Scene a podobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=729edaea7feff52e1528eb8e0fdcb8dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

Mě snad ani ne Very Happy Mě stačí ráno, když vstanu já a nevypadám Laughing


No to je fakt.. Very Happy

Nicméně nehledě na ničení vlasů, já bych do toho nešla. Kolikrát jsem líná ráno vlasy jenom rozčesat a stáhnout gumičkou, kdybych měla pokaždé vstávat o hodinu dřív a mýt, foukat, žehlit, tupírovat a kdovíco dalšího, tak bych asi umřela. Nehledě na to, že k takovýmu háru bych se musela asi i denně šminkovat a to taky nesnáším Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

Ano,suhlasím s Laire. Okrem toho, ja si napr. pripadam už na taký "crazy" účes stará. Samozrejme to je individuálne od každého človeka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

v podstate je to dost moderny uces pre mladych ludi, tinedzerov mam na mysli. akurat mi vzdy tie dievcata co to maju pripadaju tak subtilne, vychudnuto. ja viem viem, mlade telo je pekne chuducke a tie vlasy mozu dojem umocnovat svojim objemom...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

Tiež som si všimla že sú dosť chudunké. Myslím že to patrí k ich imidžu, a maloktoré dievča ktoré som videla takýmto účesom, malo viac ako 17-18 rokov.Najčastejšie stretávam dievčatá vo veku 13-16 rokov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Skoro všechny holky okolo mého věku(mám 16) jsou celkem dost hubené. Confused Já mám pár kil navíc a mám pocit,že kluci letí spíše na ty štíhlounké,namalované,oblíbené.Ale to jsem trošku mimo téma.Spíš si myslím,že si většina holek fotky retušují,aby vypadaly na fotce líp,takže ty fotky celkem dost skreslují. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Verla napsal:
Skoro všechny holky okolo mého věku(mám 16) jsou celkem dost hubené. Confused Já mám pár kil navíc a mám pocit,že kluci letí spíše na ty štíhlounké,namalované,oblíbené.Ale to jsem trošku mimo téma.Spíš si myslím,že si většina holek fotky retušují,aby vypadaly na fotce líp,takže ty fotky celkem dost skreslují. Rolling Eyes

V tomto Ťa chápem,tiež mám pár kíl naviac Sad . S tou retušou to môže byť, a nedivila by som sa tomu.
Tým vekom som však chcela ale povedať, že ešte ani v 17-tich nemusí byť napr. "prestavba" panvnovej kosti dokončená, a celkovo vývin je značne individuálny, takže preto sú možno tvoje spoluziačky také štíhle. A ak sa mýlim, tak majú holt štastie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 7:50 pm    Předmět: Citovat

tiez si myslim, ze v tom veku je to este vo vyvine, ale aj tak. nemam rada, ked sa dievcatam, hlavne takym mladym podsuva ako symbol krasy prehnana chudost.
a co sa spoluziacok tyka, pockaj az budete mat 18, to napriklad u nas v skole sa dost dievcat zaokruhlilo uz v tom veku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 10:33 pm    Předmět: Citovat

Mě se dřív tyhle účesy docela líbily (ty zajímavější), ale časem mi to začlo připadat dost na jedno brdo, hlavně to cosi o mladém člověku vypovídá a to cosi se mi nelíbí.
Nehledě na to, že když vidím už na fotce tak evidentně zničené vlasy bez stopy lesku a představím si, co musí snést za úpravy, tak teda brrrrrr..... Bez tupírování, žehlení a laku podle mě tenhle účes nemůže vypadat vůbec hezky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 10:41 pm    Předmět: Citovat

sa do toho nerozumiem, ale nenosia to emo deti? co sa rezu a tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 10:45 pm    Předmět: Citovat

Tanka, ano přesně tak, je to jen druhý výraz pro "emo styl".
(doufám, že se nepletu, jsem už holt starší generace Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.