Dlouhé vlasy v každém věku ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55fefd02390916d6f559bf62fdadb0acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? :-)
V žádném případě.
60%
 60%  [ 105 ]
Možná.
31%
 31%  [ 54 ]
Asi ano.
4%
 4%  [ 8 ]
Ano.
3%
 3%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 8:25 pm    Předmět: Citovat

Ve 40 jsem se rozhodla, že si nechám narůst dlouhé a stříhat se zatím určitě nechystám. Naopak jsem zvědavá, kam až to poroste. Mít dlouhé za každou cenu nechci, ale stříhat jenom proto, že jsem dosáhla nějakého věku je podle mě také nesmyls.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 10:01 pm    Předmět: Citovat

Dlouhé vlasy si určitě chci nechat, možná ne až do pasu a možná časem budu víc nosit cop nebo drdol (pokud se ho vůbec někdy naučím dělat nějak, aby držel) místo rozpuštěných, ale určitě nechci úplně krátké, nelíbí se mi to u žen v žádném věku (navíc komu by se chtělo chodit cca každé 2 měsíce ke kadeřnici).
Nebo možná jednou přejdu na délku po bradu až ramena, myslím, že mi to slušelo, když jsem to tak měla. Ale kratší ne.


Naposledy upravil Lulu Nixe dne po březen 02, 2015 9:49 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 10:09 pm    Předmět: Citovat

Stříhání ve čtyřiceti jsem už o dva roky prošvihla a ani nadále stříhat nehodlám. Rozpuštěný teda moc nenosím, ale to není kvůli věku (když v nich jednou za čas vyrazím, tak sklízím komplimenty - ale čistě kvůli tomu, že je mám fakt jemňoulinký, takže aby alespoň trochu vypadaly a nerozletěly se okamžitě do všech stran, musím je nějak bytelně navlnit a pak hooodně nalakovat - a to jim holt nemůžu provádět moc často). Ale stříhat asi budu jedině v případě, že by šla kvalita fakt hooodně dolů - protože jak jsou jemný, tak mi na nich nedržej ani sebelíp ostříhaný kratší sestřihy - lépe řečeno musela bych jejich úpravou strávit podstatně víc času a dát do nich podstatně víc stylingu než když si prostě zamotám drdol (nojo, a navíc mi správně zvolenej drdol udělá hezčí tvar hlavy... Wink )
A jinak pokud jde o paní Havlovou, tak naprostej souhlas s Ilonou - dlouhý vlasy mi na ní ani v nejmenším nevadí a skoro bych řekla, že jí sluší víc než cokoli jinýho - ať už rozpuštěný, nebo zadrdolený. Akorát že s tak blbě přeplastikovaným obličejem už prostě mladistvě vypadat nemůže, no (jako nejsem úplně proti plastikám, někdy můžou pomoct - ale to je musí dělat někdo příčetnej a ne udělat omlazeníchtivé dámě z obličeje víceméně nepohyblivou masku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 11:49 pm    Předmět: Citovat

Teď mám nejdelší vlasy v životě a bývalá ofina dobíhá posledních 10 cm do finiše. Tak bych byla blázen, kdybych se stříhala kvůli věku. Navíc mám dosud všechny vlasy svojí barvy, tak mě neomezuje ani nějaké barvení. A vůbec, stejně si nikdy nepamatuju, kolik mi je. Kdo to má pořád počítat. Zasekla jsem se na dvaceti sedmi a dál nevim Embarassed

Prostě nechám vlasy dlouhé, dokud budou. Pak se uvidí. Ale nějaké punkové pokusy plánuju tak od 65. roku dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.