Kdo je Váš vlasový vzor ?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 100, 101, 102  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a982cab7c3c7fdc927c97cbe5a94a14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yourcandy
41-80
41-80


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 2:30 pm    Předmět: Kdo je Váš vlasový vzor ? Citovat

V pubertě se mi líbily dlouhé blondaté vlasy Evy Vejmělkové a Jany Brejchové z Noc na Karštejně,kde měla napletené ty ůžasné copánkové ůčesy..ted okukuji jak to má učesané Krainová...pravé ,ale má jedině Evička Smile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Jako přímo vzor...tak to je těžké. Mě se celkem líbí některé herečky, ale ony zas tak dlouhé vlasy nemají, takže vlasovzor být nemohou, i když ty vlasy byly taky skvělé - třeba Diane Kruger s těma světlýma vlasama, pak Carolyn Jones, která hrála Morticii ve staré Addamsově rodině z šedesátých let (nedostižný, úžasný seriál) no a pak Arwen a Eowyn měly skvělé vlasy v LOTR - takže vlastně vlasy Arwen, to by mohl být můj vzor, byť to byl na plátně příčes. Ale Liv Tyler měla i tak vlasy vždycky pěkné Smile

A tady na serveru je taky několik osob, u kterých si říkám, jak mají úžasné vlasy a že bych asi chtěla taky. Ale myslím, že mám smůlu a tak mi to nenaroste. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

No tak já nevím...já vždycky někoho někde vidím, v časopise, ve filmu...a jsem zamilovaná a zapřísáhlá, že takové vlasy jednou musím mít! Very Happy Moc se mi líbily vlasy Heleny v Troji, nebo možná spíše té manželky Hectora, ta měla ty vlasy tmavé a to je u mě reálnější Smile ALe prostě po zadek dlouhé a lehce zvlněné. Ale to jsou ty "neživé" postavy, jen ve filmu. Ale jinak se mi moc líbí vlasy, jako má teď Ashlee simpson, ale to zase asi spíš tou barvou...Jinak fakt řikám, že je to spíš takové náhodné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

tak muj vlasovej vzor (jinak je to slepička, ale hezká Very Happy ), je lindsay lohan ve svý mírnější a klidnější době, tak tři roky nazpět... akorát dlouhý zrz vlasy, krásně sem tam vlnkatý... to je vzor co se vlasů týče.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 8:10 pm    Předmět: Citovat

Je vela herečiek alebo jednoducho známich osobností ktoré maju skvelé vlasy.
Napríklad Eva Longoria ten lesk a farba. Aj Marcia Cross ma krásnu farbu. A Jessica Simpson a jej blond vlasy sa jej strašne hodia.
Ale neviem si nič z toho predstaviť na sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 8:18 pm    Předmět: Citovat

Mne sa napríklad páčia vlasy speváčky z Arkony.. Embarassed alebo Joss Stone,ešte tie blond...alebo :
alebo:


Tu z DV napr vlasy Kathory a Morganny...


Naposledy upravil psilocybe dne út leden 05, 2010 11:09 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 10:14 pm    Předmět: Citovat

Možná to bude znít divně, ale mí vlasovzoři byli vždy muži Smile Svého času všichni od Villeho Vala přes Eiccu Toppinena, Jonathana Davise, Briana Molka a tak dále a tak dále, až třeba po Richarda Kruspeho nebo i Marilyna Mansona, Daveyho Havoka a Chrise Cornella. Nevím proč, ale vždycky se mi jejich vlasy líbily víc než vlasy kdekterých žen. Smile Prostě byly nějak lepší Cool

Ale teď už asi žádného vlasovzora nemám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 11:01 pm    Předmět: Citovat

Můj vlasový vzor je Denise Richards, vždycky jsem jí záviděla její husté vlasy. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yourcandy
41-80
41-80


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 11:04 pm    Předmět: Kdo je Váš vlasový vzor ? Citovat

Ty chlapíky neznám Smile Ale miluji pohádku Třetí princ, kde překrásná Libuška Šafránková jezdí na koni a vlají jí husté černé vlnité vlasy..to je krása...to bych si přála vyzkoušet..je jasné ,že měla paruku,ale je to podívaná 1**** A nebo když paní Vašaryová v Postřižinách měla ty své dlouuuhé vlasy rozpuštěné...Krása Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 11:40 pm    Předmět: Citovat

Orlando Bloom's hairstyle in Kingdom of Heaven is my favourite right now Smile



My original inspiration was Aragorn Very Happy



and this is just a dream Very Happy Very Happy Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 100, 101, 102  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.