návrhy na další úpravy serveru
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f74042a8b182bbe3c188151b7f3ebbabZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 11:52 pm    Předmět: Citovat

Ale když už jsme v tom řešení administrativy, měla bych ještě dva návrhy. Jsou tu nitě, které už jsou passé, nikdo je nepoužívá a vypadá to, že už ani používat nebude. Nemyslíte, že bychom mohli tyto staré nepotřebné nitě rušit? Např. ta o jakési vlasové show v hotelu Hilton je už zcela zbytečná...Kritériem by mohlo být to, že do ní už 3 měsíce nikdo nepřispěl...

Druhý nápad - Admine, uvažovala jsem nad seznamkou. Seznamkou pro dlouhovlasé nebo dlouhé vlasy hledající. Asi by to byl podobně mamutí projekt jako ta umělecká galerie, ale proč to nezkusit? Udělat specielní kartu k přijímání inzerátů typu "Hledám" nebo k oslovování jednotlivých lidiček tady na serveru. Mohli by se tak projevit i ti zvenku, kdo nás tu zatím jen mlčky obdivují a bojí se promluvit do hlavního fóra...BYlo by pak možné odkázat je na soukromé zprávy konkrétním lidem apod. A začlenili by se. Možná by i někoho našli Wink
Návrat nahoru
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 11:59 pm    Předmět: Citovat

Ohledne ruseni starych vlaken: Souhlasim, ale navrhuji spis nez hned rusit nejprve presunout do nejake skupiny "Stare a nepouzivane", kde nebudou prekazet, (treba po tech 2-3 mesicich), a teprve po uplynutí dalsi lhuty je uplne smazat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 7:16 am    Předmět: Citovat

Ad stará vlákna:
Asi jooooo..... na druhou stranu, ta nepoužívaná vlákna bývají řazena v seznamu až na konec... takže by neměla překážet..? A taky možná některé staré vlákno inspiruje některého nováčka.
Ale co udělám je že vysloveně neaktuální vlákna budu přesouvat do Archivu. Díky za tip.

Ad seznamka:
Tomu se zatím celkem bráním od samého začátku. Nerad bych tu měl hledající hlavně muže v tomto případě, kteří by bombardovali maily přítomné dlouhovlásky. Chci tu tvořit prostředí, které je "neohrožující" pro zůčastněné ve všech ohledech a seznamující-se-muže jako určitou intrusi (ha) takto vnímám. Kdysi jsem byl na seznamce hodně aktivní a i mi to hodně pomohlo Smile ale i kvůli tomu si uvědomuju, že seznamky vytváří určitý druh energie a pohybu, který se mi s naším serverem nerýmuje. Zatím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 7:35 am    Předmět: Citovat

Jinak pro pořádek... úpravy server také dozná v oblasti "opravy", pár věcí tu nefunguje jak má. Nebojte, vím o tom. V něčem zatím neznám řešení, v něčem to řešení trvá příliš dlouho a nemám zatím na něj časový prostor. Pokud jste někdo středně-výše pokročilý v PHP, rád si nechám pomoci Smile

Takže seznam známých chyb, abyste věděli, že o tom vím Smile

- odkazy na fórum z titulky a z mailu fungují až na druhé kliknutí
- seznam příspěvků do fóra v profilu se zobrazuje jen tehdy, pokud jste nějaké téma začali
- ve starší verzi Internet Exploreru se ne zcela akurátně zobrazují různé grafické elementy (toto spravovat nebudu, doporučuji aktualizovat IE na verzi 7)
- Ilona je z neznámého důvodu skryta z Top15 v záložce lidé (je to trochu mysteriózní chybka, Ilčo)
- pár z vás má jiný nick (s číslem) ve fóru a jiné ve zbytku stránky (důsledek naší migrace z diskusního fóra sem, bohužel se to nedá spravit)
- stránka je občas nedostupná na 10-60 vteřin (toto je záležitost poskytovatele, zatím ho ale nebudu měnit)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

No, já myslím, že přítomné dlouhovlásky se umějí bránit. Koho by nechtěly, toho vysypou se slovy nemám zájem a je to. Zadané mohou připsat do svých profilů, že jsou prostě zadané. Ale šlo by to někdy zavést pokusně, dá s eto kdykoli zrušit. Myslela jsem něco ne tolik invazivního, jako Rande apod. Budu uvažovat o nějaké krátké pokusné, mírné formě.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 11:43 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
No, já myslím, že přítomné dlouhovlásky se umějí bránit. Koho by nechtěly, toho vysypou se slovy nemám zájem a je to. Zadané mohou připsat do svých profilů, že jsou prostě zadané. Ale šlo by to někdy zavést pokusně, dá s eto kdykoli zrušit. Myslela jsem něco ne tolik invazivního, jako Rande apod. Budu uvažovat o nějaké krátké pokusné, mírné formě.


Vzhledem k tomu, jak moc se mi do toho nechce, Tě čeká vymýšlení něčeho fakt geniusálního Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Zcela neinvazivní forma by nesměla obsahovat možnost přímého oslovení inzerentem. Jedině naopak: Externí zájemce zadá inzerát, a kdo z registrovaných (nebo i externích) se chce seznámit, ten si ty inzeráty čte. Takže klasická seznamka. Přímé oslovování lidí anonymy zvenku je nevhodné. Jenže inzeráty by bylo nutno schvalovat a mazat odpad, tj. dost práce.
Pokud jde o případ, že někdo chce oslovit konkrétní osobu ze serveru, tak se přece může registrovat a použít obyčejnou zprávu.
Mimochodem, obávám se, že uvedení "zadanosti" leckoho neodradí, a zvláště ne ten "odpad".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:22 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi ta seznamka moc nezdá. Dlouhovlásky jsou příliš atraktivní cíle...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Admine, co je to mysteriozní chyba? Wink Nějaká taková, jejíž vyřešení je mimo tvé schopnosti? Tomu nevěřím.... Very Happy Ale jsem ráda, že na tu chybku myslíš. Smile
Stará vlákna mně nevadí- a myslím, že po čase některá znovu "oživnou".


Naposledy upravil ilona dne pá leden 05, 2007 1:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

ee, taky bych sem seznamku netahala....
nejde o to, ze by se mistni holky neumely nejakemu obtezovani ubranit,...ale muze to proste otravovat...a zkazit pohodovou, pratelskou atmosferu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.