Šediny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b06adf16f09955d2b5659cb21f29524bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 7:25 pm    Předmět: Šediny Citovat

Sestra mi našla bílý vlas, horní polovina byla úplně bílá a spodní hnědá.. Potom jsem našla bílý vlas ve škole v kartáči a ten měl bílých jenom pár centimetrů nahoře.. Je to normální šedivět v patnácti? Vidět to není, ale ty vlasy byly fakt úplně čistě bílé, ne šedé a není možné že by to byla nějaká barva nebo něco takového.. Nechci zešedivět, myslím že jsem na to ještě mladá.. Čím to může být? Slyšela jsem, že to může být i ze stresu.. Já teď mám docela velký stres, ve škole skoro propadám a mám problémy s jedním klukema z toho jsem byla dlouhou dobu úplně v p*deli a ještě z toho mívám deprese.. Může to být tím? Tak když budu v klidu nezešedivím? Kdy jste začali šedivět vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 7:45 pm    Předmět: Re: Šediny Citovat

Leriraine napsal:
Sestra mi našla bílý vlas, horní polovina byla úplně bílá a spodní hnědá.. Potom jsem našla bílý vlas ve škole v kartáči a ten měl bílých jenom pár centimetrů nahoře.. Je to normální šedivět v patnácti? Vidět to není, ale ty vlasy byly fakt úplně čistě bílé, ne šedé a není možné že by to byla nějaká barva nebo něco takového.. Nechci zešedivět, myslím že jsem na to ještě mladá.. Čím to může být? Slyšela jsem, že to může být i ze stresu.. Já teď mám docela velký stres, ve škole skoro propadám a mám problémy s jedním klukema z toho jsem byla dlouhou dobu úplně v p*deli a ještě z toho mívám deprese.. Může to být tím? Tak když budu v klidu nezešedivím? Kdy jste začali šedivět vy?

První šediny jsem si našla taky v 15, nebyla jsem nějak ve stresu, takže tam bych to neviděla, spíš to bude dědičné (aspoň u mě). A neboj, teď je mi o deset let víc a šedivých mám je pár vlásků a na zakrytí mi stačí nějaký barvící šampon, ale to je spíš jen pro ten pocit. Kdybych si ho nedala tak by si jich stejně asi nikdo jiný nevšiml a to mám černé vlasy.
A informace na závěr. Šediny jsou bílé, není v nich žádný pigment, žádná šedá se podle názvu nekoná Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

Podľa mňa to nie je nič neobvyklé. Tiež som mala zopár šedivých vlasov (ma upozornila kamarátka s tým, že mi ho hneď vytrhne Laughing ). Dedičné to nemám, v strese som vtedy nebola. Nejako ma to netrápilo aj tak som si ich nevidela Very Happy . Teraz šedivý nemám žiadny aspoň o ňom neviem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 5:32 am    Předmět: Citovat

I had my first white hair when I was 30, and now I have FIVE Very Happy Very Happy Very Happy It's great when I dye my hair with henna. I can see five orange hairs, now Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 8:34 pm    Předmět: Citovat

j asi prvni sedivy vlasy nasla taky brzo, tak v 17. ted je mi 22 a porad jich pribejva, takze ty co jsou videt (hlavne ty u pesinky) jednoduse vytrhnu pinzetou.. ale je pravda, ze kdyz si odkryju horni vrstvu vlasu, tak ty vespod jsou docela videt. zatim se barvim hennou, ale ta je dost dobre nezakryje, takze to obcas stridam s prelivem. takze neboj, je nas tu vic, co sedivime uz tak brzo..ale je to predevsim dany geneticky, moje mamka zacala taky sedivet celkem brzy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

sediveni je dane bud geneticky nebo nedostatkem nejakych vitaminu co stresem... ja mela prvni jako mala cca 10 let... naprali me multakame a od te doby nic... Wink
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út červenec 06, 2010 10:58 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že mám stejný problém... Šedivé vlasy si trhám tak od 12 let a je jich víc a víc Sad Za poslední týden jsem si jich vytrhla nejmíň deset, nevim jestli to bylo stresem s koncem školního roku (doufám, že jo)...
Šediny dědičně dané nemám nikým z rodiny, tak snad nebudu první Laughing Dají se ty vitamíny koupit normálně v lékarně, nebo potřebuju recept? Nezná někdo ještě nějaký fígl? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

taky mám dost šedivých vlasů, hlavně v pěšince uprostřed, proto ji už ani nenosím, ale proboha holky hlavně ty vlasy nevytrhávejte pinzetou ani nijak jinak, když si vytrháte i vlasové cibulky tak vám tam už nové nenarostou, třeba je ustřihněte až u hlavy nůžtičkama, ale netrhejte je, abyste pak neskončily plešaté a měly si tam pak připadně vůbec co obarvit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 7:12 pm    Předmět: Citovat

Jedna moje kamarádka má šedivý celý pramen... Já si toho nikdy nevšimla až někdy před půl rokem a když jsem se jí ptala, tak říkala, že už to má asi tři roky. A je jí dvacet.. Takže to bude asi tak nějak normální no.. Shocked Confused
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

Ono taky když má tmavovlasý člověk jeden šedivý vlas, zaručeně si toho docela rychle všimne. Světlovlasý jich může mít šedivou klidně tak desetinu a skoro nebo i vůbec to nejde poznat.
Moje kamarádka má šeivý vlas už v patnácti. Na druhou stranu moje šedesátiletá babička má tmavohnědé vlasy a šedivé asi nemá žádné, protože je nevidím, ale má docela jemné vlasy, tak to možná snáz zanikne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.