Internet: Diskusní fóra, cenzura a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c37a8e87320ded7329932c181e30e535Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Tady za tu pohodu muzou hlavne pohodovi clenove a jeste pohodovejsi moderatori Smile Ja jsem morous a ignorant

Ale nejseš Smile A kdyby tě nenapadlo to tu založit, tak se všichni můžeme jít akorát klouzat..- nikdy bychom se tu nesešli! Takže děkujeme Smile Razz
----
Zajímavé vlákno bylo ještě na diskusním foru e-mimino, pro ty, co je zajímá přírodní kosmetika. Zde je link - místní dámy jsou neuvěřitelně znalé a je to opravdová studnice vědomostí pro všechny, koho přírodní kosmetika zajímá Smile
http://www.emimino.cz/diskuse/prirodni-kosmetika-3083/
Já jsem ještě před časem občas nahlédla na kosmetika.cz, je tam taky forum, ale veskrze anonymní a na způsobu vedené diskuse je to dost znát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Taky sem chodím ráda...omlazení je hroozné v tom mazání členů a tak. A o anonymních fórech ani nemluvím. Jak se ty lidi posílaj kdoví kam a říkaj si kdoví jak....tady je to opravdu nádhera...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:53 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Taky sem chodím ráda...omlazení je hroozné v tom mazání členů a tak. A o anonymních fórech ani nemluvím. Jak se ty lidi posílaj kdoví kam a říkaj si kdoví jak....tady je to opravdu nádhera...


Mazani clenu??? Jak to? Shocked
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:01 pm    Předmět: Citovat

Vodička (admin) maže členky.
Ty, které se mu znelíbí.
Cíleně zlikvidoval starou gardu dam, které tam tvořily nejhodnotnější diskuse. Jestli se sem podívá Armelle, tak by mohla říct víc. Já potkávám lidi vykopnuté z omlazeni na jiných diskusích, jsou tak různě po netu, někdo je na Dámě, někdo zas jinde, někdo na foru Na kopretince.cz Smile
Teď zrovna večer se na omlazeni.cz objevila diskuse, kde se členka ptala, kam jí mizí příspěvky nebo kam zmizí diskuse (Vodička nechal smazat třeba vlákno Pomožme zvířatům nebo tak nějak)-no a objevily se desítky odpovědí holek, které ta šikana moderátorů a admina už hodně štve. Samozřejmě diskuse, než jsem ji stihla dočíst, byla opět smazána Smile hádejme kým.

To jsou naprosto nedemokratické způsoby. Já chápu, že je to Vodičkovo forum, ale to co předvádí hraničí s chováním psychicky narušeného jedince, který demonstruje svou moc a vynucuje si ji naprosto nesmyslnými pravidly.
Zítra klidně hodím nějaké příklady, celkem úsměvné mi přišlo, když se jedna slečna ptala, kam jí zmizely všechny příspěvky ve vlákně o nehtech, tak Vodičkova odpověď -"teď jste mi zabrala 10 minut času, tak odteď našlapujte na omlazeni hodně potichu a opatrně!"
Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:23 pm    Předmět: Citovat

Tohle je jediné forum, kam jsem kdy chodila. Jednoho dne mě to sem zavedlo vlastně omylem, začetla jsem se asi na 4 hodiny a už mě to tu nepustilo. Prostě jsem cítila, že je tu dobrá parta a že je to trochu víc o lidskosti a myšlení než o nettlachání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

Ad Omlazeni: tak to dopada, kdyz si admin mysli, ze je buh a ze mu to patri. Patri to vzdy clenum. Admin je tam pro ne, ne oni pro nej. Je znamo X pripadu, kdy se clenove vzbourili a zalozili truc forum. I v nasi branzi, Britta z XXL Hair by mohla vypravet. Admin Omlazeni si koleduje.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 7:27 am    Předmět: Citovat

Tady mi to připadá taky takové nejslušnější, dá se tady pokecat o všem. Na Omlazení už chodím méně než dřív, samozřejmě jsem si všimla, jak příspěvky mizí. A ještě mám moc ráda Šťastné ženy, hlavně ta témata, která se tam probírají, skoro vždycky mám k tomu co říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

já bych řekla, že jsme tady všichni taková velká rodina Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

tiez mam ten pocit, akoby som kazdeho poznala aj osobne. co sa dufam, raz aj podari Embarassed Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
já bych řekla, že jsme tady všichni taková velká rodina Smile


I like what you said, kalakai Wink Yes, I agree with you Smile I think that most people on DV think of each other as a big family Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.