Jak vám rychle rostou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d0821ce4eae2cef5ef95b694f468ef77Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 9:21 am    Předmět: Citovat

Gab: A zkoušela jsi nějaké tablety? Já si nemůžu vynachválit Reneval Neo Smile Jedinou nevýhodou je jeho cena, která se šplhá skoro k 1000 Kč na měsíc Rolling Eyes Ale stačí ho brát měsíc, dva, a vlasy, pleť i nehty jsou jako vyměněné! Momentálně užívám GS Eladen a je taky super. Nemám ho ani měsíc a kvalita nehtů i vlasů šla vážně nahoru. Vlasy přestávají padat a nehty se mi vůbec nelámou. Pleť mám taky dobrou. A cena je asi 200 Kč na měsíc, což si myslím, že je super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 12:33 pm    Předmět: Citovat

Přemýšlela jsem o tom, ale bojím se o žaludek. Teď posledních pár týdnů mě začíná zlobit i žaludek a nějak se začíná objevovat i nechutenství. Tak se bojím, aby to nedopadlo ještě hůř. Teď jsem dokonce na antibiotikach - a asi díky nim toho jím ještě min.
No, s těmi doplňky stravy si to promyslim asi až doberu ta antibiotika.
Každopádně díky za vše Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 2:38 pm    Předmět: Citovat

Nojo, stres je sviňa a dokáže ledacos (a na žaludku se projevuje rád, stejně jako na vlasech a na pleti). Ale fakt je, že s těma nehtama zase až tak provázanej nebejvá, takže bych asi taky prubla nějakej ten komplexnější doplněk typu Biosil nebo Eladen (s těma dražšíma nemám zkušenost, akorát s Donna Hair a ten mě poměrem kvalita-cena nijak neoslnil). Ale určitě s tím počkej až po těch antibiotikách (teď je spíš čas na nějaký ty probiotika, aby ATB udělaly co nejmenší paseku) - nemá cenu se tím teď cpát pod tlakem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 2:58 pm    Předmět: Citovat

Tak po zhodnocení mýho sledování vlasorůstu musím říct, že mi od léta 2014 najednou zpomalily růst o polovinu. Naposledy jsem hennovala před dvěma měsíci přesně a nemám ani 2cm odrost (cca 1,7cm), což běžně jsem mívala i 3,5cm-4cm odrosty. Pravda, že mám prostě stresy, největší ale byly na podzim a v zimě na přelomu 2013/2014.
No... hlavní je, že stále rostou... Jen přes ten vlasopád, co se teprv teď uklidnil, nedorůstají tak rychle, jak by mohly...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2015 6:47 am    Předmět: Citovat

gab napsal:
Přemýšlela jsem o tom, ale bojím se o žaludek. Teď posledních pár týdnů mě začíná zlobit i žaludek a nějak se začíná objevovat i nechutenství. Tak se bojím, aby to nedopadlo ještě hůř. Teď jsem dokonce na antibiotikach - a asi díky nim toho jím ještě min.
No, s těmi doplňky stravy si to promyslim asi až doberu ta antibiotika.
Každopádně díky za vše Smile .


Gab, tak jestli máš problém i s nechutenstvím, je možné, že ty problémy s trávením mohou trvat delší dobu, aniž bysis toho pořádně všimla. Jestli se ti tak nevstřebávají nějaké látky a minerály, může to vzít i ty nehty. Já to pozoruju i na sobě, jak hrozně rychle mi vše "degraduje", když na mě skočí období nejedení. Řekla bych že můj poměr jedení, nejedení během roku je tak 1:3, takže se není čemu divit Embarassed Ale to už zabíháme od tématu. Až dobereš antibiotika, něco prubni, já se po biosilu musím podívat po něčem jiném, protože mi právě začal žaludek dráždit, ale taky až za tři týdny po atb., tak doufám, že se mi růst a pod. třeba ještě zrychlí a povyskočí mi to mílovými "skoky" Smile
PS: Kdyby ty problémy s jídlem nezmizely po dobrání atb. určitě si s tím dojdi, aby to nebylo něco horšího, nebo to něco horšího nezpůsobilo - vím, o čem mluvím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2015 8:15 pm    Předmět: Citovat

pred cca dvoma tyzdnami som farbila a uz mam 1cm odrast. potesi Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 2:54 pm    Předmět: Citovat

Holky, zamilujte se až po uši a porostou vám vlasy samy. Minimálně je přestanete chorobně často sledovat. Laughing

Jak jste psaly o vitamínech a nechuti jíst, pangamin podporuje chuť k jídlu a na vlasy atd pomáhá, má vitamíny b.Snad jsou to jen sušené kvasnice, nemusely by vás dráždit tolik, jako jiné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 7:04 am    Předmět: Citovat

Nojo, ale on ani ten pangamin nemusí bejt nedráždivěj, u někoho může naopak nechutenství vyvolat. A navíc bych asi jako první za danýho stavu šla do něčeho trochu komplexnějšího (teda pokud bych si předtím nezašla na odběry, kde by se zjistilo, jestli chybí čistě jenom béčko, nebo i něco jinýho) - ono je teda dost pravděpodobný, že béčka bude málo, ale spolu s ním může chybět i křemík a další látky.
Tím ale neříkám, že pangamin je špatnej, sama si občas dám pangaminovou kúru (i když poslední tři roky už spíš B-komplexovou, ten mi v létě funguje na odpuzování hmyzu). Ale prostě bych dala pro začátek něco, kde je těch účinnejch látek víc (anebo si právě zašla k doktorovi, ať zkusí zjistit, který vlasoústrojný látky mi chybí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 6:23 am    Předmět: Citovat

Začala jsem si měřit vlasy novým způsobem, který jde tedy hlavně proto, že mám vlasový cíl, takže od něj teď odečítám, kolik ještě chybí; měřila jsem se přesně před čtyřmi týdny a přírůstek ( a tedy úbytek k vysněné hranici) mám 3 cm, tak z toho mám radost Smile. Teď jen kdybych si vzpomněla, co jsem ten měsíc dělala tak závratného Very Happy. Ale začaly mi docela dost padat, včera po mytí vlasů jsem vyndala fakt hrst, pak to šlo sice po jednom, ale skoro při každém prohrábnutí, tak doufám, že to bylo jen tím mytím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 7:39 am    Předmět: Citovat

Tak můj poslední přírůstek byl 3cm za cca 2měsíce, včera z toho šly dva dolů. Twisted Evil Počítám-li dobře na tomto pidi časo- i délko-vzorku, tak konečný přírůstek je asi 1cm za 2měsíce a aktuální efektivní rychlost růstu je tedy cca 0,5cm měsíčně. No to mám radost, to to "valí"... Rolling Eyes Ale zas za rok to hodí kvalitních 6cm (bude-li to tak pokračovat), to je lepší jak drátem do oka. Ve svým věku už nemůžu čekat zázraky. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.