Chuť se ostříhat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 84, 85, 86, 87  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bda5b8a3196b3267db63264748c0ddbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte/chcete mít přítele s DV ?
Ano
38%
 38%  [ 30 ]
Ne
25%
 25%  [ 20 ]
Je mi to jedno
29%
 29%  [ 23 ]
Jsem muž :D
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 2:48 pm    Předmět: Re: Dlhé vlasy, strihat alebo nestrihat ? Citovat

beatkasl napsal:
caute,
takze zacnem tak ze mam velmi dlhe vlasy a mam problem ze mi velmi mastneju a aj konceky uz na tom niesu najlepsie a celkovo sa mi vlasky lamu. Co mi na to moze pomoct ? No a este jedna otazka... Myslite ze uz je cas vlasky ostrihat.... teda skratit ? Ci nechat takto ako su v takejto dlzke Smile
Za kazdu odpoved dakujem Smile



Zkrátila bych na zadek, pro zdravější konce. A délka úctyhodná Very Happy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 4:51 pm    Předmět: Citovat

Nádherná hříva. Nepůsobí na mě, že by byla dole nějak výrazněji prořídlá. Podle fotky ale není poznat, jak jsou konečky poškozené a v jaké výšce se začínají třepit. Možná by stačily i obligátní dva centimetry, nebo prostě ta délka, která je na tom už špatně.

Na maštění má podle mě mnohem větší vliv péče o vlasy než jejich délka (osobně se mi ty spodní tři čtvrtiny nebo kolik nezmastí nikdy a je v tomhle směru jedno, jestli tam vůbec jsou nebo ne). Doporučení je tu spousta, na každého funguje něco trochu jiného. Jen je potřeba zkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 7:51 pm    Předmět: Citovat

Máš vlásky nádherné a navíc s hustými konečky. Smile Radost pohledět. Nevím, proč bys je "měla" zkracovat. Otázka je, jak to cítíš ty sama.

Maštění vlasů ovlivňuje hodně faktorů - používaný šampon, zda nedáváš kondicioner příliš blízko k hlavě, ale taky třeba strava. Máme tu na tenhle problém nejedno vlákno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 7:22 am    Předmět: Citovat

Máš krásný vlasy, pokud chceš přece jen pod nůžky, tak bych být tebou volila pár centimetrů na dorovnání Smile ale vlasy jsou jednoznačně obdivuhodné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 9:14 pm    Předmět: Citovat

Maximálně 5cm. Cokoliv ustřihnuto navíc bude ustřihnuto naprosto zbytečně, pokud ti délka nepřekáží a chceš si ji nechat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2016 9:50 am    Předmět: Citovat

Souhlasím, taky bych zastřihla jen "ozdravných" pár cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 8:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
poslední dobou mám strašnou chuť odstříhat ošklivé konce, které se mi furt třepí a lámou. Nejraději bych to vzala na mikádo, kde už mám vlasy pěkný (tak od brady dolů to jsou vlasy zničený chemickým barvením), ale vím, že bych tak radikálního střihu strašně litovala, protože bych ztratila délku, na kterou jsem hrdá..
Jak proti tomu bojujete? Ustřihnout pár cm a koupit si nějaké nové patlání na vlasy, přejde to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 8:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, na kousku hlavy to mám podobně jako ty, kdysi odbarveno, kvalita tomu odpovídající. Krácení posledních pár milimetrů pomohlo na pár dní, pak se nové konečky uvedly do stavu těch předešlých. Různé snahy je zacelit také nikam nevedly. Podle všeho jim to ale nijak zvlášť nevadí, vypadají pořád stejně, nehorší se, pruh pomalu přirůstá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 6:51 am    Předmět: Citovat

Mám podobný problém, taky vlasy od lopatek dolů jsou takový polámaný a prořídlý. Nejraději bych vzala nužky a šmikla to, ale zase když si pak udělám třeba cop a vlasy se mi po něm zvlní, tak to není tak vidět a říkám si přesně, že by mi to bylo líto. Sad Bojuji s tím už několik měsíců, vlasy sice rostou, ale kvalita těch spodních se nelepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 1:35 pm    Předmět: Citovat

3 roky zpátky mi moje totálně pos*** vlasy (léta doma barvený tím "nej" z drogerek) střihl kadeřník dost radikálně jako poslední záchranu... 2 roky mě to neuvěřitelně štvalo a růst se zdál být nekonečným... ale teď jsem ráda, že to je pěkný a hustý.
Asi bych obětovala to, co tam být už nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 84, 85, 86, 87  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.