlasový zločin, za který byla odsouzena, případně trest, jaký by jí poškozená přála. Myslím, že Amina by mohla zahájit tuto listinu tou zločinnou osobou, která jí zničila hřívku po pás ; ).
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 3:51 pm    Předmět: Re: Černá listina kadeřnic Citovat

Fairy napsal:
Jak jsem tam tak četla ten příspěvek od Aminy, napadlo mě, že když už tu máme "zlatou listinu" kadeřnic dobrých, nebylo by od věci udělat také černou listinu těch, kterým bychom se měli za každou cenu vyhnout. Neškodilo by také u každé připojit vlasový zločin, za který byla odsouzena, případně trest, jaký by jí poškozená přála. Myslím, že Amina by mohla zahájit tuto listinu tou zločinnou osobou, která jí zničila hřívku po pás ; ).


Aha, to je ten napad:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

No je to už přece jenom rok, tak už jsem se trošku uklidnila Very Happy ale nepřejte si vědět, jaká slova jsem používala, když jsem o ni mluvila, to by se tady asi nehodilo... Embarassed No tak vlasový zločin už asi znáte, no a trest??? No nevím, asi bych ji nejradši vyškubala všechny vlasy na hlavě, protože je měla taky docela dlouhé... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

To Fairy:
Ahoj. Kde je ta zlatá listina kadeřnic? Ráda bych tam připsala jednu moc milou a šikovnou kadeřnici z Brna Laughing . Díky!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 7:27 am    Předmět: Citovat

catenata napsal:
To Fairy:
Ahoj. Kde je ta zlatá listina kadeřnic? Ráda bych tam připsala jednu moc milou a šikovnou kadeřnici z Brna Laughing . Díky!!


Cate Arrow na zacatku fora o Peci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Amino - jména, čísla, adresy! Nekryj tu proradnici a klidně ji práskni. Co když se k ní vydá někdo další Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so leden 06, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Amino - jména, čísla, adresy! Nekryj tu proradnici a klidně ji práskni. Co když se k ní vydá někdo další Shocked


Ano, tak jsem to myslela. Zachránilo by to vlasy jěště mnoha jiným...
Návrat nahoru
jano111
0-7
0-7


Založen: 21.10.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

zase som sa dnes - ako uz ostatne po X- ty raz nechal prehovorit a navstivil som kadernicku. a co dorastlo od vtedy, co som ju posledny raz navstivil, to aj islo dole. a pritom slubovala, ze len trochu. zase su vlasy dost kratke na to, aby som ich dal do copu. zase musim cakat aspon tri styri mesiace, kym dorastu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

jano111 napsal:
zase som sa dnes - ako uz ostatne po X- ty raz nechal prehovorit a navstivil som kadernicku. a co dorastlo od vtedy, co som ju posledny raz navstivil, to aj islo dole. a pritom slubovala, ze len trochu. zase su vlasy dost kratke na to, aby som ich dal do copu. zase musim cakat aspon tri styri mesiace, kym dorastu.



Jano, napiš sem jméno té kadeřnice, ať k ní někdo náhodou nezajde, zachráníš někomu vlasy Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

Osobně mám víc zkušeností s těmi špatnými kadeřnicemi, než s dobrými. Když jsem byla ještě menší, měla jsem krásné, zlaté, vlnité vlásky až po pas. Byly sice hodně jemné, tak se cuchaly, ale nevadilo mi to. Když jsem šla jednou (tehdy ještě s mamkou) ke kadeřnici, aby mi jen zastřihla konečky (byly nestříhané, ale vůbec nebyly roztřepené), tak nevím, jestli to udělala schválně nebo byla blbá, ale šmikla mi je na délku po uši... Byl to docela šok :-/ Od té doby, jako na potvoru, mi do té délky vůbec nedorostly a jakmile jsem se blížila k délce po ramena, tak už byly hodně nekvalitní a lámaly se. Čímž vlastně trpím dodnes. Bohužel jméno ani kadeřnictví už nevím, ale bylo to v Ostravě. Od té doby jsem už několik let u kadeřnice nebyla a stříhám si vlasy sama, což mi vlastně dělá docela problém, protože mám každý vlas jinak dlouhý, ale lepší než se svěřit do rukou těch zmijí Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.