Hůlky, jehlice a podobné zbraně:)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0673e5b396dbd12681338d7b882c700fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Persefone
0-7
0-7


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 10:21 pm    Předmět: komentáře k Jehlice, nebo tužka? Citovat

Nosíte jehlice? Jaké s nimi máte zkušenosti? A další otázky a komentáře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 8:02 am    Předmět: Citovat

jehlice nenosím, nikdy jsem nenarazila na žádnou, která by se mi líbila....ale doma při práci mám ve vlasech tužku nebo štětec často (když se mi nechce chodit pro sponu)...Akorát mi vždycky po čase vypadnou a vlasy se rozpletou...Možná nějaká technologická chyba:-) asi tam tu tužku neumím dát správně a tím pádem nedrží....nějaký tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2006 1:28 pm    Předmět: Citovat

Jehlice nosím docela často a takto sepnuté vlasy vydrží celý den, ale musím tam mít teda dvě jehlice....jedna by mi to neudržela....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:36 pm    Předmět: dřevěné jehlice, spony a jiné blbůstky Citovat

Při hledání dárku pro kamarádku, jsem náhodou narazila na tento web:

http://www.hpstylstudio.cz/

Idea
Jedná se o malou uměleckou dílnu, která se specializuje na výrobu vlasových doplňků ze dřeva.
Já osobně na dřevěné šperky moc nejsem, ale je-li tu nějaký(á) ctitel(ka) podobných věcí, může zde nalézt určitě spoustu zajímavých, hezkých, poctivě řemeslně vyrobených (si teda jen myslím) a hlavně originálních spon, hřebínků, ozdobiček, jehlic a nevim-jak-ty-udělátka-nazvat....
A koukněte na náhledu modelů, jsou tam ty ?věcičky? zakomponované ve vlasech modelek....
Wink

(ps nevím, jeslti sem zařadila zprávu do správného fóra, že to když tak adminku -prosím, prosím- přesuneš.....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 11:05 am    Předmět: Citovat

Mám takovou velkou dřevěnou sponu, ke které jsou dvě jehlice, a celkem to drží. Samotné jehlice - to jsem nezkoušela. Teď jsem dostala takového dlouhého krokodýla (nevím, jak se tomu správně říká), a kupodivu to drží docela dobře, když s tím chytnu třeba smotaný cop. Na rozpuštěné vlasy je to slabé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 12:01 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Mám takovou velkou dřevěnou sponu, ke které jsou dvě jehlice, a celkem to drží. Samotné jehlice - to jsem nezkoušela. Teď jsem dostala takového dlouhého krokodýla (nevím, jak se tomu správně říká), a kupodivu to drží docela dobře, když s tím chytnu třeba smotaný cop. Na rozpuštěné vlasy je to slabé.
Nemyslíš skřipec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 1:52 pm    Předmět: Citovat

Asi jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 5:22 pm    Předmět: Citovat

já teda jehlice nenosím, ale když jsem koukala na to HPstyl studio, tak jsem dostala chuť si jednu objednat. Mají tam fakt moc hezké věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 5:35 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Mám takovou velkou dřevěnou sponu, ke které jsou dvě jehlice, a celkem to drží. Samotné jehlice - to jsem nezkoušela. Teď jsem dostala takového dlouhého krokodýla (nevím, jak se tomu správně říká), a kupodivu to drží docela dobře, když s tím chytnu třeba smotaný cop. Na rozpuštěné vlasy je to slabé.
Takový dvě zubatý čelisti zapadající do sebe spojený na druhé straně kloubem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 5:49 pm    Předmět: Citovat

Danka: mají, ale ty ceny!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.