Dlouhé vlasy v každém věku ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af98c8fe34c003719e377e1fdfff1a28Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? :-)
V žádném případě.
60%
 60%  [ 105 ]
Možná.
31%
 31%  [ 54 ]
Asi ano.
4%
 4%  [ 8 ]
Ano.
3%
 3%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Tak článek doporučený Ilonkou,má v sobě hodně pravdy.Je to všechno opravdu o tom,co ze sebe vyzařujeme pro okolí,bez ohledu na to,jestli máme vlasy pod zadek a nebo na ježka!Souhlasím s Ilonou,že zesvětlení nám,co máme tmavé vlasy spíše uškodí,také jsem se nechala jednou ukecat a už bych to neudělala nikdy,vypadala jsem příšerně,navíc melír mi vyšel spíše do běla a přidal mi okamžitě pár let navrh!Tehdy mi říkali známí -babka z Loun i když mi ještě nebylo ani třicet.Takže jsem ho rychle zrušila! Very Happy Dokud se budeme v našich dlouhých vlasech cítit samy dobře,určitě nebude třeba jejich délku měnit! Wink A když k tomu přidáme úsměv a pohodu,bude vše tak,jak má být!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 9:22 pm    Předmět: Citovat

Marci napsal:
Tak článek doporučený Ilonkou,má v sobě hodně pravdy.Je to všechno opravdu o tom,co ze sebe vyzařujeme pro okolí,bez ohledu na to,jestli máme vlasy pod zadek a nebo na ježka!Souhlasím s Ilonou,že zesvětlení nám,co máme tmavé vlasy spíše uškodí,také jsem se nechala jednou ukecat a už bych to neudělala nikdy,vypadala jsem příšerně,navíc melír mi vyšel spíše do běla a přidal mi okamžitě pár let navrh!Tehdy mi říkali známí -babka z Loun i když mi ještě nebylo ani třicet.Takže jsem ho rychle zrušila! Very Happy Dokud se budeme v našich dlouhých vlasech cítit samy dobře,určitě nebude třeba jejich délku měnit! Wink A když k tomu přidáme úsměv a pohodu,bude vše tak,jak má být!


fakt pekná úvaha:) Úplne s tým súhlasím.. i keď v dnešnej dobe si mnoho tmavovlások zosvetlí vlasy a musím uznať, že niektorým to fakt pristane viac ako pôvodná farba.. ja som ten prípad síce nebola, ale som za to vďačná, že si ich preto nemusím ničiť peroxidom:DSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 10:13 pm    Předmět: Citovat

Jé diskuzi na téma zesvětlování brunetek jsme zrovna dneska probíraly s maminou. Kriticky koukám na Moniku Absolonovou a rozplameňuju se: no řekni, chtělas někdy mít na hlavě tohle? Laughing Obě jsme se shodly, že nutkavou potřebu velkého procenta brunetek a černovlásek vytvořit si na hlavě mrkvové cikánské proužky nechápeme.
Většinou to skončí devastací vlasů i krásy dotyčné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaile
0-7
0-7


Založen: 19.9.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 12:28 pm    Předmět: Citovat

yourcandy napsal:
Matragi má fakt dobré vlasy a dlouhé ji sluší. Myslíte,že má na vlasech taky tu Hennu ? Já si vlásky budu nosit dokud se v nich budu cítit dobře.Nikdy nezapomenu jak jsem viděla kdysi na autobusovém nádraží Florenc nějakou starší ženu ,která měla dlouhé mastné šedivé vlasy, řídké v takovém myším culíku....no bylo to opravdu fuj Shocked Tak třeba kvůli těmto zanedbaným rusalkám , vznikají tato DOPORUČENÍ o stříhání Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ahoj pořád jsme hledala na netu čím si Blanka Matragi barví vlasy a nikde nic jen dohady a domněnky mno tak jsem si řekla že jí napíšu zkusit to můžu ,i když jsme nečekala že odpoví.Během několika minut mi odepsala že dříve barvila hennou ale přestala jí chytat na šedivé vlasy a tak nyní používá chem.barvy:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 4:29 pm    Předmět: Citovat

Nyní jsem ve fázi, kdy bych nejradši rozlámala všechny nůžky na světě! Laughing Laughing ale člověk nemůže dopředu vědět, jak se to vyvine na další léta .. Každopádně si neumím sama sebe představit v krátkých vlasech. Padesátku a ještě dál si maluji v drdolech a bujném vrkoči, možná i důstojně šedivém Cool Obdivuji dámy, které umí zestárnout s elegancí a šarmem, pokud někde takovou potkávám, zpříjemní mi to hezky den Smile Má-li navíc delší vlasy zapletené v drdolu, působí to na mě tak nějak charismaticky a úctyhodně. Myslím si, že je to hlavně o tom vnitřním naladění a úctě k sobě samé, kdy se člověk nezanedbává a nerezignuje na sebe a na život Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 5:30 pm    Předmět: Citovat

To bude závisieť od toho akej budú hustoty a kvality a či sa vôbec toho veku dožijem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caetrin
0-7
0-7


Založen: 30.12.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 5:39 pm    Předmět: Citovat

Když nezačnou nějak extra padat a nebudou se tvořit lysiny, tak mě k holiči nikdo nedostane Smile. Až úplně zešedivím, tak asi budu nosit víc drdoly, prostě taková ta klasická babička. Vím, teď se to mluví, počkám si za 30 let Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 7:26 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
No, zase něco k "pobavení":

http://www.prodamy.cz/kazdy-vek-chce-jiny-uces-poradime-vam-jak-mate-prizpusit-svuj-uces-veku.html

Ve zkratce: Krátké vlasy jsou ideální pro každého, vždy a všude... No dobře, pokud vám je do 40 a jste romantické povahy, ještě se to nějak snese. V 50 už dlouhé vlasy "zbytečně zatěžují na zádech" a působí obvykle směšně. V 60: "Rozhodně volte krátké účesy. Je na vás, jak si vlasy necháte ostříhat, ale věřte tomu, že budete ráda, že máte krátký účes." No dobrá, aby se neřeklo, že jsme netolerantní... "Můžete mít i dlouhé vlasy, když jinak nedáte, ale nejdelší maximálně na ramena. Smotejte je pak do pěkného uzlu a ukažte váš pěkný obličej."

Zajímalo by mě, jak stará je autorka a co má na hlavě Twisted Evil

Jen tak lehce OT: Zaujal mě ve článku následující výrok: "Zkoušíte hledat v mužském světě? Zkraťte dlouhé vlasy na kratší účes. Inspirovat se můžete třeba v naší fotogalerii."
Fotogalerii jsem nenašla (a svým způsobem jsem za to snad i ráda). Nějak nechápu, proč jako žena pracující v mužském kolektivu bych měla mít krátké vlasy. Aby vypadala jako chlap a zapadla? Neměla bych podle téhle logiky taky třeba začít nosit pánské spodní prádlo a pořídit si falešný plnovous? Rolling Eyes
Dělám práci, která je považována za typicky mužskou. Pohybuji se v kolektivu, kde obvykle připadají cca 4 muži na 1 ženu (a ještě před 50 lety to bylo tak 10 mužských na 1 ženskou, spíš ještě víc). V běžný den nosím cop, rozevláté sukně, podpatky. Nikdy jsem neměla pocit, že by cokoli z toho mým kolegům vadilo nebo mi nedovolovalo dělat dobře svou práci Rolling Eyes

Móc děkuji za vtipné shrnutí a okomentování článku (dobrovolně bych ho nečetla) - dlouho jsem se tak nezasmála Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 6:37 pm    Předmět: Citovat

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? Smile
Teď je mi 37, čtyřicítka klepe na dveře, takže můžu zodpovědně říci, že se neostříhám, až uhodí - o padesátce zatím nechci spekulovat.
Podle toho, v jaké kondici vlasy budou. Pokud pořád stejně, nebo aspoň podobně pěkný, tak nééé.
Mám několik kolegyň po čtyřicítce s delšími vlasy (moji délku teda úplně nemají, ale třeba jedna je má do půlky zad) a moc jim to sluší a mají je krásné.
Co se týče rozpuštěných: ony je mají slušivě sestříhané, nosí rozpuštěné a moc jim sluší.
Mě osobně v délce, kterou mám teď (zhruba do pasu) už víc sluší a vyhovují v culéku, rozpuštěný je nosívám doma, když si chcu odpočnout od gumiček a jehlic, ale do práce nosím culík.
Jedné kolegyni je přes padesát a nosí dlouhé rozpuštěné vlasy a vypadá to výborně.
Někomu ty rozpuštěné sluší.
Jedna kolegyně po šedesátce nosí delší vlasy upravené do uzlu - a to jí sluší víc, než rozpuštěné. Mnohme víc, vypadá tak jako pěstěná dáma a velmi žensky.
Rozpuštěné vlasy ve vyšším věku za každou cenu se mi často nelíbí - třeba takhle kolikrát dumám nad fotkama Dagmar Havlové, která je má rozpuštěné často a není to skoro nikdy ani lichotivé, ani mladistvé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 7:46 pm    Předmět: Citovat

Karlí, jsem v polovině mezi čtyřicítkou a padesátkou, zatím žádné razantní zastřižení neplanuji. Nejčastěji nosím právě ty rozpuštěné vlasy, zda v tom vypadám divně, nedokáží sama na sobě posoudit. Ptám se občas dcery,která je k mému vzhledu většinou kritická,ale zatím prý dobrý Smile. Slíbila,že pokud začnu v dlouhých a rozpuštěných vlasech vypadat divně, jako nějaká lesana, řekne mi .

V mém věku mám v okolí jen dvě ženy se stejnou délkou -plus mínus do pasu,oběma to moc sluší -ale to si myslím já,známá by je zas nejraději ostříhala Very Happy

Většinou jde kvalita vlasu dolů po přechodu,ale není to pravidlo. Babičce začaly vlasy řídnout až kolem sedmdesátky - a to si je celý život ničila domácím barvením a pálila beránkovou trvalou. Mamka má šedesát pět a vlasů má pořád víc než já Smile

U Dagmar Havlové mi dlouhé vlasy nevadí,spíš žasnu nad těmi úpravami obličeje. Vůbec většina těch dam z televize a časopisu začíná díky botoxu a plastikam vypadat od určitého věku stejně... divná ,nehybná ústa a pod nosem jakoby jim někdo natáhl nit, díky které mají zářez a tváře jak křeček.[/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.