Stará-nová známá zdraví :)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f0777081b087977eadcebb8bbbf4a99Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 8:15 pm    Předmět: Stará-nová známá zdraví :) Citovat

Dlouhým vlasům zdar ! Smile Po dlouhé době jsem se rozhoupala k tomu, že se tu zaregistruji. Pár kliků a jsem tu ! Smile Na dlouhevlasy.cz jsem dříve chodila poměrně často, pak zájem o mé vlasy upadl, jelikož jsem procházela "těžkým obdobím"a na moje vlasy jsem tzv. kašlala. Bohužel se to na nich taky projevilo. Poslední měsíc mě ale chytla velmi podivná mánie, a to sic taková, že si z nudy ve škole často prohlížím svoje konečky vlasů. Je to hrůza. Nebo spíš teda byla Very Happy . Dneska večer jsem se rozhodla pro radikální "řez". Vzala jsem do ruky ostré nůžky a šmik šmik Very Happy . Taky jsem si koupila v lékárně vitamíny, zítra ráno jako zběsilá poletím pro Biohar a asi ještě hodím oko do drogerie pro kopřivovou vodu, nebo něco takového. Došla jsem k názoru, že krásné vlasy = dlouhé vlasy (v mém případě, rozhodně nechci odsuzovat ty, kteří mají krátké vlasy Cool ). Chtěla bych poděkovat všem lidem, co tu sdílí svoje názory, zkušenosti, prostě všecko. Hodně mi to pomohlo, poznala jsem, že nejsem v tak beznadějné situaci, jak jsem si myslela a hlavně že v tom nejsem sama Very Happy . Chtěla bych se (asi spíš vás, dlouhovlasých) zeptat, jak dlouho vám vaše vlásky do vysněné délky rostly ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

opatovne ta tu vitam. som rada, ze zaujem o tvoje vlasky sa obnovil.
a ku otazke, za aky dlhy cas vlasy narastli do vysnenej dlzky, to asi zavisi aj na tom, ake dlhe boli, ked sa kto rozhodol, ze chce dlhsie...
mne osobne to trvalo 6rokov, teraz som spokojna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Vítam Ťa na fóre, držím palce k pestovaniu vláskov:)
Kým vlasy narastú do "vysnenej dĺžky" naozaj záleží od dĺžky pôvodných vlasov a aj od dĺžky vysnenej dĺžky Very Happy Momentálne mám pod lopatky a tie rástli od posledného radikálneho zástrihu (cca po bradu) 4 roky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

Páni .. 6 let .. To se budu muset fakt obrnit megatrpělivostí Very Happy . Ale snad se mi jednou splní sen o dlouhých vlasech Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

to zavisi aj od starostlivost, namahania vlasov a tak podobne. a aj som dost vysoka. tak dlho mi rastli od brady po pas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 9:04 am    Předmět: Citovat

Mně narostly z krátkého sestřihu po pas za 2 roky Smile Ale já jsem je tedy za tu dobu ani jednou nešmikla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 10:16 am    Předmět: Citovat

Vítej mezi námi Very Happy
Já ani nemůžu napsat,jak dlouho mi vlasy rostly,protože jsem je měla sestříhané,takže zadní vlasy jsem měla po pas,ale jelikož jsem se ukvapila,tak jsem je ustřihla. Rolling Eyes Takže doufám,že mi zase narostou Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 2:50 am    Předmět: Citovat

Vítej! Málo stresu, hodně spánku, dobrého jídla a vitamínů... uvidíš jak pojedou... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 9:16 am    Předmět: Citovat

čečetka_wendeshki napsal:
Vítej! Málo stresu, hodně spánku, dobrého jídla a vitamínů... uvidíš jak pojedou... Wink

Díky Very Happy .. snažím se o tohle všecko, doufám, že fakt porostou, mám vitamíny, mám biohar, mám všecko .. ještě tu trpělivost a bude to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.