Enterosgel - odstranění toxických látek z organismu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22340241685819d8683176cff40ffc1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 9:33 pm    Předmět: Enterosgel - odstranění toxických látek z organismu Citovat

docela mě to zaujalo

http://enterosgel.eu/

znáte to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

No ty brdo, pekna zlodejna.....
Ze na to ma nekdo zaludek Rolling Eyes

Jeste sem na to podrobneji koukla a doted sem si myslela, ze o lidskem tele a leceni neco vim, ale enterosgel me tedy vyvedl z omylu. Z tadyte vety rozumim snad jen slovu ledvina. ,,Aplikace ENTEROSGELU při terapii ledvinové nedostatečnosti efektivně lokalizuje nejen intoxikační syndrom, ale rovněž další projevy onemocnění – abdominální, dysurický syndrom a teplotní reakci"
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:30 pm    Předmět: Citovat

felcharka..jo zlodějina, taky si myslím. Dneska si muže každej do popisu prodavane věci fakt napsat co chce...

"Alkohol a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL pevně váže alkohol v žaludečním a střevním traktu a pomáhá tak jeho vyloučení z organismu. Je užitečný ve všech případech, kdy je třeba se zbavit škodlivého vlivu alkoholu."

tohle, tomu taky nerozumim co tím chtěla basník říct. Píše se tam, že to navaže alkohol už v travicím traktu..takže se nevstřebá...takže, proč bych to brala a pak pila, když stejně z toho nebudu nic mít.

Navíc, jak to chce detoxikovat tělo, když se to udajně nevstřebavá?

Teda ja nechci aby to vypadala nějak blbě, ze školy sem 5 let takže...ale připada mi to jo jako placebo...

Edit: ted to řešíme s drahým a zasmala sem se...prej... "jestli se to nevstřebavá, tak ti stačí živočišný uhlí" Laughing Laughing Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:12 am    Předmět: Citovat

No, podle toho, co říkali o enterosgelu v televizní reklamě, mám pocit, že to snad léčí i AIDS a rakovinu....... Confused

No, když jen probereme ten alkohol - je to těkavá látka, která se vstřebává po celé délce trávicího traktu - tedy už v ústech, nejvíce v tlustém střevě.....a ač jsem chemik, opravdu neznám sorbent, který by dokázal navázat ethanol a nechat ho v sobě "uzamčený" nějakou dobu ....
Je to hloupost - pomocí patřičného preparátu lze omezit jen následky kocoviny, a tím, že urychlím pomocí enzymů jeho metabolismus......

Myslím, že stejný účinek jako enterosgel má živočišné uhlí, a asi to vyjde i podstatně levněji.....


Naposledy upravil Sharqigirl dne čt leden 07, 2010 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

no hurá... Laughing už jsem vážně myslela, že tomu někdo věří..

strašný je, že si to sestra fakt koupila... Mad
je těhotná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 1:43 pm    Předmět: Citovat

Nehaňte něco, co jste nevyzkoušely. Confused

Je to super věc, dávám si ho na obličej jako masku, přidávám do vany a i sem tam ho slupnu. Obličej je po něm jako dětská prdelka. Vždycky ho nechám zaschnout, pak navlhčím dlaně a opatrně obličej masíruji (funguje jako jemňoučký peeling). Razz
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 2:26 pm    Předmět: Citovat

DanaJ napsal:
Nehaňte něco, co jste nevyzkoušely. Confused



Je to normalni podvod, ty radoby odborne informace jsou snuska nesmyslnych blabolu, vcetne obrazku histolky zaludku. A abych vedela, ze je to zlodejna, na to to opravdu osobne vyzkouset nepotrebuju.
Podvodnici by se podporovat nemeli.

Co se tyce vnejsiho uzivani, tak to opravdu neposoudim, nicmene si myslim, ze jde sehnat lepsi, levnejsi a prirodnejsi peeling.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 3:12 pm    Předmět: Citovat

DanaJ napsal:
Nehaňte něco, co jste nevyzkoušely. Confused

Je to super věc, dávám si ho na obličej jako masku, přidávám do vany a i sem tam ho slupnu. Obličej je po něm jako dětská prdelka. Vždycky ho nechám zaschnout, pak navlhčím dlaně a opatrně obličej masíruji (funguje jako jemňoučký peeling). Razz


No tak pardon, ale jestli sem včera dobře počítala, tak měsíční davka (brana ta maximalní) vyjde na 1800kč..tak co je to jineho než zlodějina? Na vnitřní užití opravdu vyjde lépe a levněji živočišné uhlí....

nechci aby sis myslela, že sem nějaký škarohlíd, ale nechápu, co je na tom drahého... Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Já vím že asi budu asi trošku spamovat, ale mě to pořad vrta hlavou.Ten odkaz do sem Hanča dala...

V jednom odstavci je, že pohlcuje "středněmolekulární toxické látky".
Docela by mě zajímalo, jak pozná toxickou latku od netoxické.

A Btw, jak so velké bakterie? Já myslela, že sou vetší.. (než středněmolekulární toxické látky)... ale poučte mne kdyžtak někdo, biologie není moje parketa...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 3:46 pm    Předmět: Citovat

Tak opět slovo chemika s několikaletou praxí ve farmacii....navíc jsem rok pracovala na výzkumu metodiky analytických separačních metod...proto mě to asi tak nadzvedává - jak se dají oblbnout lidi:
Toxicita látek a jejich působení nezáleží na velikosti jejich molekuly - různé toxiny s různým původem a odlišným účinkem mohou mít velmi rozmanitou chemickou strukturu. Velmi záleží i na jejich množství - některé látky jinak užitečné mohou způsobit otravu.
Enterosgel by měl pravděpodobně působit na principu sorpce. Sorpce a dělení v gelu může mít princip
1) dle velikosti - tj mřížka gelu má různou hustotu a tudíž se v ní zachytí molekuly pouze do určité velikosti....
2) na mřížce gelu mohou být navázány struktury, které navazují na sebe látky s určitou chemickou strukturou......
Tudíž, aby to opravdu fungovalo, je třeba veliká selektivita nosiče-gelu.
Živočišné uhlí je pórovitá látka s obrovským vnějším povrchem, a lapá na sebe všechno, co se do něj vejde. Aby ten gel měl tak obrovský rozsah působnosti, musel by fungovat podobně jako živ. uhlí.

"Hodné" a "zlé" bakterie - ty hodné se v našich střevech udrží hlavně díky tomu, že přežijí nižší pH, na což jsou "zlé" bakterie většinou dost citlivé. Pokud máte nějakou střevní nemoc a použijete živ. uhlí, uhlí na sebe nabalí všechno - hodné i zlé, a tu hodnou střevní mikrofloru pak musíte obnovit konzumací kysaných mléčných výrobků....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.