Scene a podobné účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=deca6c0c7f138ab63395b907f4484cffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

Laire napsal:
wensdy napsal:
Já teda nevím holky, ja měla ve škole 168cm a 45kg a měla sem s ty hubenosti strašný kompexy. O zdravotních problémech nemluvě (malo červenejch krvinek, unava, nízký tlak....) není to žadná výhra Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


přesně vím, o čem mluvíš a máš naprostou pravdu Rolling Eyes Ale možná je to taky in, být slabá jak moucha a každou chvíli omdlít.


No a proto potřebujou takovýhle účesy...vy to nevíte, ale to jim při dopadu chrání hlavu. Jak omdlévaj, tak dopadnou na tu natupírovanou a nalakovanou hlavu a nerozbijou si ji Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Adluska: Laughing Laughing Laughing

Jinak já myslím, že Wen chtěla, abyste neházely všechny hubený do jednoho pytle. Příčin toho, že je člověk hubenej, může být vícero. A hubený člověk nemusí být nemocný (ať už s anorexií nebo něčím jiným). Já prostě nikdy v životě víc jak těch +- 45kg nevážila a mám tu váhu (s výjimkou těhotenství) už dvacet let. Jsem prostě už dvacet let taková a nevejdu se lékařům do tabulek, jinak jsem přitom celkem zdravá. I takoví exoti existujou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

psilocybe: ja tím hlavně chtěla říct, že není o co stát a není jim ani co zavidět Wink

Meadow: ano jestě, moje maminka měla i ve 30ti pod padesát kilo a tu už sme byly se sestrou na světěSmile Já mám ted 62kg, sice asi trochu víc než sem si přála, ale už se na teto vaze (snad) držím a nahoru už to nejde. Celkem mi to i vyhovuje Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

to vecne tupirovani musi vlasy nicit jak hrom, ale proste libi se mi to, na hlave si to nenapacham ale na pohled je to pro me pekne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 1:24 pm    Předmět: Citovat

chi.. byli jste někdo ve švédsku a zvláště hlavním městě? tam to ty naplaveniny nosí všechny... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 4:26 pm    Předmět: Citovat

Mně se tohle dost líbí, jen bych nevěděla, jak na to a už vůbec by se mi s tím nechtělo dělat. Na zombie walk jsem si chtělo nějaký takový účes udělat (šlo jsem za zombie emo), ovšem moc mi to nešlo. Pravda, žehlička na vlasy (co to je?), ani lak po ruce nebyl a došlo jsem k trudnému zjištění, že tupírovat opravdu neumím. Nu což, šlo jsem bez megaúčesu, holt emo leželo dlouho pod zemí a trochu se mu zmenšily vlasy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 12:58 pm    Předmět: Citovat

Haha. Moje kamarádka se hledala ve stylu emo-scene. Každý ráno vstávala ve 4, aby si stihla vlasy umýt, natužit, vyžehlit a hlavně natupírovat!. Nahoře měla takovou kratší helmu a po stranách delší vlasy - vyperoxidovaný. Kamarád si z ní občas dělal srandu, že když seděla v autobuse, tak přes ten "balón" neviděl na hodiny Very Happy
Teď už to tak nenosí, ale hoodně jí to zničilo vlasy. Přitom je mívala asi do pů zad, kaštanově hnědé a moc kvalitní. Teď už na pohled vypadají nezdravě a poničeně Sad nedala si říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
chi.. byli jste někdo ve švédsku a zvláště hlavním městě? tam to ty naplaveniny nosí všechny... Laughing


Když jsme jeli do Norska, tak se nám ve Švédsku porouchalo auto a my šli hledat jídlo do města (vtip byl, že nebrali eura a v bance nám je z jakéhosi důvodu nevyměnili. Dokonce ani místní mi na moje vpadnutí: ,,We have broken car and we need money", který znělo jak od černocha z getta, nedokázali odpovědět a raději odjeli). A tam jsem je viděla všechny nasedané v mekáči - ty obrovské obarvené a natupírované hlavy Very Happy to je hrozná davová psychóza. Už kvůli tomu, že to má tolik lidí, bych to nenosila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

Tak na tohle bych asi neměla trpělivost. Tupírovat, žehlit, každou chvíli to chodit dobarvovat a zastřihávat ke kadeřnici... nic pro mě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

Náhodou, mne sa to páči, samozrejme pokiaľ je to vkusne urobené. Videla som aj také exempláre že vlasy doslova biele a tak nechutne natupírované že to hlavu robilo až 3x väčšiu + líčenie a la matrioška Rolling Eyes Samozrejme chúdence vlasy po dlhšom takomto zaobchádzaní Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.