ucesy v zime pod ciapkou:)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=863534e748bb0a7a74fbb40d2762fdd8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
whitelight
81-160
81-160


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 9:02 am    Předmět: ucesy v zime pod ciapkou:) Citovat

ako sa cesete pod ciapku?pretoze moja ma nechce pocuvat a stale vyskakuje..ci mam cop alebo rozpustene...nevyskusala som akurat zapleteny fracuzsky Embarassed ale ked si ho pletiem sama...nikdy dlho nevydrzi:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 10:14 am    Předmět: Citovat

Mám jednu lehoulinkou čepici, která mi krásně drží na rozpuštěných vlasech. A pak sportovní hučku a k té si dělám dva dolní copy, které si dávám dopředu pod bundu.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

Ve filmu Sestřičky měla holka čapku která měla nahoře díru. A v té dířeměla culík. Vypadalo to bezvadně, uvažuju že si takovou čapku udělám (obšiju díru v nějaké obyč čapce). Ale až se mi bude chtít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whitelight
81-160
81-160


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

jej soniczka..to je celkom dobry napad...no..prave to..nechcela som mat rozpustene lebo sa mi velmi suchaju o vetrovku a kade tade..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 10:22 pm    Předmět: Citovat

V zimě to moc neřeším. Ráno zčešu vlasy dozadu, dám čelenku, zapletu cop a letím na autobus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 4:06 pm    Předmět: Citovat

ako to robite, ze si v zime tie vlasy nenicite ? Sad ked si vlasy schovam pod kabat, su uplne ulahnute a vidim ze sa mi niciavlasy vzadu na hlave, a ked si ich necham navrchu a prehodim dopredu (mam kozusinkovu kapucnu), tak sa mi hrozne pomotaju spodne vlasy :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

Jediný efektívny odskúšaný mám drdol. A tiež mám odskúšané že človeka prestane baviť chdoiť stále s vrkočom.
Inak keď nie je veľmi zima, nosím na hlave také tie športové šatky (je to taký látkový tunel). Schová to drdol, a zmeti sa do toho aj cop. Len je to viac menej športové a ku kabátu to vyzerá smiešne.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 9:28 pm    Předmět: Citovat

no teďka nosím takové ty baretočepky co mají vzadu takový "vak", že nejsou upláclé u hlavy. vypadá to dle mě lépe než upláclá čapka. a k nim cop, který si dám na stranu a je vidět zepředu. a dá se Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 10:39 pm    Předmět: Citovat

ja si zapletám vrkoč, ten potom pôjde pod bundu (našťastie je dosť veľká, takže vlasy majú miesto) alebo si ho stočím do provizórneho drdolu a zafixujem sponkami
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:09 am    Předmět: Citovat

Já to řeším jehlicovým drdolem, ale musí být mini jehlice. Stačí nalakovat kousek obyčejné špejle Embarassed .
Mám ji asi 7 cm, jen skrz drdol a aby moc nevyčuhovala kolem. Nedrží to tak dobře jako dlouhá, ale předělá se to za chvíli a je to rychle. Takže když mám vlasy dole pod čepici smotám za chvilku a nemusím mít drdol celý den.

Docela přemýšlím o té čepici s "vakem" vzada, ale nikde v obchodě je nemůžu najít. Nemá někdo tip v Praze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.