Jak vám rychle rostou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=afa75b9a8197d9cc73a46b011bd349b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

tak kolem 8-10cm ročně, počítám přírůstek i se zastřižením, takže bídně pomalu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

Asi jako Ještěrce. Nám, kdo už je máme delší, to roste opravdu pomaleji.
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

A mě se zdá, že už nerostou vůbec... Maximálně o to, co zastřihnu-jakožto údržbu konců...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Asi jako Ještěrce. Nám, kdo už je máme delší, to roste opravdu pomaleji.

To bude fakt, nebo možná to jen není tolik vidět Wink nebo obojí, roste to málo a není to vidět a to je ve výsledku dosti stresující Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

Mě se kolikrát zdá,že se sami zkracujou Crying or Very sad vubec mi nerostou,ach jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

Od půlky října mi povyrostly asi o 2 - 2,5 cm - není to moc, ale aspoň něco. Občas mám pocit, že nerostou a pak se najednou vyděsím, o kolik jsou delší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Já to nechápu, v životě mi snad vlasy za rok o tolik co vám nevyrostly Crying or Very sad Twisted Evil vždycky jsem si myslela, že je to nějaká blbost, když jsem někde četla, že vlasy vyrostou o 12 cm za rok. Tuhle jsem se ptala svý kamarádky, jestli si myslí, že mi vlasy vyrostly, a ona na to, že si pamatuje, že jsem je měla i trochu kratší...ale to bylo před 6 lety. Asi se budu nakonec muset smířit s tím co mám....nerada. A taky nevím, jestli mi už vlasy prostě nerostou a nebo rostou, ale vždycky se zlomí a nevím jak to zjistit. Možná už nemám na to mít dlouhý vlasy Crying or Very sad Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PatrikKor
21-40
21-40


Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

Nechávám si růst vlasy od předloňského podzimu (z původně nakrátko ostříhaných vlasů). Odhaduju rychlost jejich růstu tak necelý 1 centimetr za měsíc. Zatím s nimi nic nedělám, jen je nechám volně odrůstat. Když mi vadí vlasy při práci, tak si vezmu čelenku, nebo je stáhnu nahoře do nepravého culíku. Poslední dva měsíce už jsou tak dlouhé, že je můžu všechny stáhnout i do běžného culíku. Děsím se ale okamžiku, kdy přestanou růst, nebo se jejich růst zřetelně zpomalí. Zatím plánuju si je potom nechat trochu zarovnat, zatřihnout konečky, případně přibarvit. Máte nějakej nápad, co pak dál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

PatrikKor napsal:
Nechávám si růst vlasy od předloňského podzimu (z původně nakrátko ostříhaných vlasů). Odhaduju rychlost jejich růstu tak necelý 1 centimetr za měsíc. Zatím s nimi nic nedělám, jen je nechám volně odrůstat. Když mi vadí vlasy při práci, tak si vezmu čelenku, nebo je stáhnu nahoře do nepravého culíku. Poslední dva měsíce už jsou tak dlouhé, že je můžu všechny stáhnout i do běžného culíku. Děsím se ale okamžiku, kdy přestanou růst, nebo se jejich růst zřetelně zpomalí. Zatím plánuju si je potom nechat trochu zarovnat, zatřihnout konečky, případně přibarvit. Máte nějakej nápad, co pak dál?


Ja mela taky predlonsky podzim vlasy nakratko, rostou mi ale dost rychle, protoze je mam vsechny uz v jedne delce na ramena - chodim pravidelne zastrihavat, mam je rada symetricke, takze vsechny udrzuju v jedne rovine. Planuju s tim pokracovat dokud neprestanou rust.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

PatrikKor napsal:
Nechávám si růst vlasy od předloňského podzimu (z původně nakrátko ostříhaných vlasů). Odhaduju rychlost jejich růstu tak necelý 1 centimetr za měsíc. Zatím s nimi nic nedělám, jen je nechám volně odrůstat. Když mi vadí vlasy při práci, tak si vezmu čelenku, nebo je stáhnu nahoře do nepravého culíku. Poslední dva měsíce už jsou tak dlouhé, že je můžu všechny stáhnout i do běžného culíku. Děsím se ale okamžiku, kdy přestanou růst, nebo se jejich růst zřetelně zpomalí. Zatím plánuju si je potom nechat trochu zarovnat, zatřihnout konečky, případně přibarvit. Máte nějakej nápad, co pak dál?

No já myslím, že zas tak rychle růst nepřestanou, toho se bát nemusíš, stačí se podívat k Vlkoňovi do galerie. Zastřihnout bych je nechala, to jo, ale barvit radši ne, to ti tady asi nedoporučí nikdo, my tady máme nejradši přirozené vlásky, víšWink Ale nakonec je to samozřejmě vždycky na tobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.