Chuť se ostříhat
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 85, 86, 87  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1602feb46558f5ded09a015fdbf896c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte/chcete mít přítele s DV ?
Ano
38%
 38%  [ 30 ]
Ne
25%
 25%  [ 20 ]
Je mi to jedno
29%
 29%  [ 23 ]
Jsem muž :D
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 11:23 pm    Předmět: Chuť se ostříhat Citovat

Máte někdy chuť se ostříhat? Já jsem dneska šla spát ka babičce a předtím jsem se strašně pohádla s mamkou. A když jsem sem přišla, tak mi strašně vadily moje vlasy, tak jsem je zapletla do copu a pořád mi vadily, tak jsem z toho nakonec udělala drdol. Ale pořád mám hroznou chuť si ty vlasy ustřihnout, prostě je teď nechci. Vím že bych toho litovala, tak jsem odnesla všechny nůžky a vlasy si rozpletu až na spaní. Taky to tak někdy máte? Co proti tomu děláte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavuš
21-40
21-40


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 12:00 am    Předmět: Citovat

Taky mám někdy hroznou chuť na stříhání. Zvlášť když kouknu do zrcadla a vidím tam něco zplihlého, rozlítaného a beztvarého..
Ale většinou pomůže vlasové rozmazlování a mytí. Vlasy hned vypadají lépe a mám z nich lepší pocit.. Nebo si nechám zastřihnout jen konečky. Mám naštěstí kadeřnici - kamarádku, která pochopila, že mi bohatě stačí 0,5 - 1 cm za 3 měsíce Smile .
.. Jinak spíš bojuju s chutí na barvení. Nejradši bych to všechno přebarvila na čokoládu nebo lískový ořech. Ale ta představa odrostů a zničených vlasů Rolling Eyes . Asi budu muset risknout hennu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 12:07 am    Předmět: Citovat

Je normální, že když je člověk naštvaný, hledá na čem by se vybil. A vlasy můžou být jedna taková věc, protože ublížit jim je strašně snadné. Jenže v konečném důsledku bys nejvíc ublížila sobě. Zkus se rozptýlit, když to nepůjde jinak, tak převeď svůj hněv na něco jiného - rozbij budík, řvi do polštáře, zbij matraci, ale nestříhej si vlasy, to by tě od hněvu přivedlo jen k zoufalství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

Mě se v létě zdál sen, že jsem se nechal ostříhat skoro dohola. V tom snu jsem se ale cítil docela spokojený, zatímco moje vlasy v těch dnech zrovna nějak stávkovaly. (Kudrnáči znají, že někdy si prostě dělají zcela co chtěj.) A jak jsem se spokojeně probudil, tak jsem nad tím docela vážně uvažoval. Trvalo pěkných pár dní, než mě to pustilo. Jednou z věcí, které přispěly k jejich zachování byla i příslušnost k této komunitě. Smile
Ještě dodám, že to byl sen, který se mi zdál první noc na dovolené v Moravském krasu. A když se vám něco zdá, když někde spíte první noc, prý se to splní. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Taky jem měla zrovna takovou chut stříhat vlasy,chytla mě zas vlasová depka a málem už jsem zase stříhala ještě že mě přítel zastavil jinak by to zas dopadlo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 2:07 am    Předmět: Citovat

A víte, že jsem měla ty chutě taky po hádkách nebo ve stavu naštvanosti? Ale pak jsem vždycky vypadala jako tuctovka, sestříhané vlasy se mi tak divně krčily kolem krku a vypadaly ještě kratší. V něcem podobném mikádu jsem zase vypadala tak moc tlustá. Tak to už teď vždycky radši vydržím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 3:06 pm    Předmět: Citovat

Ostříhat se natruc, to je k ničemu.
Na vzteku vám to neubere a nakonec člověk ještě vypadá hůř než před tím (obzvlášť když se stříhá sám) Very Happy
Ale takové "natruc" stavy znám, jak jsem byla malá, měla jsem svou hračku - favorita, plyšového tygříka, a ten ve chvílích největší zuřivosti opakovaně letěl proti zdi. A pak mi ho bylo hrozně líto Smile
"Natruc" bych vlasům nic neudělala, ani si to nedokážu představit, ale jestli je to něco podobného jako můj vztah k tygříkovi Laughing Laughing tak bych potom strašlivě litovala. Vždyť ty vlasy za nic nemůžou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 3:20 pm    Předmět: Citovat

Zvláštní, já jsem docela cholerik, ale stříhat vlasy ve vzteku nebo natruc, to mě nikdy nenapadlo, vidím rudě jen TO, co fyzicky v tu chvíli vidím Very Happy Takže léčím zlost na dveřích, talířích, příteli, atd.
Kritická pro vlasy je u mě spíš nuda, dlouhodobě hnusný stav a barva vlasů a zvýšený výskyt slušivých mikád kolem mě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 3:58 am    Předmět: Citovat

jj, nejvíc mě to láká když se mi pletou... při běhání a tak... když se to lepí na záda... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rommy
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Poradte mi prosim.. pritel ma nadherne, pevne, zdrave, sytě kaštanové rovné vlasy, pod lopatky. Nijak extra se jim nevěnuje(to já bych mu o ně pečovala hned a jak ráda Very Happy ), prostě od přírody jsou kvalitní, já která si je v jednom kuse patlám výživami, maskami, jen tak nějaký šampon na sebe taky neplácnu, tak si můžu o takových vlasech nechat jenom zdát..pořád to jsou vysušené chuděrky Very Happy Mno, tak za mnou nedavno prisel, ze uz ho to neba, a necha si je nejspis ostrihat..ehm..na cca 3-5 cm délku. Jsem myslela že to se mnou v momentě šlehne Shocked Laughing Už tedy ví, že by se mi to moc nelíbilo (pouze v případě, že by to bylo jen "na zkoušku" a nechal si je opět dorůst Laughing ) Asi už chápete v čem potřebuju radu..jak mu hezky říct, že dlouhé mužské vlasy jsou chlouba a mnohem zajímavější než krátké, které má kde kdo. Nechci a nemůžu mu zakazovat se nestříhat, je to jeho hlava, ale přeci jen by mi to bylo nemálo líto..sedět s ním v ten moment v kadeřnictví(a že bych tam byla určitě)asi bych to i obrečela Embarassed Embarassed páč je to jedna z věcí které se mi na něm neskutečně líbí Smile
Doufám že to nevypadá z mojí strany příliš sobecky, samozřejmně, at udelá podle svého, popřípadě budu ráda za kompromis, nejsem s ním kvůli vlasům Laughing ale má je krásné a zdá se mi jich škoda. Sad


Naposledy upravil Rommy dne út leden 05, 2010 10:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 85, 86, 87  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.