Co všechno jste díky DV pořídily/i?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33cdb60e201767267ddb9273d0ab10c4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 5:26 pm    Předmět: Citovat

Asi tak milion věcí! Very Happy Rolling Eyes Hlavně jsem díky DV objevila Alverde a hennu. Potom jsem si koupila asi tři věci od Balei a určitě ještě něco Wink
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 6:29 pm    Předmět: Citovat

swery napsal:
Shocked já jenom kokosák, teď se cítím trapně ! Very Happy


Eh, spíš já se cítím trapně, když vidím ten svůj seznam... Embarassed

V současné době (Počítala jsem to!) mám zásobu šamponů na přibližně rok dopředu a silikony nebo něčím podobným nadupaných preparátů na konečky taky asi na rok. Kondicionéry nepoužívám, masky na vlasy asi na tři čtvrtě roku dopředu. Olejů při mé spotřebě asi budu mít dostatek až do smrti. A stejně bych nejradši pořád nakupovala další a další věci, protože mě prostě hrozně zajímá, jak by mi ty produkty sedly...

Občas mám pocit, že se z nakupování a zkoušení nových věcí na vlasy stává tak trochu závislost. Nedávno na výletě jsem strávila pauzu na oběd v drogerii, peníze utratila za vlasopečovátka a cestou domů jsem ve vlaku ukusovala suchou housku... Embarassed

Díky Bohu za to, že aspoň od některých věcí existují vzorky a minibalení, takže člověk na to vyzkoušení nemusí kupovat hned 250ml šampon...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 11:37 pm    Předmět: Citovat

tak mám novou hračičku, takovou tu masážní metličku na hlavu.... sice sem si ji nepořídila, ale.... ještě lepší, dostala sem ji dnes darem a úplně vrním blahem Very Happy Cool

a jak to tak v tomhle vláknu čtu, tak se musím též hodně krotit, aby se mi to nezačalo rozrůstat, nejhorší je právě jít do obchodu jen tak na pokukačku.... to je pak líto člověku jít s prázdnou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 9:51 pm    Předmět: Citovat

moje milé dévéčko.... musím si napsat do deníčku, že už zase si u mě způsobilo nákupní horečku.... dnes sem čistě náhodou objevila v tescu 6 párů obyč bambusových jídelních hůlek a uplně na mě křičely, vezmi si nás, pomaluješ nás a budeš s námi dělat vlasohrátky.... no, takže sem si je samozřejmě koupila Rolling Eyes Very Happy

a to ještě v pátek sem si jen tak z plezíru procházela rossmanna a mimo jiné sem odešla se vzorkem altteráckého kondiše a takové té medové vlasové masky v tom polštářku Rolling Eyes takže sem splnila scénář výše mnou uvedený do puntíku :-/ (a tím pádem sem nedošla ani slibu, že mytí kondišem zkusím až dopiplu šampony)

sem já to prostě hrozná baba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 8:33 am    Předmět: Citovat

Philogia: Přesně tak, já se těm balením větším než čtvrt litru vyloženě vyhýbám. Kdo má jednu věc používat půl roku v kuse. Cool

Já tady zas chytla ,,móres" střídání šampónů. Momentálně mám Yves Rocher kopřivový, Urtekram mořské řasy a objemovou Baleu professional. A když už jsem se vyskytla v tom Německu, nemohla jsem si přece nepřivézt medovou Logonu za 7€, když je u nás dražší.. Laughing
Ale tak zase..dva doma, dva v Praze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flora
21-40
21-40


Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 11:29 am    Předmět: Citovat

Tak toto vlákno jsem přesně potřebovala. Už jsem si říkala, že si budu muset zakázat sem chodit, protože se snažím dát vlasy dopořádku a tady je tolik dobrých rad a tipů na přípravky, že bych potřebovala aspoň tři hlavy na vyzkoušení. Takže můj seznam:

Na vlasy:
Tangle Teezer (a dnes jsem dostala k narozeninám kompakt s ovečkama Smile)
hřeben s kančíma štětinama
Biosil
ricinový olej
šampony a kondicionéry a masky Alverde a Balea (používala jsem i předtím, ale teď zkouším pořád nové druhy)
máslo na vlasy Alverde
fluid na konečky Alverde
olej na vlasy Alverde
kokosový olej
hennu Khadi (bezbarvá Cassia a světle hnědá) a Shikakai
Cassii z prodeje bylin
Biohar
lopuchovou a kopřivovou vlasovou vodu
šampon pro dceru

Ostatní:
Lush (Honey I washed the kids a Angels on bare skin)
odličovací a obličejový olej Saloos
a chystám se na Květinovou vodu Saloos

A mimoto si teď na vlasy pořád patlám masky z domácích surovin na základě rad a tipů zdejších členů a členek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolitta
21-40
21-40


Založen: 27.5.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 11:49 am    Předmět: Citovat

fluid na konce alverde,kančák,ricínový olej,balea marhulové mlieko na končeky vlasov,a veľa dobrých rád a odporúčaní..........a doslova dohnalo ma to k ešte väčšiemu staraniu sa o vlasy a ich rasr......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verita
41-80
41-80


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so červen 01, 2013 9:34 pm    Předmět: Citovat

No, bylo by to na dlouhý seznam.. ale dneska jsem si po delší době udělala trošku větší radost na cestaprirody.cz a objednala Sante kondicionér, lopušák od Naděje (na ten se hodně těším, protože věřím, že to bude spása pro mé hodně padající vlasy), růžovou vodu od Purity vision, levandulovej olej (to bude vonět celej byt), vzoreček jojobáku a čaj proti padání vlasů (název si teď nevzpomenu, je dost krkolomnej).. takže se příští týden těším na balíček a na delší dobu si snad dám zase pokoj Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 7:47 pm    Předmět: Citovat

Naposledy to byl TangleTeezer pro mýho vlasáče - zatím putuje do tajný skrýše, dostane ho až k narozeninám nebo na Vánoce. slibuju si od toho, šetrnější česání jeho hřívy.
No a očkem pokukuju po tuhým přírodním mýdle na vlasy, láká mě to vyzkoušet, protože by mi třeba za nějakou dobu mohlo pomoct prodloužit mycí interval Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 9:36 am    Předmět: Citovat

čtu to tu již dlouho, ačkoliv moc nepřispívám Very Happy ale taky to tady na mě doléhá. za mě to je přírodní vlasová kosmetika a kokosák!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.