Internet: Diskusní fóra, cenzura a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63c6af1d0d6e7d951ab487ec6eb95f6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

MrE napsal:
kalakai napsal:
já bych řekla, že jsme tady všichni taková velká rodina Smile


I like what you said, kalakai Wink Yes, I agree with you Smile I think that most people on DV think of each other as a big family Smile


velka vlasata rodina Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem chodila na Omlazení a patřím k těm, které pan Lukáš Vodička vyhodil. Oficiálním důvodem vyhození bylo napsání příspěvku bez diakritiky, čili porušení pravidel, skutečným důvodem nejspíš moje jistá rebélie a i to, že jsem neprovolávala věčnou slávu Omlazení a Vodičkovi a dovolila jsem si občas s něčím, podotýkám, že velmi lehce a slušně, nesouhlasit.

Omlazení pro mě bylo prvním forem, na které jsem se přihlásila a zpočátku jsem byla celkem nadšená ze dvou důvodu:
1. z možnosti diskutovat česky /žije mimo území České republiky/
2. z možnosti diskutovat o vlasech, což mě nesmírně baví

Zpočátku to bylo fajn, ale po rekonstrukci Omlazení, přeměně stránek, se tam situace naproste změnila a Vodička se začal chovat despoticky, nedemokraticky, uzurpátorsky, rušil lidi, kteří nesouhlasili s některými jeho návrhy, mazal příspěvky, neposkytoval odpovědi na dotazy, mazal celá vlákna, blokoval IP adresy ... a to vše dělá stále. Stačí se zeptat, kam zmizel můj příspěvek, dotaz a oheň je na střeše.

V důsledku toho z fora zmizely holky, které měly "odborné" znalosti o kosmetikce a jiných věcech. Diskuse se stala plytkou a pro mě například nezajímavou. Já nepatřím k ženám, které by mohly celé dny vysedávat před internetem a diskutovat o výcvikovém obojku, o kakání pejska, o tom, že kočka tahá zadek po koberce, o prvním líbání, milování, o prvním randěti atd.... to jsou aktuální témata na Omlazení.

Mně osobně se chování Vodičky nelíbí, pobuřuje mě, připadá mi nemorální a z toho důvodu jsme založili vlastní forum, abychom dali dohromady holky z Omlazení, které o to mají zájem. Naše forum se jmenuje Na kopretince a je možné se tam dočíst více o Vodičkovi a jeho praktikách. Rozhodně ale nechceme konkurovat dlouhýmvlasům, jsme jen takovým odbojem proti Vodičkovi. Sice diskutujeme i celkem dost o vlasech, ale to jen z toho důvodu, že to mě zajímá. Stejně ale většinu podnětů píšu i sem.

Pro zájemce o aféře cenzurovaného fóra Omlazení můžete mrknou sem:

http://na-kopretince.cz/viewtopic.php?f=102&t=103

Pokud není možné dávat odkazy na jiné stránky, klidně odkaz na Kopretinku vymažte. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2009 9:21 pm    Předmět: Citovat

Tak já se hlásím do zdejší rodinky - DV je jediný fórum, na který chodím pravidelně (a většinou až moc často na úkor pracovních povinností, který pak musím se skřípěním zubů dohánět po nocích Wink ) a kde jsem oficiálně zaregistrovaná . Na jiný diskuze občas zavítám, když hledám něco konkrétního - a některý, zvlášť zahraniční, mi připadají docela fajn, tedy alespoň na těch konkrétních vláknech, kam se dostanu. Ale žádný mě neoslovilo natolik, abych se tam zaregistrovala a pravidelně přispívala - DV je pro mě prostě takový příjemný "doma".
Ovšem dost často, když někam zavítám, tak se nestačím divit, jak dokážou bejt lidi netolerantní, hloupí a zlomyslní, jak často píšou příspěvky ne proto, aby vyjádřili názor na konkrétní věc, ale čistě proto, aby někoho urazili. A o to víc si pak vážím atmosféry tady na DV a jsem moc ráda, že jsem tohle fórum a lidičky na něm našla. Takže milý admine, drazí moderátoři a sympatičtí spolučlenové - moc díky! Cool Very Happy Razz

A Armelle - to s tím Omlazením je fakt síla. Na Kopretinku jsem z dovolením nakoukla a přijde mi moc sympatická. Tak ať se vám daří!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

Já dřív chodila kromě DV na Omlazení, ale teď to tam stojí za starou belu...Mazání uživatelek i témat, cenzura...Jak se jedna slečna trefně vyjádřila, Vodička je úchyl, který se vyžívá v rozhodování o tom, který nick bude či nebude existovat Laughing
Omlazko.cz je mnohem lepší, přátelská atmosféra jako tady a tamní osazenstvo občas vymyslí záškodnickou akci u Vodičky Wink

Tímto bych chtěla poděkovat všem tady a hlavně adminovi a moderátorům Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 4:09 pm    Předmět: Citovat

Jo a poslal všem přes soukromou zprávu reklamu na alkohol, což mi taky nepřijde uplně košer, vzhledem k tomu, že podmínkou registrace není plnoletost...
Holky pak založily diskuze, kde to zkritizovaly (mezi nimi i jedna vyléčená ze závislosti na alkoholu) a on to samozřejmě hned smáznul.
To jen tak pro ilustraci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

Já moc velké zkušenosti s internetovými fóry nemám. Dřív jsem chodila na Šťastné ženy, ale přišlo mi, že se to tam pak zúžilo jen na malý okruh přispěvatelů, a témata, která se tam probírala se omílala stále dokola, tím ústředním byly partnerské problémy.....dobrý - postěžovat si v okruhu ženských, ale nějak mi to pak už nestačilo.

Pak ještě stále docházím na na český Rozcestník pro orientální tanec, ale to hlavně kvůli tomu zjistit co se děje, což už ale taky neplní svůj účel, protože tamní administrátorka se tomu už asi rokvůbec nevěnuje, takže svoje info občas vkládají jen tanečnice. Tamní diskuse ale už nějakých pár let opravdu nestojí za nic, v podstatě je to taková sprominutím "slepičárna" - nic přínosného, diskuse se většinou skládá z toho, že tam někdo něco napíše, a hned se na něj sesype zbytek se svou kritikou, občas hodně nevybíravou....paradoxně nejvíc "chytří" vždycky ti, kteří o daném tématu nejmíň vědí.....trošku k něčemu je "Tribe" sekce daného rozcestníku

Na DV chodím ráda, protože je tu dá kromě vlasů diskutovat takřka o všem možném, a to slušně.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 4:24 am    Předmět: Citovat

Dlouhá léta jsem na internetu nikam nechodil, až když se objevilo toto fórum, začal jsem sem nejen chodit, ale i se zapojovat do různých diskusí a úvah. Tady je opravdu domácká atmosféra, klid, pohoda a dá se řící, že tu skoro každý najde ten "svůj šálek čaje" a pokud ne, má možnost si jej jako nové vlákno založit. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 9:28 am    Předmět: Citovat

Nejlepší atmosféra, co znám, je určitě na DV. Už když vás někdo osobně po registraci přivítá, je velmi milé. Já jsem docela vzteklá a agresivní, ale vždycky mě tu někdo dokáže usměrnit Very Happy

Chodím sem, protože mi v Čechách chybí něco jako ženské sítě. Na jih od nás je celkem běžné, že mezi sebou ženy víc komunikují a samy si tvoří svůj svět, stranou od toho mužského. V Čechách to spíš vypadá, jako že se tu všechny ženské nenávidí.

Bez urážky, ale mimo témat o dlouhých vlasech je lepší třeba www.nyx.cz Odborné diskuze jsou tam na celkem slušné úrovni a najdete tam odpovědi na tak zapeklité dotazy, s kterými byste se jinak mohli jít bodnout. Tady když se začne diskutovat o nějakém obecném nebo odborném tématu, tak mi z názorů některých členek stojí vlasy hrůzou na hlavě. A je mi to líto.

Jinak v konkrétních oborech jsou vždycky lepší odborné diskuze na příslušnýc serverech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 12:43 pm    Předmět: Citovat

tak já navštěvuji toto fórum a potkani-forum.cz, na obou fórech je milá atmosféra, jsem tu moc spokojená, ale vždycka se najde někdo kdo mi nesedí, ale to je všude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 2:17 am    Předmět: Citovat

Ja sa priznám, že chodím aj na zpovednice.cz, hádam pred ôsmimi rokmi som sa tam nejak dostala, nejakú dobu pravidelne prispievala a posledné roky už len občas, keď mám pocit, že niekomu môžem svojou radou pomôcť. Ale väčšinou tam chodím kvôli tomu, že sa bavím na stupidite druhých ľudí Embarassed
Podobné pohnútky ma vedú k návštevám omlazeni.cz. Je to neskutočný slepačinec, mám pocit, že až priveľa dievčat tam je maximálne vypatlaných, konflitkných a povrchných. V podstate som sa tam dostala odtiaľto a keďže som zvyknutá na vľúdnu a slušnú atmosféru z tunajších kruhov, bola som v šoku, že baby dokážu kvôli banalite sa začať nervačiť a útočiť na seba. Proste ženské fórum s presne tým typom žien, ktorému nerozumiem a miestami sa až hanbím, že k takému rodu formálne patrím.
Ale zas musím uznať, že je praktická kolonka recenzie, keď chcem vedieť čosi o nejakom konkrétnom výrobku. Ak je tých recenzií väčšie množstvo, sú aj relatívne spoľahlivé, takže je to dobrý navigátor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.