Vhodné oblečení na pohřeb
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ffcbfb6afb80197a2999a4acb22d7b99Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 6:31 pm    Předmět: Vhodné oblečení na pohřeb Citovat

Nevěděla jsem, kam téma zařadit, ale chtěla bych se zeptat: Zítra jdu na pohřeb, a nevím, co si obléct. Žádné černé kalhoty nevlastním, jen tenké, a do toho mrazu si je brát nebudu. S černými sukněmi na tom nejsem o nic líp. Myslíte, že je vhodné vzít si tmavě modré úzké rifle, které bych měla zastrčené do černých kozaček, a na tom budu mít černý kabát, v dékce ke kolenům. Takže by byly vidět v podstatě jen kolena od těch riflí, zbytek by byl schovaný.

A je vhodné mít tmavě šedý svetr v délce pod zadek? Černý teplý svetr taky nemám, jen s 3/4 rukávy, a to bych zmrzla... Právě až ten kabát sundám, na tom pohoštění co bude potom, či co, jestli to nebude blbé, mít rifle a ten svetr, ikdyž oboje tmavé. Nejde mi o módu, ale o vhodnost na pohřeb. Co myslíte? Děkuji za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Já myslím že to vadit nebude.
Pokud to jsou tlumené, tmavé, decentní barvy, tak je to v pořádku.
Ale třeba vlasy bych si nějak uvázala. úplně nejvhodnější to vidím na nějaký uzel. Nic zdobeného, prostý drdol. Asi bych je nenechala rozpuštěné.
a stejně je nejdůležitější chování.
Upřímnou soustrast a ať to proběhne co nejhladčeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

Mauči já myslím, že to co píšeš, vhodné je. Ještě, když budeš mít ty kalhoty zastrčené v kozačkách a k tomu dlouhý svetr, stejně z těch kalhot bude koukat jen kousek.
Pokud bys vyloženě nechtěla ty tmavě modré rifle, vezmi si pod ty tenké černé kalhoty silonky nebo nějaké punčošky. Pohřby většinou netrvají tak dlouho, že by se to nedalo zimou vydržet...nebo aspoň já jsem zažila vždy jen kratší pohřby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych v riflích na pohřeb nešla, bez ohledu na barvu. To už raději ty černé kalhoty se silonkama, klidně dvojema na sobě. Nebo ještě rychle před pohřbem pořídit silnější punčocháče, třeba i bavlněné. V těch teď chodím a není problém vzít si na ně letní sukni, zima mi není.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za rady, ještě to zvážím. A vlasy si sepnu, nad tím mě ani nenapadlo přemýšlet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Já osobně vlasy při podobných situacích nesvazuju, schválně je nechávám rozpuštěné. Od malička totiž nemám ráda, když mi někdo na tváři vidí, jak se cítím. Vlasy používám jako takovou "záclonku". Ale tak to je můj osobní pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

Ani nevím proč mám pocit, že právě rozpuštěné vlasy byly někdy symbolem žalu? Ale nevím, odkud tuhle myšlenku mám... Na pohřeb bych asi spíšvtaky volila ty černé kalhoty a pod ně třeba dvě vrstvy punčocháčů, to nikdo nepozná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 9:03 am    Předmět: Citovat

oživuji tohle téma, příští týden půjdu na pohřeb, černých šatů a svetrů mám habaděj, v černém kabátě chodím pořád, s tím problém nemám, vlasy určitě rozpuštěné ... ale potřebuju poradit nějaký tlumič emocí, něco co mě aspoň trochu oblbne, abych neronila celý den a noc, sem hrozně přecitlivělá ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 9:10 am    Předmět: Citovat

Mrzí mě, že tě čeká taková smutná událost. Jsem na tom ale bohužel podobně, taky jsem před pohřbem probrečela celý den... Všichni mi radili, ať si dám panáka - no a bylo to ještě horší... Takže jsem ti moc neporadila - teda pokud na tebe alkohol funguje jako uklidňovač, proč ne... ale u mě je to spíš naopak... Jinak vážně nevím, jestli nějaké bylinky? Nevím, jestli třezalka není nějak na uklidnění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 9:16 am    Předmět: Citovat

u mě funguje alkohol stejně, tzn. sem eště přecitlivělejší ... jediná třezalka mě taky napadla, asi mi nezbyde než to vyzkoušet. ony se dají čekat emoce od přímé rodiny, ale umřel otec od mého přítele, takže bych se měla držet a být mu oporou, ale asi to nezvládnu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.