Nováček

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bf957432331f4b5e9f1ec630953fb2b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LillyAnne
0-7
0-7


Založen: 27.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:34 pm    Předmět: Nováček Citovat

Zdravím
Jsem ráda, že jsem na tuto stránku narazila, už jsem si tu leccos prošla a určitě mi to dost pomůže. Je mi dvacet, z Olomouce. Mám vlasy do pasu - respektive ještě asi před hodinou jsem měla, po prohlídce stavu jsem to o dobrých 5 nebo víc cm šmikla, takže delší do půli zad. Jsou jemnější, tmavší blond, nebarvené. Barva by je musela snad zabít. Hodně snadno se mi kazí, stačí mráz, sluníčko, vítr...

Nejhorší je, že je nemůžu chránit účesama, jsou strašně kluzké. Sponky zklouznou do 5ti minut, cop mi vydrží hodinu, i když začíná jako pevný, prostě to zapletení klouže do nižších poloh a to vypadá strašně. A culíkama si pravidelně vlasy trhám, protože musím dost utahovat a když se to sundává.... Navíc, když poněkolikáté provlékám, velice šikovně jsem schopná všechno zamotat. Takže to je sváteční. A chudáci rozpuštěný jsou tak u všeho.

Ale ne už tak depresivně - jsem tu kolem už asi týden, a na popud některých diskuzí jsem zanechala pantene, a našla si něco jiného bez silikonů, že to zkusím. Jsem alergická, nemůžu bylinky a ovoce, ale ne všechna chemie silikony obsahuje. No a po dvou umytích si vlasy furt uhlazuju a prohrabávám ač vím, že bych neměla, v nevíře jak hebké a poddajné najednou jsou. A taky neleží mrtvě na hlavě - někomu s kulatým obličejem spáclé vlasy sice nevadí, ale ani teď díky délce nemám "nebezpečný" objem. Teda cuchají se mnohem víc, ale s tím se taky něják vyrovnám, není problém. Uvidí se, jak to půjde dál. Jen jsem doufala, že přestanou být kluzké. Tak buď jsou moje vlasy prostě takové, nebo je potřeba chvíli po tom pantene oddych. Vždyť jsem ho používala víc jak 5 let, nebo o dost víc...
A zatím vám přeju hezký den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrhajkos1
41-80
41-80


Založen: 1.12.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 1:44 am    Předmět: Re Citovat

Ahoj, to je ale nářků.
Popisuješ vlasy, které se chovají tak, jako bys vyrostla v Japonsku a ne v Olomouci. Ostatně divím se, že nezajdeš v Olomouci do galerie Skácelík a nezeptáš se, jestli tam pro Tebe něco nemají. Pan Skácelík kdysi dělal ohromující modely a prodával je v Praze /taky/ Pokud by Ti nic nenabídli, podívej se na tip, co se dá učesat. I pro Tebe je řešení a nemusí to být hned nůžky.
Divím se, že Ti ještě nikdo nenadal, že hned šaháš po nůžkách, když si zrovna nevíš rady. Sad

http://blog.hpstylstudio.cz/2010/01/spona-do-vlasu-model-405-dolarka-navod.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LillyAnne
0-7
0-7


Založen: 27.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Hej jako ty nůžky... Prostě to vypadalo dost zle, vlasy končily opravdu moc různorodě, potřebovaly urovnat. Odkládala jsem to pár dní ale když jsem začala a pořádně si to prohlídla, prostě to dopadlo jak to dopadlo. I když k nim bývám dost nekritická. Omlouvám se za tu melancholii, když no, byl pozdní večer, venku sníh, vlasy ustřižený... Ne, už budu veselejší, slibuju Very Happy

Tu galerii ani nevím. Poohlídnu se. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj LillyAnne, vítej u nás.
Myslím, že na foru najdeš dost rad pro své vlásky.
Občas je potřeba vlasy zastřihnout. Neboj, ony zas dorostou. Wink A nebo se přidej do klubu nestříhačů konečků, který je zde založený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 12:15 pm    Předmět: Citovat

LillyAnne napsal:
Omlouvám se za tu melancholii, když no, byl pozdní večer, venku sníh, vlasy ustřižený..

Lillyanne, nemáš se přece zač omlouvat!Smile
Já tvůj post vnímám hodně pozitivně, je dobré žes našla, co ti vyhovuje, teď jen aby to vydrželo Smile hodně lidí se shodne v tom, že nejlepší je kosmetiku na vlasy střídat. Však uvidíš, jak ti to bude vyhovovat Very Happy
Je dobře že jsi tu, snad najdeš ještě další rady, co ti pomohou.
Ať se ti tu líbí! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 3:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj LillyAnne a vítej u nás! Very Happy Určitě tu najdeš spoustu tipů (asi ani nestačíš zkoušet). Cool
Klouzací vlasy jsou potvory, já když si ty svoje po umytí nenatočím (teda ne že by pak vydržely natočený nějak , ale už aspoň nejsou tak hladký, připláclý k hlavě a kluzký), tak na nich gumičky a podobný hejblátka (až na pár čestných výjimek) taky drží jen s velkými obtížemi- a to mám vlasy o poznání kratší než ty. Ale jedna z věcí, který i na hladkejch potvorách docela slušně držej, jsou jehlice (teda pokud jsou správně zapíchnutý - což je asi problém největší, ale za tu námahu při cvičení to docela stojí). Dokud jsem měla vlasy kratší, dokázaly je taky velmi dobře zkrotit i tzv. "hřebínkový spony" (viz. příslušné vlákno tady ve fóru), ale s rostoucí dýlkou už je to čím dál těžší - nicméně třeba by Ti to za pokus stálo. Ale tím Tě samozřejmě nenavádím, abys vlásky nenosila rozpuštěný - jenom dávám tipy, kdybys chtěla občas prubnout nějakou změnu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 6:27 pm    Předmět: Citovat

ahoj a vitaj u nas, nech sa ti tu paci a dobre sa citis. ihlica je tiez prva vec, ktora ma napadla, ked som si citala tvoj prvy prispevok. ostatne pan hajkos by ti v tomto vedel poradit, ked tak si pozri jeho stranky.
a ohladom strihania, mne sa 5cm zas tak vela nevidi. to dorastie ani nevies ako rychlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culina
0-7
0-7


Založen: 9.1.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 9:24 am    Předmět: krajanka Citovat

Ahoj LillyAnne.
Jsem tu nová od neděle, musím Tě tedy pozdravit nejen jako krajana Very Happy Určitě se nám zde bude líbit
Culina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.