Dlouhé vlasy v každém věku ?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f60d12e9bca779c7ffe007681910ed8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? :-)
V žádném případě.
60%
 60%  [ 105 ]
Možná.
31%
 31%  [ 54 ]
Asi ano.
4%
 4%  [ 8 ]
Ano.
3%
 3%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
yourcandy
41-80
41-80


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 1:55 pm    Předmět: Dlouhé vlasy v každém věku ? Citovat

Nedávno jsem našla tento prima webík a moc ráda se probírám vašimi tématy ,zážitky a názory.Jedno téma jsem ,ale nenašla a protože mě to velmi zajímá, dovolila jsem si ho přidat Smile Už jsem hodněkrát slyšela názor, že ženy kolem 40 let a více by už dlouhé vlasy neměly nosit,že se to pro ně nehodí, vlasy už nejsou tak kvalitní, ženu zestaršují apd.I já jsem donedávna žila s tím,až přijde čas,ostříhám se na zářivě blond Sharon Stone :-)Ale když vidím ,že tu jste holky i starší a vlásky si pěstujete dále,tak to nebude tak horké....Co vy na to , taky si vlasy ve svém věku musíte bránit před nepřejícími názory ? Pokud jde o mě, když tam je ta kvalita a vlasy jsou pěstěné,ani věk není důvodem k ostříhání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

ooo dala jsem prvni hlas..no to si snad ani nezaslouzim Laughing no tak ostrihat nehodlam, protoze jak vidim mamku- ma vlasy tak do pasu ,lehce sestrihane a kazdy den je nosi ve vyssim culiku+ofina- tak si rikam ze vypada porad krasne a neni prazadny duvod strihat, myslim ze ji to i pekne omlazuje a je aspon vyjimecna v kolektivu zen ve stejnem veku, ve kterem se pohybuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 6:07 pm    Předmět: Citovat

Nic neostříhám, a Sharon Stone je jedna z mála, kterým krátké sluší, jestli teda není z hereček jediná. A kdo z nás normálních lidí má obličej jak Sharon? Smile skoro nikdo. Proto tolika holkám krátké vůbec nesluší, na to už musí být člověk typ.
A to já nejsem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ájulinka
81-160
81-160


Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

já asi jen v případě, že bych na tý hlavě měla tři chlupy.... jinak rozhodně ne... navíc obdivuju babičky s drdůlkem a je můj sem to taky takhle nosit... a myslím si,. že většině žen, sluší dlouhé vlásky bez ohledu na věk.. moje maminka do nedávna nosila krátké vlasy. ostříhala se po druhém dítěti kvůli praktičnosti a už to nenechala zpátky dorůst a přitom s delšími vlásky vypadala jako princeznička... tak jsem ji tak dlouho přemlouvala, že malé děri už přece nemá, tak proč to nenechat narůst.. ukecala jsem a teď mám doma zase princeznu.. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat

Nebudu se stříhat, protože si někdo myslí, že bych měla. Ale hodně ženám ve vyšším věku řídnou vlasy, pak bych si je ostříhala. Nebo i z jiného důvodu, ale protože chci já (teď mám třeba problém s pokožkou hlavy a všechny účesy mě bolí, pokud se mně to nepodaří brzy vyřešit, budu muset stříhat).

Hodně ženám s dlouhými vlasy lidé říkají, že by vypadaly mladší, kdyby se ostříhaly, a zároveň jim hádají o 10 let méně. Laughing Nejhorší je, že i když jim pak řeknou svůj věk, pořád trvají na tom, že by s kratšími vypadaly mladší. To je jako když kadeřnice jedné zákaznici (z jiného fóra) obdivovala vlasy, ta jí řekla, že používá levný šampon, a kadeřnice najednou že má suché konečky a mastné kořínky (což neměla) a že by měla používat dražší kosmetiku. Nejsmutnější je, že se jí ani nic nesnažila nic prodat, prostě se na ty vlasy dívala jinak - že dražší kosmetika je lepší je nejčastější mýtus o vlasech, a tak si nemohla přiznat, že by zákaznice s nejlevnější značkou mohla mít krásné vlasy. To, co lidé vidí, závisí hodně na tom, co očekávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

Já si v tomhle nejsem jistá...protože když má starší žena (co má dost viditelné vrásky) kolem hlavy ještě spuštěny dlouhé vlasy, tak mi přijde mnohem starší a tak nějak..vyžilejší. Prostě ji to ještě více prodlužuje už tak povolenou kůži. Takže kratší vlasy pak vypadají na té ženské tak nějak upraveněji a ona vypadá sportovněji, omládne.

Na druhou stranu, když si ta první žena udělá nějaký hezký výčes, drdol třeba, tak vypadá mnohem lépe a elegantněji (podle mě, mám eleganci ráda), než žena ošmikaná nakratičko.

Co vím jistě je to, že si nikdy nenechám udělat účes ala květák..ještě jsem nepřišla na to, proč to všechny ženy, hl. na vesnicích, dělají Smile) Na jedné krásné štíhlé starší paní se i moc líbily blond vlasy - mikádo. Tak když už kratší, tak třeba to mikádo by se i líbilo Smile

No a pak je úplně jiná otázka, zda ženě sluší krátké a nebo dlouhé - takovou Sharon bych si právě v dlouhých neuměla představit. Nebo Audrey vypadala v krátkých naprosto nádherně a něžně, v dlouhých rozpuštěných vypadala dost divně..SmileJá jsem tedy s mým kulatým obličejem bohužle typ jen na dlouhé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 2:13 am    Předmět: Citovat

Já bych se nechala ostříhat jen pokud by mi to nějak tragicky prořídlo. Chci být vesničanka bez květáku, pokud možno. Ale opravdu se mi nelíbí ty ženy s hubenými vrásčitými tvářemi, když mají mohutné objemné delší účesy, vypadají jako ovce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 10:19 am    Předmět: Citovat

Mě zase přijde, že starší žena s dlouhými vlasy má určitou ... jak to říct... grácii, nebo tak něco, prostě úplně jiné charisma než paní s květákama... Taková Stella Zázvorková... A když si sarší žena s dlouhými vlasy vyhraje, dělá krásné drdůlky a účesy, je pak daleko elegantnější, víc ženská a tak... Ale záleží na kvalitě a množství vlasů, to zase taky. Ale osobně na tom nevidím nic špatného, spíš naopak - když to ta ženská umí nosit, tak proč ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 2:54 pm    Předmět: Re: Dlouhé vlasy v každém věku ? Citovat

yourcandy napsal:
Nedávno jsem našla tento prima webík a moc ráda se probírám vašimi tématy ,zážitky a názory.Jedno téma jsem ,ale nenašla a protože mě to velmi zajímá, dovolila jsem si ho přidat Smile Už jsem hodněkrát slyšela názor, že ženy kolem 40 let a více by už dlouhé vlasy neměly nosit,že se to pro ně nehodí, vlasy už nejsou tak kvalitní, ženu zestaršují apd.I já jsem donedávna žila s tím,až přijde čas,ostříhám se na zářivě blond Sharon Stone :-)Ale když vidím ,že tu jste holky i starší a vlásky si pěstujete dále,tak to nebude tak horké....Co vy na to , taky si vlasy ve svém věku musíte bránit před nepřejícími názory ? Pokud jde o mě, když tam je ta kvalita a vlasy jsou pěstěné,ani věk není důvodem k ostříhání...
já myslím.. že na starší dámu se rozpásané dlouhé vlasy nehodí!!Pokud nejsou v drdolu..ale do 40 to ještě beru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 1:41 pm    Předmět: Citovat

Důkazem, že dlouhé vlasy ženě sluší i po padesátce je má kadeřnice -má husté háro pod pas.
Po čtyřícítce se stříhat nemíním, po padesátce - nevím, zaleží, co mi s vlasy udělá menopauza a ubývající hormony Laughing - některým ženám vlasy v menopauze hodně prořídnou , ztrácí na kvalitě, to bych pak volila kratší učes ( v žádném případě květák) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.