Šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63b76c0f8239d20ee27d8d435329c271Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 7:47 am    Předmět: Citovat

Já jsem hodně začala šedivět v 25ti. To se to nějak zvrhlo a šedin přibilo opravdu dost, takže teď ve 29ti mám z henny vepředu hustý melír.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 11:49 pm    Předmět: Citovat

Zaujalo:
http://www.rodinka.sk/zena/moda-beauty/9-prirodnych-prostriedkov-proti-sedivejucim-vlasom/

Máte z toho niekto niečo vyskúšané?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 6:56 am    Předmět: Citovat

Nezkoušela. Ale většina z toho buď barví, nebo zesvětluje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 2:06 pm    Předmět: Citovat

No, to mi je jasné. Menej jasné mi je, ktorá metóda je vhodná na akú farbu vlasov, lebo takému detailu sa akosi článok nevenuje, hoci ak to natónuje šediny, musí nutne aj vlasy, najmä svetlejšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 3:27 pm    Předmět: Citovat

nezabudka napsal:
Zaujalo:
http://www.rodinka.sk/zena/moda-beauty/9-prirodnych-prostriedkov-proti-sedivejucim-vlasom/

Máte z toho niekto niečo vyskúšané?
Zajímalo by mě, jestli ten poslední recept (lněný olej, česnek, citróny a kilo medu) někdy někdo zkoušel. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 6:33 pm    Předmět: Citovat

nezabudka napsal:
No, to mi je jasné. Menej jasné mi je, ktorá metóda je vhodná na akú farbu vlasov, lebo takému detailu sa akosi článok nevenuje, hoci ak to natónuje šediny, musí nutne aj vlasy, najmä svetlejšie.


Co já vím, tak černý čaj je na tmavé vlasy, ořechy to hodí trochu do rezata, angrešt je také na tmavé vlasy. Cibuli bych tipovala na hnědé-rezaté vlasy. Šalvěj a ten kokosový olej s citrónem bych se nebála dát i na přírodně světlé Smile Ostatní mi nic moc neříká...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 9:47 pm    Předmět: Citovat

Vďaka, tak šalviu a kokosák s citrónom otestujem, aj keď teda, tej druhej kombinácii veľmi neverím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 9:58 pm    Předmět: Citovat

Tak, šalvia otestovaná niekoľkokrát a prekvapivo príjemne zaberá. Teda samozrejme niežeby tie biele vlasy prestali šedivieť, to nie, ale naozaj to po nej chytí pomerne prirodzenú farbu (pozn. u mňa sa jedná zatiaľ iba o kde-tu biely vlas, trocha viac na jednom prameni vo vlasoch niečo medzi teplou tmavou blond a orieškovohnedou). Funguje síce iba do najbližšieho umytia, ale pri tej jednoduchosti aplikácie je to ako prvá pomoc na totálku v pohode. A vlasy nijakým spôsobom nezaťažuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kolombo22
0-7
0-7


Založen: 27.10.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 1:28 pm    Předmět: šediny Citovat

Já ted nechávám odrustat melíry , pac se mi vlasy zhorsily na kvalitě a desne mi padají , svoji přírodní barvu ( čestvě po umytí mám takovou myší ) druhy den když jsou vlasy už mastné tak docela dost ta barva ztmavne
Začala sem se nejak moc zkoumat a ve vlasech mám takové odlesky , za boha nevím jestli to jsou sediny nebo to je prostě moje přírodni barva , docela mě to znervozňuje :-/ tech problemu s vlasama mám ted pomerně dost ! Myslela sem , že vlasy nechám dva tři roky odrustat na svoji přírodní barvu...a až odrostou do takové unosné delky , ted je mám treba něco málo po ramena , tak nechám jen nahoře treba 3 -4 řady promelírovat . Jenomže jestli mi začinají šediny tak to budu muset asi nabarvit nejakou tmavší barvou , což si vubec nedovedu predstavit ..celej život sem se nechávala odbarvovat na blond :-/ Nechci se ty blond vzdát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kolombo22
0-7
0-7


Založen: 27.10.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 1:42 pm    Předmět: Šediny ve 22 letech Citovat

Ahoj , nechávám odrustat melíry ( z důvodu , že se mi zhorsila kvalita vlasu a desne mi zacaly padat - asi vlivem stresu , vsechny testy mám vpořádku ) . Přisla jsem tak cca o 50 % své hustoty , vlasy sem nechala zkrátit neco málo pod ramena .
Mám od června cca 6 cm odrost . Svojí přírodni barvu mám takovou myší .
Poslední mesíc sem se dost pozorovala a v odrostech mám takové odlesky ... nevím jestli to jsou šediny a nebo proste mám takovou barvu svých vlasů .
Sem z tech mých vlasu uplne na nervy . Mela sem s v plánu vlasy nechat 2-3 roky odrustat , postupne je zkracovat ,až bych se dostala k mým přírodním vlasům a poté si nechala cca 3-4 řady nahoře hlavy lekce promelírovat . To jestli začínám sedivět , tak vlasy budu asi muset nabarvit na tmavo ,že ano ? Nedovedu si to představit nekolik let sem se nechávala odbarvovat na blond a myslim že ani tmavá barva by ke me nešla . Popřípadě mě napadlo . Nechat si udelat melír do té tmavé barvy kterou bych si nechala vlasy obarvit . Je to dost velký dilema pro me ,ani si nejsem 100% jistí jestli to jsou šediny a nebo proste moje barva vlasu . Svojí barvu vlasu sem mela když mi bylo 12 pak sem zacinala s melírama a už presne si to nepamatuju .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.