Proč vlasy nerostou?

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8bc5ae1cf36cf1c5683bfb3893603954Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rada17
0-7
0-7


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 8:44 pm    Předmět: Proč vlasy nerostou? Citovat

zdravím, už celkem dlouho řeším, proč mi nerostou vlasy, nacházející se vpředu jakoby "pod těmi delšími", už asi dva roky si řikám, že to nechám a ono to doroste ale už dva roky je to furt stejně dlouhé a nic, a ostatně podobně jakood ucha nahoru k čelu, spíše holé, takže čelenka moc v úvahu nepřipadá, možná to bude prostě geneticky, že mám obrovský kouty a tak to zůstane, ale štve mě to, protože kdyby ty vlasy dorostly, tak bych neměl tak ty přední tak řídký Sad pro představu myslím toto:



vlasy jsem dal "jemně" do čelenky a můžeme vidět, že jsou tam prostě ty krátké nerostoucí vlasy, na druhé straně je jich ještě víc, já bych prostě chtěl já nevim, když má chlap středně delší vlasy a vytáhne je třeba slunečníma brejlema, tak prostě tam ty vlasy sou, já vpředu nemám téměř nic, kdo má něco podobného nebo měl a ví jak na to, byl bych vděčen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

Tak obrovské kouty to tedy ROZHODNĚ nejsou Very Happy Buď rád, že máš v tom místě aspoň vlasy, já je tam nemám vůbec Laughing A proč nerostou a řídnou? Protože tam jsou vlasové kořínky nejcitlivější a postupem času umírají. Někomu rychleji, někomu pomaleji. A jak je kořínek mrtvý nebo polomrtvý, tak už moc sílu produkovat vlasy nemá... Bohužel to je nevratný proces Confused dá se jen zpomalit (ale ani tomu ze zkušenosti nevěřím). Jediná věc, co ti můžu poradit, je nenosit vlasy stažené z čela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rada17
0-7
0-7


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
...je nenosit vlasy stažené z čela.


prosím, jak tomuto mám rozumnět? Cool jak jako nenosit z čela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

simtě, kouty...

já mám taky víc vyzobnuté vlasy, kouty tomu už dávno neříkám..

no nejspíš je to myšleno tak, abys nečesal všechny vlasy směrem dozadu.. udělej si třeba pěšinku nebo tak.. já to tak nosím a kouty neřeším..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 10:02 pm    Předmět: Citovat

rada17 napsal:
Kathory napsal:
...je nenosit vlasy stažené z čela.


prosím, jak tomuto mám rozumnět? Cool jak jako nenosit z čela?


To, co máš na té fotce Very Happy Prostě sepínat a svazovat dozadu, kde jsou ty přední vlasy napnuté a podporuje to vypadávání a řídnutí. Nejlepší je asi ta pěšinka a nechat vlasy u obličeje, i když je to spíš často na nervy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Mě takhle vlasy jakoby podrůstají. Jednou za čas najednou začnou růst nové, pomaličku přirůstají a je vidět jakoby ta pěšinka, co máš Ty. Pak se začnou zařazovat mezi vlasy a rostou další nové, takže to v závěru může vypadat, jako když tam pořád jsou. U mě je růst hodně nárazový, takže to vypadá vždycky jednou za čas jako hodně prořídlá ofinka. Mám ještě k tomu vlnitý vlasy a tyhle krátký potvůrky se najednou začnou kroutit každá na jinou stranu, takže je to dost divočina, která se zpravidla krotit nedá. Prostě to neřeš, páč u někoho je to normální a jinak to nebude.
EDIT: Chtěla jsem hlavně napsat, že je na to nejlepší, co už doporučují holky, vlasy nosti rozpuštěné s pěšinkou, nečesat dozadu nebo učesat uprostřed pěšinku a opatrně jen stáhnout vzadu.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.