Dlouhé vlasy v každém věku ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ad662bb185239395efc9cd94c811c78cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? :-)
V žádném případě.
60%
 60%  [ 105 ]
Možná.
31%
 31%  [ 54 ]
Asi ano.
4%
 4%  [ 8 ]
Ano.
3%
 3%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 7:10 pm    Předmět: Citovat

Tak ono to funguje i obráceně, setkala jsem se s názorem, že drdoly nejsou pro mladé holky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 7:13 pm    Předmět: Citovat

Marci, zrovna ty jsi ten případ, kdy se mi rozpuštěné vlasy ohromně líbí Smile (A věk bych ti taky nehádala, kdybys to sama neřekla Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salome Kim
41-80
41-80


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 7:14 pm    Předmět: Citovat

Marci napsal:
Wink Tak článek mne rozesmál,já už jsem v té kategorii na d pade...,pár měsíců a vlasy mám nejdelší,co jsem zatím měla ve svém životě,do pasu a s ofinkou.Nosím je rozpuštěné,protože od té doby,co hennuju mi v té hřívě nedrží ani sponka!A taky ráda nosím křivák a úzké jeansy,protože za komunistů ,když jsem byla mladá,jsem na nic takového neměla peníze a ani se to nedalo sehnat.K drdůlku se časem určitě dopracuji,ale zatím mi okolí hádá možná i díky vlasům méně,cítím se v nich dobře a tak je nechám,bez ohledu na články a hlášky typu-ze zadu lyceum,ze předu-muzeum! Wink


Dobrej nápad, pokračuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Děkuji Vám,určitě budu pokračovat!Jsem na hřívu náležitě pyšná,i když zakrýt šedinky dá práci! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

Je jasné, že tyhle články jsou hrozné a nevypovídající a je to furt dokola omílané klišé, které je samozřejmě blbost.

Ale souhlasím s Caithlin s tím, co napsala s drobnou poúpravou. Když má žena >husté vlasy< tak ji může být klidně 70, může chodit s vlasama po kolena i rozpuštěnýma a vypadat dobře bude. Ale je pravda, že kdo má vlasy jemnější, řidší, tak v tom pokročilejším věku, tedy 60+ (ale záleží jak kdo vypadá mladě, třeba Meadow se tímhle stresovat nijak nemusí Smile ), už rozpuštěné vlasy můžou vypadat opravdu neupraveně a zbytečně majitelku "zesockoidňují", než kdyby je měla v nějakém elegantním drdolu.

Já vždycky měla velkou iluzi, že až budu stará, budu mít pořád vlasy aspoň do půlky zad/pasu, protože je to prostě krásné i ve stáří a budu nosit drdoly, copy atd.. Jenomže mám tak strašně málo vlasů, že v drdolu a copu vypadám hodně blbě už teď, a to jsem mladá, až budu stará, tak si to fakt nedovedu představit. Rolling Eyes

Ono je to fakt relativní, jsou i staré krásné éterické babičky, které můžou mít dlouhé rozpuštěné vlasy, ale opravdu jich moc není. Buď na to musí být specifický jemný typ, nebo mít vlasy velmi husté. Ale takových moc prostě není.

Samozřejmě neříkám, že se zastávám květáků, jsem pro dlouhé vlasy v každém věku, ale uznávám, že u těch starších žen s málo vlasy je lepší elegantní drdol. Anebo se mi hrozně líbí, když má nějaká babička jemně zvlněné přirozené vlasy po lopatky/po ramena. Tak bych viděla eventuelně i sebe, kdybych v drdolu vypadala blbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem na jedné akci viděla šedovlasou paní s copem po pás (takové normální tloušťky) a vypadalo to krásně. Jsem si říkala, že bych tak taky chtěla jednou vypadat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

Marci: Kdybys neměla v profilu napsané, že ten blonďatý andílek je vnouče, myslela bych, že je to dcera. Ať tě ani nenapadne brát ten článek vážně! Wink

A jinak - souhlas s Kathory.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 9:53 pm    Předmět: Citovat

Hanča: jj, na důležitá jednání si beru drdol (hlavně tam, kde mě moc neznají, chci zůstat trochu inkognito) a tuhle jsem v úzkém kruhu předváděla ty nové špejle a reakce byla: no jo, ale dělá tě to starší. Nenos to.
Spíš s drdolem vypadám nemocná, protože mi vystupuje výrazná stavba kostí v obličeji a docela útlý krk, ale tak...asi můžu připomínat takovou starou...smrtku.

Víte, co mě teď napadlo? My si tady diskutujeme o stařenkách, ale vemte si, jak teď vypadají ženské v šedesáti a jak asi budeme pak vypadat my. Vzhledově spíš zachovalé padesátky a na čipu budeme mít 75 let a více. Takže to už půjdou asi nějaká vzhledová pravidla podle věku do tam Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 8:26 am    Předmět: Citovat

No, buď budeme vypadat supermladé, nebo naopak, jak teď do nás hustěj všechny ty přípravky, budeme mít vrásčitou kůži nemocnou od silikonů a ostatních umělotin. Žejo, co když někdo přijde za dvacet let, že to, co jsme považovali za dobré, je vlastně škodlivé..nebylo by to poprvé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 1:01 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
No, zase něco k "pobavení":

http://www.prodamy.cz/kazdy-vek-chce-jiny-uces-poradime-vam-jak-mate-prizpusit-svuj-uces-veku.html


OK - jdu si nechat prokaramelizovat své křehké vlasy ... Laughing Laughing Laughing

( jen jednou jsem měla melír - a vypadala jsem naprosto příšerně, i kadeřnice uznala, že mi světlé vlasy vůbec nesluší) .

A k té křehkosti- barvím maminku, barvila jsem léta babičku a pratetu - babičce a tetě začaly vlasy začaly křehnout až několik let po přechodu, maminka je má zatím silné - úplné žíně ( jen ji hodně prořídly - ale to není přechodem, ale velkým stresem. )

Včera byl v Ona dnes docela zajímavý článek - Omládněte o pár let:

http://ona.idnes.cz/elixir-mladi-c9d-/styl.aspx?c=A120507_112209_styl_job

... i když - většina členek těchto stránek -vzhledem k svému věku - ještě "mládnout" nepotřebuje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.