Scene a podobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ad23394b3d62a20f783a91f8d95b4b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 10:53 pm    Předmět: Citovat

to bolo stale nieco, ked ja som bola v tom veku, tak boli punkaci. teraz su emo....mlady ludia potrebuju niekam patrit, mat svoju identitu, len neviem ci takeho a podobne skupiny su tym spravnym krokom.
a ano tie vlasy sa im vobec nelesknu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

Jestli přesně nevíte, co je Scene, tady je odkaz na článek Very Happy i když je napsán takovým trochu ironickým tónem Laughing jsou tam taky dvě videa, kde se slečna líčí a češe Shocked

edit: zapomněla sem odkaz Laughing

http://veverkova.blog.idnes.cz/c/28640/SCENE-GIRLS-Hloupe-holky-posedle-modou.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 9:42 am    Předmět: Citovat

jahoodka napsal:
Jestli přesně nevíte, co je Scene, tady je odkaz na článek Very Happy i když je napsán takovým trochu ironickým tónem Laughing jsou tam taky dvě videa, kde se slečna líčí a češe Shocked

edit: zapomněla sem odkaz Laughing

http://veverkova.blog.idnes.cz/c/28640/SCENE-GIRLS-Hloupe-holky-posedle-modou.html


Chápem smutný/veselý rozdiel, ale čo sa týka štýlu a ničenia vlasov vešký rozdiel teda nevidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
jahoodka napsal:
Jestli přesně nevíte, co je Scene, tady je odkaz na článek Very Happy i když je napsán takovým trochu ironickým tónem Laughing jsou tam taky dvě videa, kde se slečna líčí a češe Shocked

edit: zapomněla sem odkaz Laughing

http://veverkova.blog.idnes.cz/c/28640/SCENE-GIRLS-Hloupe-holky-posedle-modou.html


Chápem smutný/veselý rozdiel, ale čo sa týka štýlu a ničenia vlasov vešký rozdiel teda nevidím.


taky se mi to zacházení vůbec nelíbí Mad určitě bych něco podobného nemohla provádět každý den, to bych byla plešata Very Happy ale ty holky, co chodí každý měsíc ke kadeřnici to asi tak neberou, co je zničené, odstříhne a pořád dokola... pro někoho, kdo si chce nechat narůst zdravé dlouhé vlasy to asi není dobrá cesta Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:27 am    Předmět: Citovat

Nejvíc mě mrzí,že plno holek chce zhubnout,až to dojde k anorexii.To si radši říkám,že radši mít pár kil než být anorektička.Když kolikrát čtu různé články,tak je mi jich někdy fakt líto. Rolling Eyes
Jinak u nás ve škole máme jednu emo holku.No,jak tu píšete.Každé ráno musí stávat tak o hodinu dřív,aby si udělala účes a make up.A pak stejně ještě ve škole si ty vlasy stejně ještě upravuje,lakuje...samozřejmě je to její věc,ale i tak. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:31 am    Předmět: Citovat

Já teda nevím holky, ja měla ve škole 168cm a 45kg a měla sem s ty hubenosti strašný kompexy. O zdravotních problémech nemluvě (malo červenejch krvinek, unava, nízký tlak....) není to žadná výhra Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já teda nevím holky, ja měla ve škole 168cm a 45kg a měla sem s ty hubenosti strašný kompexy. O zdravotních problémech nemluvě (malo červenejch krvinek, unava, nízký tlak....) není to žadná výhra Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ale nehubla jsi cíleně,nebo jo?Pokud máš hubenost vrozenou,tak se s tím asi nedá nic moc dělat. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:36 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já teda nevím holky, ja měla ve škole 168cm a 45kg a měla sem s ty hubenosti strašný kompexy. O zdravotních problémech nemluvě (malo červenejch krvinek, unava, nízký tlak....) není to žadná výhra Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


přesně vím, o čem mluvíš a máš naprostou pravdu Rolling Eyes Ale možná je to taky in, být slabá jak moucha a každou chvíli omdlít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:56 am    Předmět: Citovat

Verla napsal:
wensdy napsal:
Já teda nevím holky, ja měla ve škole 168cm a 45kg a měla sem s ty hubenosti strašný kompexy. O zdravotních problémech nemluvě (malo červenejch krvinek, unava, nízký tlak....) není to žadná výhra Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ale nehubla jsi cíleně,nebo jo?Pokud máš hubenost vrozenou,tak se s tím asi nedá nic moc dělat. Confused


Cíleně ne, ale mám zdravotní problémy a na ně brala velmi silné leky. Takže sem se nemohla moc přejídat. Jinak mi bylo zle nebo sem blinkala....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

Wensdy: aj tak si myslím že to je niečo trošku iné. Ty si mala zdravotné problémy, kvôli ktorým si nemohla jest. Oni nejedia pretože chcu byť, podľa mna nie štíhle, ale vychudnuté. Im nejde o to aby boli zdravé,aby nemali infarkt, alebo vysoký tlak... Keď niekto chudne za účelom zlepšiť si zdravie a s rozumom, úplne to chápem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.