Černá listina kadeřnic
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46ef40fe5d8866f29d6a81951fa7b094Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 4:50 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem byla na muzejní noci v technickém a musím varovat šechny dlouhovlásky, at v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nechodí ke střihorukému Edvardovi do kadeřnictví. To, co tam udělal s vlasama paní, která je měla po lopatky se snad ani nedá popsat (měla je krásné a zdravé před zásahem). Takovou hrůzu jsem nedokázala ani po 15 minutách hledání najít na netu. Dle přihlížejících jsem nebyla sama, kdo byl zcela zhnusen, šokován a zaskočen, co si ten kadeřník vůbec dovolil. Bylo to něco mezi následujícími odkazy:
http://images.totalbeauty.com/content/photos/daring-dos-kristen-stewart-10.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSA_ZakHhinLTrpdl4tyaT1Xr0gGTZTeAFKM7KzaZQhLozKxZ0uJQ
http://www.moda.cz/e/sites/www.moda.cz/Autori/MirkaZemanova/20070911_Boho_Ucesy/images/01.jpg_1541400779.jpg
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2013 5:56 pm    Předmět: Citovat

ja sa kaderníčok dosť bojím...zakaždým, ked som si vypýtala podstrihnutie 2-,5 cm, tak hned spustili,že by to chcelo prestrihať, preriediť a neviem čo všetko... Shocked radšej sa nechávam strihať sestre Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 8:21 pm    Předmět: Citovat

No vidím, že jsme na tom všechny podobně Very Happy Když jsem asi před třemi lety byla u kadeřnice s tím, že chci zastřihnout to nejnutnější (tak 5 cm), vlasy do pasu se zkrátily v něco po lopatky. Od té doby mi konečky zastříhávala sestřenice, nicméně před týdnem jsem navštívila její kamarádku kadeřnici, která se prý bojí stříhat moc. Riskla jsem to, chtěla jsem vlasy po boku trošku sestříhat, aby nebyly vodorovně se zemí, a to doma nikdo nezvládne. Stříhání dopadlo naštěstí dobře, každopádně jsem se také přesvědčila, že žádná kadeřnice nemá cit pro dlouhé vlasy - obě mi je mokré nehorázným způsobem škubaly kartáčem, až jsem měla slzy v očích - jak bolestí, tak lítostí Confused A to ta první mi je ještě fénovala v předklonu, celou zbylou "délku" bez přidržení rvala kartáčem, druhou rukou totiž držela fén. Když jsem viděla pod sebou na zemi tu podestýlku z vlasů, už se mi chtělo brečet doopravdy. Tak za rok se možná stavím k té druhé, nikam jinam už mě nikdo nedostane! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 10:40 am    Předmět: Citovat

Ke kadeřnici nechodím už nějaký rok... Mám k tomu dost důvodů. Vlasy moc rvou, a nešetrně fénují. Stříhání - to je samozřejmost, že vezmou vždy víc, než člověk chce. Taky mi vadí, když si se mnou chtějí za každou cenu povídat. Na to já vůbec nejsem. Mám ráda ticho a nechci se vybavovat s neznámou osobou jen proto, aby řeč nestála. Je to pro mě ztráta energie. Zbytečný stres. Jednou to bylo až vtipné, když se kadeřnice stále snažila najít téma, které bychom měly společné. A nenašla Smile Možná ze sebe chtěla udělat příjemnou osobu, jenže pak to zkazila, když mi při odchodu napálila za obyčejné ostříhání a barvení 900,-!!! Takže už nikdy. Stříhá mě partner.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anabel
0-7
0-7


Založen: 13.8.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 11:49 am    Předmět: Citovat

dlouhé vlasy už mám hodně let, ale tyhle stránky jsem našla až včera. Ani mě nenapadlo, že něco takového existuje Smile Včera jsem bohužel po čtyřech letech zavítala do kadeřnictví. Měla jsem vlasy skoro ke kolenům a přítel do mě hučel ať to sestříhám, že už to není hezký. Chtěla jsem i jemný melír, že se mi to trochu zvedne a odlehčí. Tak jsem se odvážila a šla do toho. Dřív jsem chodívala do Provosta tady v Praze, stálo to hodně peněz, ale vyhráli si i s dlouhými vlasy a měla jsem je krásně sestříhané a pěkné. Bohužel časy se mění, ale člověk si nějak říká když vysolí pár tisíc tak snad ty lidi vědí co dělají. Měla jsem u sebe tři tisíce, což se tvářili že to je tak na hraně a nevědí jestli se do toho vejdou - střih a melír takhle dlouhých vlasů. Že jsem rarita. Tak jsem si ještě tisícovku pro jistotu vybrala. Vrátila jsem se a dozvěděla jsem se, že 10cm je opravdu málo a chce to určitě víc. Nechala jsem se přemluvit na 20 - s tím, že si říkám aspoň budou vypadat hustší a zdravěji. Slečna mi na sucho odstřihla kus vlasů s tím že po melíru to ještě dorovná atd. Už mi na to samozřejmě nesáhla a mám to střižený dorovna jakobych to šmikla doma sama. Někde za 50kč proč ne ale za 3320které jsem pak platila je to výsměch. Zajímavé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anabel
0-7
0-7


Založen: 13.8.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 12:01 pm    Předmět: Citovat

je, že dřív mi to v různých ´salonech´na sucho zastříhnout nikdy nechtěli. Že se to musí mít, aby to bylo rovný atd. Ale když má člověk pár tisícovek, tak to jde hned Sad Abych jim nekřivdila, tak jsem dostala ještě melír. Není sice vidět, ale co. Kluk co mi ho patlal měl na hlavě dost velký děs, tak hlavně že jsem nedopadla stejně. Za to dlouhý vlasy nikdy zřejmě neviděl a nepracoval s nima. Při mytí mi je ´rozčesával´specielním hřebenem. Nenechal si to vymluvit. Dvakrát jsem ho prosila ať toho nechá, že si to pak rozčešu sama. Zahltil mě žvástama o tom jak musí, a že to je nějaký specielní rozčesávač a vypadá to super! Mlel sračky o tom, že nikdy by se nečesal plasťákem z obchodu. Slyšela jsem jen hrozný zvuky jako když drhnete starý hrnec drátěnkou. A pak mě předal slečně na dodělání s tím, že na tohle teda ´hodně štěstí´ Samozřejmě jsem měla v hlavě zašmodrchané šílené dredovité cucky, kartáč plný urvaných pramínků, zničené orvané vlasy. Ale to je prý po melíru vždycky, a co že mám jako za problém. Poprosila jsem je ať mě nechají být že si to rozčešu sama. A půl hodiny jsem se z cupanin na hlavě snažila zachránit vlasy co to přežili. Slečna mi to pak dofoukala, dvakrát střihla p stranách do boků
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anabel
0-7
0-7


Založen: 13.8.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 12:08 pm    Předmět: Citovat

do boků po stranách a bylo. Dorazila mě otázkou zda chci sestříhat jen jednu stranu nebo obě. Žádné tužidlo, žádný lak. Ale ani už jsem nic nechtěla. Doma jsem si pak nadávala, že jsem si tohle nechala líbit. Od nějakých floutků lehce přes dvacet si hrabat a ničit vlasy. Co měli sami na hlavách si můžete domyslet. Já když si teď projedu rukou vlasy, tak místo krásných lesklých vlasů se mi zašmodrchávají a zadrhávají. A jsem naštvaná hlavně na sebe. Rozhodla jsem se napsat aspoň tohle a pokud ještě někdy páchnu někam kde mají napsáno kadeřnictví, tak si budu dávat dobrý pozor co se děje a ozvu se, byď by mě jen za vlásek zatáhli. Do Franka Provosta ovšem už nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anabel
0-7
0-7


Založen: 13.8.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 12:14 pm    Předmět: Citovat

na jejich obhajobu musím říct, že tam nebyl nikdo z dřívějška. A to jsem byla s holčinama vždycky spokojená. Sice je jasný, že při fénování přes kartáč vyškubou nějaký vlasy a zatahají. Ale s tím tak nějak člověk počítá. Až tady si čtu, že nejhorší je jít k někomu kdo vylezl před chvílí z učňáku a umí to co předvedli... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 12:29 pm    Předmět: Citovat

Anabel, to zní hrozně, co tu popisuješ Shocked Navíc já teda vůbec nemám přehled, kolik co stojí v kadeřnictví, ale přes 3 tisíce? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 12:39 pm    Předmět: Citovat

anabel: nevím, jestli sis vlásky pěstovala, nebo je prostě nechala růst, až dosáhly až ke kolenům...takže netuším, jak pěkné jsi je měla. Ale každopádně nechat se přemluvit od kohokoli, láska neláska, to bývá většinou velká chyba. Já osobně bych se v životě nenechala do ničeho nutit. Nelíbí se ti moje vlasy? Smůla, hošku. Buď mě máš rád, nebo nemáš.

U Provosta tisícovky jen lítají, platí se přece za značku Rolling Eyes
Ale je pravda, že dávat melír do vlasů delších než po pás, je vlasová vražda a současně pomsta kadeřníkovi. Mně by asi upadly ruce.

Přeju hodně štěstí a ať se vlásky brzo vzpamatují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.