Podholené vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f7256f38d1583584a75c43cd299f7d4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Devilian
21-40
21-40


Založen: 24.4.2011
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 4:20 pm    Předmět: Citovat

Za sebe mohu doporučit. Podhol u uší (na obou stranách) + ,,krysí ocásky" nosím už aspoň rok a půl. Dá se s tím různě vyhrát (obzvlášť v případě slečen), já osobně to mám momentálně úplně kraťoučký, minulý týden jsem to po dlouhé době (asi z 3cm ježka) vyholila žiletkou na úplné koleno Laughing Ale pak plánuju nechat kousíček dorůst (tak na ty dva cm), odbarvit a plácnout na to svítivě červenou - s černými vlasy to bude úžasný. Toužila bych mít rudé vlasy, ale z těch nánosů černé barvy už by mi to tak akorát vypadlo - proto udělám tenhle zajímavý kompromis a budu černovlasá i rudovlasá zároveň. Laughing

Třeba tohle dílo jsem měla naposledy v říjnu a pozornost na ulici je zaručená Wink (jde to špatně vidět, ale pro představu snad postačí)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 6:57 pm    Předmět: Citovat

Tak na chlapech se mi tenhle účes nevadí, na holky mě to připadne tak nějak moc drsňácký.. měla to na sobě jedna holka od nás, je trochu extravagantní, tak to nebylo špatný ale tohle co má devilian vypadá fakt dobře.. ještě ta zelená do toho.. hmm - mě nikdy tyhle úletový barvičky nechytly... Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 11:01 am    Předmět: Citovat

Mě se tohle teda taky vůbec nelíbí...u chlapu to ještě beru Wink ale u ženských fakt ne...není to hezký...
Zrovna vloni v létě na Slapech byla kousek od nás slečna..a měla tenhle učes..a vůbec jí to neslušelo a ni se to kní nehodilo...mě se to prostě nelíbí..je to muj názor...a komu se to líbí at to nosí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi to moc nelíbí. Ale pokud chce někdo chodit s takovým účesem a cítí se v tom dobře, chtělo by to k tomu i nějaký rockerský hadry aby se to sladilo. Jednou jsem viděla v šalině slečnu, která měla luxusní červený společenský kabát a k tomu botasky, mastnou, neučesanou hlavu a kostičkovaný kalhoty. Hleděla na ni půlka šaliny. Prostě se to k sobě absolutně nehodilo. Takže asi tak. Pokud vyholit tak se k tomu oháknout. Toť můj názor. Ostatní mě neukamenujte Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 12:21 pm    Předmět: Citovat

Devilian napsal:
Za sebe mohu doporučit. Podhol u uší (na obou stranách) + ,,krysí ocásky" nosím už aspoň rok a půl. Dá se s tím různě vyhrát (obzvlášť v případě slečen), já osobně to mám momentálně úplně kraťoučký, minulý týden jsem to po dlouhé době (asi z 3cm ježka) vyholila žiletkou na úplné koleno Laughing Ale pak plánuju nechat kousíček dorůst (tak na ty dva cm), odbarvit a plácnout na to svítivě červenou - s černými vlasy to bude úžasný. Toužila bych mít rudé vlasy, ale z těch nánosů černé barvy už by mi to tak akorát vypadlo - proto udělám tenhle zajímavý kompromis a budu černovlasá i rudovlasá zároveň. Laughing

Třeba tohle dílo jsem měla naposledy v říjnu a pozornost na ulici je zaručená Wink (jde to špatně vidět, ale pro představu snad postačí)



Tenhle účes se mi hrozně líbí (ale nejvíc vede vyholená jen jedna strana Wink ), ale jelikož mám velkej rypák, tak vyholení strany hlavy by ho jen zdůraznilo, takže já zůstávám pouze u obdivu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2012 11:49 pm    Předmět: Citovat



chtěla bych něco takového, ale:
1) nemám na to odvahu - co když to na mě nebude vypadat dobře?
2) můj přítel to neschvaluje
3) co když to nechám odrůst, jak to bude vypadat potom?
4) co na to okolí? (hlavně rodiče, zbytek je mi celkem fuk)

co na to dlouhovlasé plénum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 5:51 am    Předmět: Citovat

alienor - znám jednu paní, co má přesně takhle vlasy podholené,podholení má kolem celé hlavy,krom ofiny- v první moment jsem na ten její účes hleděla nevěřícně a nechápala jsem, jaký smysl mají krásné vlasy do pasu - a k tomu takhle podholené,což jejím vlasům dost ubralo na kráse. Je fakt, že paní i přes to,že měla takhle podholené vlasy ,měla stále megatlustý cop- napadlo mě, že možná tím podholením schválně ubrala na objemu vlasů...
No - pokud to uděláš a nebude se ti ti líbit - tak ti stejně nezbude než čekat, až podholení doroste - a myslím, že to dorůstání bude i dost nepraktické,než to půjde nějak zasponkovat, tak budou dorosty různě trčet.
A rodiče - ti se s tím snad nějak vyrovnají - existuji mnohem výstřednější učesy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:31 am    Předmět: Citovat

Když budeš mít ty vlasy rozpuštěné, bude to vypadat, že jich máš míň. A takhle zase s vyčesanými vlasy mi to připmíná chlapské kotlety. To odrůstání si taky moc nedovedu představit, leda nosit pořád rozpuštěné vlasy, aby to nebylo vidět, a nebo tlustou čelenku nebo hodně pinetek a gelu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:54 am    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Když budeš mít ty vlasy rozpuštěné, bude to vypadat, že jich máš míň. A takhle zase s vyčesanými vlasy mi to připmíná chlapské kotlety. To odrůstání si taky moc nedovedu představit, leda nosit pořád rozpuštěné vlasy, aby to nebylo vidět, a nebo tlustou čelenku nebo hodně pinetek a gelu.

Pořád mi ten podholený účes něco nebo někoho připomínál - a už vííím - před dávnými lety,když jsem chodila na střední, jsem nosila na hlavě tehdejší typický účes - kolem uší vlasy vystříhané - takřka podholené a vzadu vlasy dlouhé ( o nějaký rok později podobný střih proslavil Jágr) . Laughing
Ano, to podholení dost ubere na objemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

alienor napsal:


chtěla bych něco takového, ale:
1) nemám na to odvahu - co když to na mě nebude vypadat dobře?
2) můj přítel to neschvaluje
3) co když to nechám odrůst, jak to bude vypadat potom?
4) co na to okolí? (hlavně rodiče, zbytek je mi celkem fuk)

co na to dlouhovlasé plénum?

Neneneneneneendělat !
Jsi taková něžná a podle mě se to k tobě nehodí. Navíc zachvíli se ti to zhnusí a bude ti to odrůstat několik let a všemožně trčet.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.